Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Letenky


Chystáte se do zahraničí a hledáte výhodné letenky? Na ČeskoTurecko si můžete online zakoupit levné letenky do celého světa. Ve vyhledávací formuláři níže si můžete porovnat jak nízkonákladové letenky, tak letenky od tradičních leteckých společností.

Z Prahy do Istanbulu létají přímo dvě letecké společnosti – státní turecké aerolinky – Turkish Airlines a soukromá nízkonákladová letecká společnost Pegasus Airlines. Obě letecké společnosti odlétají z Prahy z Terminálu 1 (odlety mimo schengenský prostor). Turkish Airlines létají na Atatürkovo letiště (IST) v evropské části Istanbulu a Pegasus Airlines naopak na letiště Sabiha Gökçen v asijské části Istanbulu asi 40 km od čtvrti Kadıköy, 12 km vzdálené od železniční stanice Pendik a na náměstí Taksim je to z letiště asi 50 km.

V případě obou leteckých společností let z Prahy do Istanbulu trvá asi 2 hodiny a 30 minut.

Jestliže potřebujte pomoci s výběrem letenek do Turecka a jejich nákupem, neváhejte nám napsat na info@ceskoturecko.cz Rádi vám zařídíme nejlepší spojení nejen do Turecka, ale také celého světa. Pokud se chystáte kamkoliv do zahraničí, nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. Porovnat nabídky cestovního pojištění můžete zde.