Jak podpořit růst vlasů a vyzrát na začínají pleš? Zkuste Regenera Activa!


Pokud vás trápí začínají pleš, řídké vlasy nebo jejich vypadávání, nemusíte hned přemýšlet nad transplantací vlasů. Existuje totiž možnost podpořit růst vlasů moderní metodou Regenera Activa.

Co je Regenera Activa?

Renegenera Activa je nová metoda stimulující růst vlasů pomocí kmenových buněk. Jedná se o ucelený systém pro získávání, zpracování a aplikaci kmenových buněk, které stimulují růst vlasů a nastartují omlazující proces v pokožce hlavy. Terapie touto metodou zabraňuje vypadávání vlasů a stimuluje růst vlasů nových. Jedná se o bezpečnou léčebnou metodu, jelikož pacient je dárcem vlastních kmenových buněk. Jedná se opravdu o novou metodu a má velmi pozitivní výsledky i u pacientů, u kterých jiné postupy nepřinášely výsledky.

Regenera Activa Turecko

Kolik stojí Regenera Activa?

ČeskoTurecko jako jediné na českém trhu nabízí Regenera Activa ve spolupráci s prestižní nemocnicí Memorial. Cena Regenera Activa v turecké nemocnici Memorial je 1200 EUR. Českým pacientům, kteří chtějí v Turecku podstoupit omlazení vlasové pokožky pomocí metody Regenera Activa, ČeskoTurecko zdarma zprostředkuje komunikaci, odpoví na všechny dotazy a zařídí všechny detaily.

Turecká soukromá síť nemocnic Memorial patří mezi nejlepší a nejmodernější nemocnice v Turecku. Například nemocnice Memorial Bahçelievler v Istanbulu je nově postavená nemocnice, která byla vybudována s ohledem na životního prostředí a byla oceněna LEED certifikátem.

Stejně tak, jako čeští pacienti s ČeskoTurecko létají do Turecka na transplantaci vlasů, mohou teď díky ČeskoTurecko zaletět do Turecka na Regenera Activa. ČeskoTurecko je expert na Turecko a českým pacientům zprostředkovává komunikaci s tureckou nemocnicí zdarma.

Regenera Activa nebo transplantace vlasů?

Regenera Activa je vhodná zejména pro mladší pacienty, u kterých je na transplantaci vlasů zatím brzo. Ale jelikož je každý pacient jiný a jeho potřeby jsou individuální, nejlepší je, když nám napíšete na info@ceskoturecko.cz a po poradě s lékařem vám doporučíme, zda je pro vás vhodnější tato metoda nebo rovnou transplantace vlasů.

Jak probíhá omlazování pomocí metody Regenera Activa?

Dermatolog v nemocnici Memorial důkladně vyšetří a prozkoumá oblast hlavy, odkud vlasy vypadávají, a určí dárcovskou oblast pro štěpy. Dermatolog následně z oblasti zátylku odebere jen 3 malé kožní štěpy o velikosti několika málo milimetrů. Tyto štěpy jsou následně zpracovány přístrojem Regenera Activa a speciálním procesem jsou získány kmenové buňky, které mají regenerační a blahodárné schopnosti. Kmenové buňky jsou následně aplikovány do vlasové pokožky hlavy, kde je nutné podpořit růst vlasů a posílit vlasy stávající. Celý zákrok trvá asi 60 minut.

Vlasy se mohou umývat nejdříve za 24 hodin po aplikaci a vlasové spreje či gely je možné použít až po 12 hodinách od zákroku. Pacient by se také měl v prvních dnech vyhnout škrábání pokožky hlavy.

soukromá lekařská péče turecko

Výsledky Regenera Activa

Pozitivní výsledky a tvorba nových vlasů je pak viditelná již po cca 6 měsících. Regenera Activa pomáhá vlasům se vrátit do normálního růstového cyklu a zabraňuje tak jejich vypadávání. Aplikované kmenové buňky také podporují tvorbu nových vlasů a zlepšují sílu a kvalitu vlasů stávajících. Nespornou výhodou Regenera Activa je, že pro nastartování těchto regeneračních účinků stačí jen jedno ošetření. Pokud to bude potřeba, může se kúra následně opakovat jednou ročně.

Chcete podpořit růst vlasů metodou Regenera Activa nebo se jen chcete dozvědět více informací? Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře níže.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.