fbpx

Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Transplantace vlasů a Turecko


Možná přemýšlíte, co mají společného transplantace vlasů a Turecko. Ptáte se, proč byste měli jet na transplantaci vlasů do Turecka místo toho, abyste stejný zákrok absolvovali v Česku nebo v Evropě?

Důvodů je mnoho a v následujícím článku se vám budeme snažit odpovědět na všechny vaše otázky.

Proč si lidé nenechají udělat transplantace vlasů v Česku?

Neříkáme, že se v Česku nedělají kvalitní transplantace vlasů, ale prostě u nás je tento obor zatím v plenkách. Transplantace vlasů není v České republice tak rozšířený zákrok, jako je například laserová operace pro zlepšení zraku, nebo estetické plastické operace. S výsledky v Česku také nejsou zatím klienti tolik spokojeni.

V Česku prostě nejsou na transplantace vlasů nejlepší odborníci. Turecko se zejména v posledních letech stalo rájem „plešaté turistiky“, jak se tomuto oboru přezdívá. Je to dáno tím, že v Turecku existují velmi dobré soukromé kliniky a nemocnice. Jelikož o sebe turečtí muži mnohem více pečuji, je v Turecku po transplantacích vlasů poptávka.

Proč letět na transplantaci vlasů právě do Turecka?

Důvody, proč lidé z celého světa létají do Turecka na transplantaci vlasů, jsou v podstatě dva. Tím prvním důvodem je relativně nízká cena, kterou za transplantaci vlasů v Turecku zaplatí. Nižší cena transplantace vlasů než v západní Evropě nebo jinde ve světě je dána větší konkurencí na tureckém trhu a také nižšími provozními náklady při stejné nebo vyšší kvalitě.

Podívejte se na nabídku našich balíčků transplantace vlasů a přesvěčte se o jejich cenové výhodnosti.

Druhým důvodem je vysoká kvalita a úspěšnost provedených transplantacích vlasů. V Turecku je každý den provedeno zhruba 2000 transplantací vlasů v asi 300 specializovaných klinikách a nemocnicích. Turečtí lékaři tak mají s transplantacemi vlasů obrovské zkušenosti s praxi.

Mezi další důvody, proč letět na transplantaci vlasů do Turecka, patří:

  • V Tureckou jsou transplantace vlasů tak běžná věc, že si lidí s obvázanou hlavou vůbec nikdo nevšímá a na ulici se nemusíte obávat zvídavých pohledů.
  • Turecký personál má bohaté zkušenosti se zahraničními klienty a balíčky služeb jsou připraveny přímo pro ně.
  • Let z Prahy do Istanbulu trvá jen 2,5 hodiny.
  • Pro cestu do Turecka nepotřebujete vízum a stačí pouze platný cestovní pas (musí platit 180 dní po plánovaném návratu).
  • Cestu do Istanbulu můžete spojit s dovolenou v Turecku nebo prohlídkou města.

Jaká je cena transplantace vlasů v Turecku?

Ceny transplantace vlasů v Turecku se mohou velmi lišit. Podezřele nízké ceny většinou svědčí o nevalné kvalitě zákroku, nebo v ceně není obsaženo vše.

ČeskoTurecko zajišťuje transplantace vlasů od cca 1850 EUR, což je v přepočtu asi 48 000 Kč včetně ubytování v hotelu. Na přesné ceny a balíčky transplantace vlasů v Turecku se můžete podívat zde.

Cena transplantace vlasů je vždy bez ohledu na počet vlasových štěpů. Vždy je tedy transplantováno maximální množství štěpů, které je potřeba, nebo které dovolí darovací (bezpečná oblast) hlavy. Samozřejmostí je také bezplatný transfer z letiště na kliniku, do hotelu a zpět. V ceně je také ubytování v jednolůžkovém pokoji.

Pro více informací nám napište na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368.

Kam v Turecku letět na transplantaci vlasů?

Přestože hlavním městem Turecka je Ankara, Istanbul je hlavním kulturním a ekonomickým centrem země. Z tohoto důvodu do Istanbulu míří obrovské množství leteckých linek z celého světa. Centrem vlasové turistiky je tedy přirozeně Istanbul. V Istanbulu najdete ty nejlepší vlasové kliniky a nemocnice. V celém Turecku najdete asi 300 vlasových klinik a nemocnic. Jak vybrat tu nejlepší kliniku a na co si dát při výběru pozor se dozvíte například v článku: Výběr vlasové kliniky a transplantace vlasů v Turecku.

Na transplantacích vlasů a dalších lékařských zákrocích ČeskoTurecko spolupracuje s nemocnicí Memorial a estetickou klinikou Estetik International. Obě zařízení patří mezi špičku ve svém oboru a průkopníky tureckého zdravotního cestovního ruchu. Mají speciální tým, který se stará o klienty z celého světa. V těchto prověřených lékařských zařízeních se tak můžete spolehnout na nejlepší servis s výsledky.

ČeskoTurecko vám tak jako český partner a expert na Turecko pomůže v Istanbulu zrealizovat transplantace vlasů a další lékařské zákroky.

Napište nám na info@ceskoturecko.cz a dáme Vám vědět, zda jste vhodný kandidát na transplantaci vlasů, vysvětlíme vám celý proces a vše připravíme a naplánujeme.

Transplantace vlasů v Turecku a zkušenosti klientů

Jestliže Vám zajímají osobní zkušenosti s transplantacemi vlasů v Turecku, můžete se podívat na náš blog:

Na našem česko-tureckém webu najdete mnoho osobních zkušeností a recenze našich klientů, kteří v Turecku absolvovali transplantace vlasů. Pokud vás také zajímají reálné fotky a videa z transplantace vlasů, sledujte Transplantace vlasů ČeskoTurecko na Instagramu nebo Facebooku.

Pokud Vás o transplantacích vlasů zajímá více informací, podívejte se na často kladené dotazy a odpovědi:

Napište nám na email info@ceskoturecko.cz nebo nás kontaktujte pomocí formuláře níže

Napište nám pro konzultaci zdarma

Položky označené * jsou povinné