Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Plastická operace nosu – Rhinoplastika

Plastické operace nosu se nejčastěji týkají zmenšení nosu nebo úpravy jeho symetrie. Operace nosu se dají rozdělit na dva základní typy. První typ je kosmetická operace nosu a druhá je funkční operace nosu.

Kosmetická a funkční operace nosu

Estetická plastická operace nosu zejména řeší změnu tvaru, velikosti či deformaci. Estetická rhinoplatika by neměla změnit jedinečný vzhled a charakter každého jedince, ale měla by naopak podtrhnout přirozenou krásu.

Funkční rhinoplastikou se zabývají zejména experti z ORL oddělení. Cílem funkční operace nosu je opravit fyzické anomálie, které mohou způsobovat problémy s dýcháním. Funkční operace nosu tak například zlepšuje průchodnost a celkovou funkci nosu.
ČeskoTurecko aktivně spolupracuje s několika tureckými nemocnicemi a estetickými klinikami, takže vám dokážeme poradit nejlepší zařízení, které vám pomůže vyřešit váš problém.

Stačí, když nám napíšete na info@ceskoturecko.cz nebo zavoláte na +420 736 177 368 a rádi vám poskytneme více informací.

Mnoho lidí, kteří nejsou spokojeni s tvarem nebo velikostí nosu, mohou mít psychické problémy a nízké sebevědomí. Plastická operace nosu těmto lidem umožňuje začít nový život a mít nos podle svých představ. Z tohoto důvodu je plastika nosu z jedním z nejčastějších estetických zákroků na světě.

Turecko je vyhlášeno svým moderním soukromým zdravotnictvím a klienti z celého světa sem míří nejen za plastickými operacemi nosu, ale také transplantacemi vlasů nebo rekonstrukcí chrupu.

Plastická operace nosu

Plastická operace nosu pomocí 3D šablony

Estetická plastická operace nosu podle jeho rozsahu a náročnosti trvá 1-3 hodiny a provádí se v celkové anestezii. Zhruba po 48 hodinách od zákroku se vyndají tampony a bandáž nosu. Návrat do běžného života a zaměstnání je možný asi 1-2 týdny pro zákroku. Zhruba 8 týdnů není možné nosit sluneční nebo dioptrické brýle.

Plastickou operaci nosu je vždy nutné konzultovat s odborníkem a poradit se s ním o možnostech, aby se dostavil očekávaný výsledek a klient byl spokojen s provedeným zákrokem a novým tvarem nosu.

3D rhinoplasty – trojrozměrná plastika nosu

Například nemocnice Memorial, se kterou ČeskoTurecko spolupracuje, nabízí moderní plastickou operaci nosu 3D rhinoplasty s využitím na míru vytvořených šablon, které zaručí, že výsledek bude podle očekávaní pacienta. Na popis plastiky nosu za pomoci 3D rhinoplasty se můžete podívat v následujícím videu.

Jedná se o jedinečnou metodu, která umožňuje modelovat tvar nosu přesně podle přestav klienta. Speciálním 3D scanem je nasnímán obličej klienta a vytvořen 3D model. Vzhled nového nosu je pak navržen v grafickém 3D programu.

Tvar nosu může ve spolupráci s chirurgem klient upravovat tak, aby odpovídal přesně jeho představě o novém nosu. Následně je vytištěn fyzický 3D model a pomocné šablony, které zajistí, že bude vytvořen požadovaný tvar nosu. Tato metoda zvyšuje klientovu spokojenost s výsledkem a eliminuje možnost chyby chirurga.

Cena Rhinoplastiky nosu

Cena plastiky nosu se v nemocnici Memorial se pohybuje okolo 2500 – 3500 EUR, což je asi 64 000 – 89 000 Kč. Přesnou cenu vám sdělíme po dohodě s lékařem na základě zhodnocení náročnosti zákroku.

Napište nám na info@ceskoturecko.cz a na základě informací od vás vám doporučíme nejlepší kliniku, která vám pomůže vás estetický problém vyřešit a také sdělíme přesnou cenovou nabídku. Můžete se na nás spolehnout. V Turecku se vyznáme jako nikdo jiný. Je to zejména díky našim osobním kontaktům a faktu, že část našeho mezinárodního týmu z Turecka přímo pochází.

Chcete do Turecka za zdravím a krásou? Kontaktujte nás:

Položky označené * jsou povinné