Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Zprostředkování obchodu a kontaktů Turecko

Zprostředkování obchodu a zprostředkování kontaktů mezi Tureckem a Českou republikou jsou jedny ze základních služeb, které jako ČeskoTurecko poskytujeme. Využíváme své znalosti tureckého trhu, obchodní kontakty a také naši perfektní znalost turečtiny. Pokud tedy chcete pomoci s obchodem s Tureckem, jste na správné adrese.Překlady turečtina čeština

Napište nám na info@ceskoturecko.cz a rádi Vám poradíme.

Zprostředkovat obchod mezi Českou republikou a Tureckem pomáháme již od roku 2013. O té doby jsme se dostali k velmi zajímavým projektům a obchodním případům. Díky naší znalosti turečtiny a tureckého trhu dokážeme efektivně a rychle zprostředkovat kontakt na turecké výrobce nebo turecké potencionální distributory českých výrobků v Turecku. V Turecku se vyznáme a poradíme si s místními specifiky a kulturními rozdíly.

Například v tomto článku najdete důvody, proč je pro české firmy výhodné pro obchod s Tureckem využít služeb partnera a nesnažit se bez znalosti místních specifik na trh proniknout svépomocí. V dalších článku také najdete 10 důvodů, proč na tureckém trhu spolupracovat právě s námi.

ČeskoTurecko je expert na Turecko

Naší jedinečností, kterou nemá nikdo jiný, jsou velmi navštěvované blogy v českém a tureckém jazyce, které skvěle fungují jako informační kanály. Čtenáři se tak mohou dozvědět v turečtině zajímavé informace o České republice, a naopak české čtenáře oslovuje obsah česky psaného blogu o Turecku. Naší další jedinečností je také silná fanouškovská základna na Facebooku, kde se díky tomu naše sdělení rozšíří a osloví ty správné kontakty.

ČeskoTurecko Business CardProto se Vám mnohonásobně vyplatí využít našich služeb a zkušeností, jelikož Vám dokážeme zprostředkovat nezbytné kontakty. Dlouhodobě si budujeme nejen kontakty, ale hlavně osobní vztahy, které jsou na tureckém trhu nezbytné a bez nich se obchod v Turecku dělá velmi obtížně.

Pomůžeme Vám uspět na Tureckém trhu

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, dále můžete využít našeho poradenství týkajícího se exportu českého zboží do Turecka či importu výrobků z Turecka. Umíme vyhledat vhodné turecké obchodní partnery (distributory, dodavatele, nebo zákazníky). Předtím, než se rozhodnete na tureckém trhu investovat, můžeme pro Vás také vypracovat průzkumy trhu a sektorové analýzy, které pomohou ve Vašem dalším rozhodování.

Přehled všech našich profesionálních služeb najdete zde. Pokud Vám ohledně Turecka zajímá také něco dalšího nebo byste se chtěli rovnou domluvit na spolupráci, napište nám na: info@ceskoturecko.cz nebo volejte na +420 736 177 368.

Položky označené * jsou povinné