Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Transplantace oční rohovky v Turecku

Čeští pacienti mohou díky ČeskoTurecko letět do Turecka nejen na transplantace vlasů, ale také na transplantace oční rohovky, které provádějí soukromé moderně vybavené nemocnice.

Co je oční rohovka?

Oční rohovka je přední průhledná stěna očního bulbu a tvoří nejdůležitější lomivé médium, přes které vstupují do oka světelné vjemy.

Při onemocnění nebo poškození oční rohovky mohou vznikat vady zraku, jako je například krátkozrakost, dalekozrakost či astigmatismus. Důvodů k transplantaci oční rohovky je několik a může jím být například ztenčení rohovky, které se projevuje jejím nepravidelným vyklenutím.

ČeskoTurecko poskytuje zdarma českým pacientům konzultace a zprostředkování komunikace s vybranými tureckými nemocnicemi. Stačí, když nám napíšete na info@ceskoturecko.cz, jaký zdravotní problém vás trápí, a doporučíme vám nejlepší tureckou nemocnici, která váš problém vyřeší.

Transplantace oční rohovky Turecko Istanbul

Jak probíhá transplantace oční rohovky?

Transplantace oční rohovky je lékařský zákrok, při kterém se nahradí pacientova oční rohovka rohovkou od mrtvého dárce. Oční rohovka se transplantuje od mrtvých dárců z Oční tkáňové banky. Genetická shoda dárce a příjemce nehraje až zas tak důležitou roli, jelikož je rohovka bezcévná tkáň a obecně se velmi dobře ujímá. Transplantace očí rohovky provádí zkušený operatér na speciálním přístroji s mikroskopem.

ČeskoTurecko spolupracuje s těmi nejlepšími tureckými soukromými nemocnicemi, které jsou vybaveny těmi nejmodernějšími přístroji a obsluhuje jej proškolený zdravotnický personál. Turečtí lékaři provádějící transplantace oční rohovky mají obrovské zkušenosti. Pokud se chcete dozvědět více informací o transplantaci oční rohovky v Turecku, napište nám na info@ceskoturecko.cz

Kam do Turecka na transplantace oční rohovky?

Mezi nemocnice, se kterými ČeskoTurecko spolupracuje a které provádí transplantaci oční rohovky, patří například síť nemocnic Memorial. Transplantace oční rohovky probíhá v Istanbulu v nemocnici Memorial ve čtvrti Şişli. Jedná se o opravdu moderní lékařské zařízení a o české pacienty je zde výborně postaráno.

Transplantace oční rohovky turecká nemocnice

Kolik stojí transplantace oční rohovky v Turecku?

Cena transplantace oční rohovky začíná na 6500 USD a neobsahuje letenku a ubytování. Se zařízením ubytování a letenky Vám také dokážeme pomoci a díky exkluzivní spolupráci s Turkish Airlines Vám také dokážeme zařídit zvýhodněné letenky do Istanbulu a zpět.

Pokud jste se rozhodli pro transplantaci oční rohovky v Turecku nebo vás zajímá více informací, napište nám na info@ceskoturecko, nebo nás kontaktujte pomocí formuláře níže. Rádi s vámi váš problém zkonzultujeme a po poradě s lékaři vám doporučíme nejlepší řešení.

Chcete do Turecka za zdravím a krásou? Kontaktujte nás:

Položky označené * jsou povinné