Podnikání v Turecku


  • Průzkum tureckého trhu – Zvažujete, zda vstoupit na Turecký trh? V tomto náročném rozhodnutí vám pomůžeme detailním průzkumem trhu, analýzou konkurence, zvážením rizik a příležitostí nebo vyhledáním obchodního partnera. O podnikání v Turecku se také více dozvíte na našem blogu.
  • Založení turecké firmy – Pomůžeme vám se založením turecké pobočky, včetně přípravy nebo konzultace vše potřebných dokumentů, překladů, povolení a dalších nezbytných kroků začít podnikat v Turecku. Dále vám pomůžeme se zařizováním kanceláře, registrací ochranné známky nebo internetové domény a mnoho dalšího.
  • Nalezení odborníků – Již v Turecku podnikáte, ale hledáte účetního, konzultanta nebo zaměstnance? Obraťte se na nás. Díky naší síti prověřených kontaktů vám nalezneme člověka na správném místě.
  • Propagace – Chcete, aby vaše firma byla na tureckém trhu vidět? Pomůžeme vám s propagací, vytvořením webové prezentace, překladem reklamního sdělení, tiskem a distribucí. Nebo chcete v Turecku zorganizovat event? Vše zvládneme, jelikož Turecko je náš druhý domov a víme, co a jak zařídit.
  • Překlady a tlumočení – Chystáte se do Turecka na pracovní cestu nebo veletrh a potřebujete tlumočníka? Jsme připraveni vám přeložit prezentaci, propagační materiály a zajistit simultánní tlumočení.