Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Služby ČeskoTurecko


Jako expert na Turecko poskytujeme v České republice a Turecku profesionální služby v široké řadě oblastí.

Umíme toho opravdu hodně, ale zaměřujeme se zejména na tyto služby:

Obchod mezi Tureckem a Českou republikou

Výhodou našich poradenských služeb je detailní znalost tureckého obchodního a kulturního prostředí, komunikace v turečtině a osobní kontakty na profesní organizace a hospodářské komory v Turecku a v České republice. Díky čemuž dokážeme identifikovat obchodní příležitosti pro české firmy. Pracujeme tak, aby klienti mohli maximálně těžit z našich znalostí o Turecku, vědomostí o konkrétním sektoru, z našeho porozumění podstaty problému a díky celosvětovým zkušenostem i z nejnovějších pohledů na danou problematiku.

Transplantace vlasů v Turecku a další lékařské zákroky

V České republice zastupujeme turecké nemocnice Memorial a Medicana, které v Istanbulu provádějí transplantace vlasů moderní metodou FUE a mají obrovské zkušenosti se zahraničními klienty. Díky naší perfektní znalosti Turecka, dokážeme českým pacientům nabídnout skvělé lékařské služby za rozumnou cenu, týkající se nejen transplantace vlasů, ale také korekce zraku, rekonstrukce chrupu, plastických operací nosu nebo plastické operace prsou atd.

Studium zahraničních studentů na českých univerzitách

Ve spolupráci s předními českými vysokými školami a univerzitami také poskytujeme poradenství pro potenciální turecké studenty, kteří mají zájem studovat v České republice v angličtině na bakalářských či magisterských programech.

Prodej letenek a další služby cestovného ruchu

Díky naší spolupráci s tureckým národním dopravcem Turkish Airlines, nabízíme výhodné letenky pro studenty. Tyto speciální studentské letecké tarify umožňují změnu data odletu a také zahrnují větší odbavené zavazadlo a další výhody pro studenty. Našem webu si také můžete sjednat cestovní pojištění, objednat dovolenou v Turecku nebo zapůjčit automobil a další služby.

Další služby zaměřené na Turecko, které poskytujeme přímo my, nebo ve spolupráci s našimi prověřenými partnery jsou:

Pokud byste chtěli využít našich profesionálních služeb, neváhejte nás kontaktovat na info@ceskoturecko.cz nebo +420 736 177 368.