Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Transplantace vlasů a Turecko


Chcete mít zase krásné vlasy bez koutů nebo kolečka? Využijte dostupnou transplantaci vlasů v Turecku v prémiových klinikách a užívejte si zase plnou sebejistotu.

Domluvit nezávaznou konzultaci

6 důvodů, proč na transplantaci vlasů do Turecka

 • Úspěšnost uchycení štěpů až 96 %
  Při inovativní organické transplantaci vlasů.
 • Nižší cena
  Která je dána větší konkurencí a nižšími provozními náklady.
 • Exkluzivní kvalita
  Specializace na transplantace vlasů, praxe a moderní postupy.
 • Prémiové kliniky
  Nadstandardní služby ve specializovaných tureckých klinikách.
 • Snadná dostupnost
  Cesta letadlem za transplantací vlasů v Turecku trvá jen 2,5 hod.
 • Krátké čekací lhůty
  Transplantace vlasů je v Turecku úplně běžná věc a můžete letět skoro hned.

Proč dát při transplantaci vlasů přednost Turecku před jinými zeměmi?

Také v ČR se dělají transplantace vlasů, ale u nás je tento obor zatím v plenkách. Transplantace vlasů není v České republice tak rozšířený zákrok jako v Turecku. A ze zkušeností našich klientů víme, že s transplantací vlasů v Turecku jsou spokojení.

Takto si transplantaci vlasů v Turecku pochvaluje pan Jindřich

„Váhal jsem a měl jsem samozřejmě i obavy a pochybnosti, ale jsem velice rád, že jsem se rozhodl právě pro Turecko a Vaši agenturu. Opravdu mne čekala jen milá překvapení. Od Vašeho přístupu až po přístup Vašich tureckých kolegů a celého týmu na klinice. Myslím, že lépe už to snad ani nejde!!! Pokud se vše dobře zahojí, což už záleží hlavně na mě, a zahojí se dostatečně i darovací oblast budu opravdu velice spokojen a vše předčilo mé očekávání. Teď momentálně je, myslím, vše na správné cestě, cítím se dobře, hojící proces chce samozřejmě také trpělivost.”

V Česku prostě nejsou na transplantace vlasů nejlepší odborníci. Turecko se zejména v posledních letech stalo rájem „plešaté turistiky“, jak se tomuto oboru přezdívá. Je to dáno tím, že v Turecku existují velmi dobré soukromé kliniky a nemocnice. Jelikož o sebe turečtí muži mnohem více pečuji, je v Turecku po transplantacích vlasů poptávka.

Chci transplantaci vlasů v Turecku

Turecko v transplantaci vlasů vládne Evropě

cena transplantace vlasů

Nižší cena, vysoká kvalita a skvělé výsledky

Příjemnější cena transplantace vlasů v Turecku než v západní Evropě nebo jinde ve světě je dána větší konkurencí na tureckém trhu a také nižšími provozními náklady při stejné nebo vyšší kvalitě.

cena transplantace vlasů

Vysoká úspěšnost transplantace vlasů v Turecku

V Turecku jsou každý den provedeny stovky transplantací vlasů v asi 350 specializovaných klinikách a nemocnicích. Turečtí lékaři tak mají s transplantacemi vlasů obrovské zkušenosti a praxi. Jak si ale v tomto množství vybrat? Pomůžeme vám! Jsme expeti na Turecko a vyznáme se tam jak nikdo jiný.

Zavolejte nám na + 420 736 177 368 a domluvme si nezávaznou online konzultaci. Poradíme vám, jak si správně vybrat tu nejlepší kliniku pro vás.

6 kroků pro bezvadnou transplantaci vlasů v Turecku ve spolupráci s ČeskoTurecko?

1. Konzultace a výběr balíčku

Poradíme, jaký typ transplantace vlasů si v Turecku vybrat a proč.

2. Zhodnocení současného stavu

Pošlete nám fotky hlavy a domluvíme se, zda je pro vás transplantace vlasů v Turecku vhodná. Po poradě s lékařem odhadneme, kolik vlasových štěpů bude asi potřeba, aby byl zaručen výsledek.

3. Určení termínu

Domluvíme se na termínu transplantace vlasů, který vám vyhovuje. Podle toho si koupíte letenku do Istanbulu a zpět. Nebo vám letenky zajistíme.

4. Přílet do Turecka

Po příletu do Turecka vás bude na letišti čekat řidič, který vás odveze na hotel.

5. Den transplantace

Další den ráno vás řidič odveze na kliniku, kde proběhne první vyšetření, konzultace s lékařem, odběr krve a transplantace vlasů.

6. Po transplantaci vlasů

Den po transplantaci vás řidič odveze z hotelu na pooperační kontrolu a instruktáž péče o vlasy po transplantaci a mytí vlasů. Pokud spěcháte z Turecka domů a stíháte to s ohledem na let, řidič vás po pooperační kontrole odveze rovnou na letiště.

