ZDARMA: Praktický průvodce úspěšnou transplantací vlasů

Zjistěte, jak získat co nejjednodušeji a za co nejpříjemnější cenu skutečné výsledky při transplantaci vlasů. Objevte hodnotné informace v našem 67stránkovém e-booku.

Stáhněte si e-book


První e-book o transplantaci vlasů,
ve kterém najdete reálné informace bez příkras

O transplantaci vlasů pravdivě

Transplantace vlasů funguje. Ale je těžké najít spolehlivého partnera, který vám předá skutečně praktické a přínosné informace. Proto jsem se rozhodl napsat e-book, který transplantaci vlasů popisuje pravdivě a bez marketingové omáčky.

67 stránek s konkrétními tipy a radami

V e-booku nechodím kolem horké kaše. Přináším pouze informace, které mají smysl a které jsem získal při doprovázení klientů na transplantace vlasů nebo při komunikaci s konkrétními doktory na klinikách a soukromých praxích.

Reálné zkušenosti spokojených klientů

Každý klient je pro mě jedinečný. Naše komunikace je velmi přátelská a upřímná. Také proto vám mohu díky zprostředkovat jejich osobní zkušenosti s celým procesem transplantace. Od konzultace po konečný výsledek.

Proč transplantace vlasů v Turecku

Kolem transplantací vlasů koluje spoustu zavádějících informací. Jednou z hlavních kapitol je porovnání českých a tureckých klinik a argumentace, proč se vyplatí vydat se za zákrokem do Turecka.

O autorovi

Milan Hnátek

V rámci transplantace vlasů je to právě Milan Hnátek, který s vámi vyřeší vše potřebné. Turecko velmi dobře zná, protože zde tráví velkou část roku a má tureckou manželku. Lékaře zná osobně a ví, která klinika nebo soukromá praxe je lepší a v čem. Zdravotnímu cestovnímu ruchu včetně transplantací vlasů se věnuje od roku 2018 a stane se vaším spolehlivým průvodcem.

Stáhněte si praktickou příručku