Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Překlady do Turečtiny

Překlady turečtina češtinaZajišťujeme překlady z češtiny do turečtiny a z turečtiny do češtiny, včetně soudně ověřených překladů všech dokumentů. Naši klienti oceňují flexibilitu a rychlost našich překladatelských služeb. Z češtiny do turečtiny a naopak zvládneme přeložit jak výpis z trestního rejstříku, tak třeba technické texty, výrobní dokumentaci a certifikaci k výrobkům českých firem. Do turečtiny také překládáme webové stránky a dle česky nebo anglicky psaných textů dokážeme vytvořit propagační texty nebo PR články, které mohou být také upraveny dle místních obchodních zvyklostí.

Poptávkový formulář zde

Nebo svou poptávku překladů rovnou posílejte na info@ceskoturecko.cz.

Soudně ověřené překlady dokumentů do turečtiny

Nejčastěji překládaným dokumentem z češtiny do turečtiny je výpis z trestního rejstříku, který většinou potřebují studenti nebo žadatelé o zaměstnání v Turecku. Dalšími dokumenty, jejichž překlad zpravidla zajišťujeme, jsou diplomy z vysokých škol, potvrzení o studiu či potvrzení o získané certifikaci.

Překlad do turečtiny

V případě soudně ověřených překladů je nutné, abyste nám fyzicky doručili originál překládaného dokumentu nebo jeho ověřenou kopii. Pokud nám doručíte originál dokumentu, jsme schopni vám pro potřeby překladu do turečtiny udělat i ověřené kopie.

Ověřené kopie si však také můžete zařídit sami na přepážkách Czech POINT nebo na České poště, kde kopie dokumentů ověřují. Pro urychlení vašich překladů nám můžete své dokumenty k překladu zaslat emailem, abychom mohli s překladem začít co nejdříve, ale pro dokončení ověření překladu budeme fyzicky potřebovat originál dokumentů nebo jejich ověřenou kopii. V mnoha případech se dokumenty také překládají včetně apostily.

Standardní překlad do turečtiny

Pokud nepotřebujete mít soudně ověřený překlad, můžeme pro vás zajistit překlad textů a dokumentů od rodilých tureckých nebo českých mluvčích. Celková cena překladu z češtiny do turečtiny a z turečtiny do češtiny se vždy odvíjí od počtu normostran. Jedna normostrana je 1800 znaků včetně mezer. Pro přesnou cenovou kalkulaci nám můžete emailem nebo pomocí našeho formuláře nezávazně poslat váš text, který chcete přeložit, a obratem vás budeme informovat, kolik bude překlad stát a kdy bude hotový. Naší prioritou je profesionalita výsledného překladu a také rychlost dodání.

Tlumočení z češtiny do turečtiny a naopak

Vedle překladu textů do turečtiny pro naše klienty také zajišťujeme tlumočení:

  • Tlumočení angličtina <-> turečtina
  • Tlumočení čeština <-> turečtina
  • Tlumočení čeština <-> angličtina

tlumočník turečtinaNaše tlumočníky české firmy zejména využijí během účasti na výstavách nebo veletrzích v Turecku a při obchodním jednání s tureckými partnery.

Kontakt:

info@ceskoturecko.cz
+420 736 177 368