Chcete si po transplantaci vlasů prodloužit pobyt v Turecku? Napište nám na info@ceskoturecko.cz a velice rádi vám sestavíme plán na míru.

Domluvit se

Inspirujte se zkušenostmi klientů z transplantací vlasů v Turecku

Přečtěte si příběhy klientů, kteří se s námi rozhodli projít transplantací vlasů v Turecku. Zjistíte, že je vhodná i pro vás.

Spokojený jsem byl velice. Čekal jsem skoro rok kvůli pandemii, celou dobu jsme byli v kontaktu, kdy mi bylo vysvětleno vše, co jsem potřeboval formou e-mailu i videokonference. Co se podpory týká, ta je opravdu na velice profesionální úrovni. Zároveň i bleskové odpovědi.

Celkovy pocit mam fajn, zakrok prebehol podla lekara vraj dobre, uvidime ako to bude prebiehat v buducnosti, pretoze na vysledky sa caka az rok. Urobili mi vraj 4000 stepov, vraj sa to dalo, lebo som mal bohatu darcovsku oblast. Skutocne vam dakujem. Robite svoju pracu velmi profesionalne, odpovedate na maily dost promptne a zrozumitelne.

Komunikace s Tebou a veškerý servis hodnotím na jedničku s hvězdičkou. Tvůj přístup a rychlé zodpovězení každého dotazu mě přesvědčilo o tom, že jsem v těch nejlepších rukou. Jsem naprosto spokojený a určitě bych každému doporučil. Myslím, že tento osobní a individuální přístup je skvělý a odlišuje Tě od konkurence. Nepřipadal jsem si jako nějaké zboží a kus z mnoha, což se v dnešní době stává málokdy. Navíc jsi vše nechal na mně, do ničeho jsi mě netlačil, což mi také pomohlo.

Mohu jen a jen doporučit. Cena za zákrok pevná bez skrytých poplatku. Popravdě jsem se nechtěl o nic starat. ČeskoTurecko mi nabídlo kompletní servis od A až po Z. Když to řeknu úplně normálně: „Vůbec se o nic nestaráte, jen kde zaparkujete v Praze při cestě na letiště.“

Přístup lékaře byl velice profesionální a odpovídající klinice. Líbil se mi klid na klinice, věnování se pacientovi, ne žádné masové akce. Prostě v tu chvíli jsou tam pro vás a co vás zajímá na to dostanete odpověď i případnou radu.

Cesta do Istanbulu probíhala úplně bez komplikaci. Nemusel jsem se vůbec o nic starat. Od letenek, potřebných informaci a vyzvednutí na letišti až po samotný transfer profesionálním řidičem. S ubytováním v Istanbulu jsem byl velice spokojen. Klidná lokalita i blízko na kliniku. Cca 5 minut autem

Podpora od pana Hnátka bola úžastná. Posledný deň v Turecku mi pan Hnátek pisal o 3 rano aby som nezaspal na lietadlo. Behom celého pobytu a zákroku som sa navás mohol vždy obrátiť.

Transplantace vlasů jsem se nijak neobával, věděl jsem do čeho půjdu a co bude následovat.

Růst vlasů po transplantaci

Podívejte se, jak Filipovi začaly růst vlasy po transplantaci v Turecku.
 

Jak rostou vlasy po transplantaci vlasů v Turecku

cena transplantace vlasů

Proč si pro transplantaci vlasů v Turecku vybrat nás?

ČeskoTurecko jako expert na Turecko, pomáhá českým klientům s realizací transplantací vlasů v Turecku. Transplantace vlasů jsou v Turecku poměrně častý zákrok, proto s nimi mají turečtí lékaři velké zkušenosti a používají moderní metody. Jednou z moderních metod transplantací vlasů je FUE (Follicular Unite Extraction).

 • Zastupujeme ty nejlepší soukromé turecké kliniky.
 • Spolupracujeme s více klinikami, takže vám doporučíme to nejlepší zařízení pro řešení vašeho problému s vypadáváním vlasů.
 • Konzultace a poradenství týkající se transplantace vlasů je u nás zdarma.
 • Neplatíte za “výlet delegáta”, ale opravdu jen za transplantaci vlasů nebo další služby (ubytování, letenky).
 • Na transplantaci vlasů můžete jet do Turecka kdykoliv. S ČeskoTurecko nejste závislí na skupině a turnusech cestovních kanceláří.
 • Na všechny vaše dotazy odpovíme v českém jazyce.
 • V případě nutnosti se v Turecku domluvíme turecky

ČeskoTurecko Forbes

Spojte se s námi a vyřešme společně podrobnosti spojené s transplantací vlasů v Turecku

Potřebujete o transplantaci v Turecku vědět víc? Jsme tu pro vás. Vyplňte kontaktní formulář, ozvěte se na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na + 420 736 177 368.

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

  Sledujte ČeskoTurecko Transplantace vlasů na Instagramu a Facebooku.