Jak probíhá a kolik stojí transplantace vlasů v Turecku?


Díky ČeskoTurecko jsou transplantace vlasů v Turecku pro české pacienty snadnější a cenově dostupnější. Zprostředkování transplantace vlasů v Turecku je u nás zdarma. Platíte tedy jen za samotný zákrok a ne za „výlet delegáta“.

Transplantace vlasů v Turecku kolik stojíTransplantace vlasů je druh estetického lékařského zákroku, při němž dochází k přemístění vlasových štěpů z míst, kde rostou vlasy zdravé do míst, kde jsou vlasy prořídlé nebo vzniká pleš.

Transplantace vlasů může vyřešit problém s vypadávajícími vlasy, začínající pleší, ustupujícími vlasy nebo výraznými kouty. Tento estetický zákrok provádí lékař a jeho úspěšnost závisí jednak na zkušenostech lékařského personálu, lékařském vybavení a použité hlavně metodě transplantaci vlasů.

Transplantace vlasů v Turecku

V Turecku najdete soukromé kliniky a nemocnice, které jsou vybaveny moderními přístroji na transplantaci vlasů, takže výsledek transplantace je skvělý a vypadá přirozeně. Turečtí lékaři mají obrovské zkušenosti, což zajišťuje ten nejlepší výsledek transplantace vlasů.

Transplantace vlasů v Turecku je mnohem levnější než na podobných soukromých klinikách v západní Evropě nebo USA. V České republice takovéto špičkové soukromé kliniky nebo nemocnice ani nenajdete. Díky ČeskoTurecko, které spolupracuje s těmi nejlepšími tureckými nemocnicemi, jsou transplantace vlasů v Turecku dostupné také českým klientům.

Cena transplantace vlasů v Turecku začíná asi na necelých 40 000 Kč, ale konečná cena je vždy individuální a závisí na vybraném balíčku služeb a počtu dnů, které v Istanbulu strávíte. Pokud se chcete objednat na transplantaci vlasů v Turecku kontaktuje nás na info@ceskoturecko.cz

Nabídka balíčků a cena transplantace vlasů v Turecku


Transplantace vlasů v luxusní nemocnici typu A+ včetně ubytování v 5* hotelu

Transplantace vlasů Turecko
 • Transplantace vlasů metodou FUE
 • V ceně je tolik štěpů, kolik je potřeba
 • 2 noci v jednolůžkovém pokoji se snídaní v 5* hotelu nedaleko nemocnice
 • Výhodné ceny za dvoulůžkový pokoj nebo noci navíc
 • Zdarma doprava z letiště na hotel z hotelu do nemocnice a zpět
 • Vhodné pro přílety do Evropské části Istanbulu s pohodlnými Turkish Airlines
 • Konzultace a vyšetření lékařem před transplantací a pooperační kontrola druhý den po zákroku
 • Odběr a analýza krve (žloutenka typu B a C, HIV)
 • Instruktáž péče o vlasy po transplantaci

1 850 EUR


Transplantace vlasů v soukromé klinice včetně ubytování v 4* hvězdičkovém hotelu

Transplantace vlasů Turecko cena
 • Transplantace vlasů metodou FUE
 • V ceně je tolik štěpů, kolik je potřeba
 • 2 noci v jednolůžkovém pokoji se snídaní v 4* hotelu nedaleko nemocnice
 • Výhodné ceny za dvoulůžkový pokoj nebo noci navíc
 • Zdarma doprava z letiště na hotel z hotelu do nemocnice a zpět
 • Vhodné pro přílety do Asijské části Istanbulu s nízkonákladovými Pegasus Airlines
 • Konzultace a vyšetření lékařem před transplantací a pooperační kontrola druhý den po zákroku
 • Odběr a analýza krve (žloutenka typu B a C, HIV)
 • Instruktáž péče o vlasy po transplantaci

1 500 EUR


Balíčky neobsahují letenku, ale díky naší přímé spolupráci s Turkish Airlines pro naše klienty zajistíme slevu. V ceně je tlumočené angličtina <-> turečtina, ale pokud je potřeba, zajistíme také českého tlumočníka. Pro vaše speciální přání nebo další dotazy nám napište na info@ceskoturecko.cz

turecké nemocnice lékařská péče

Jak probíhá transplantace vlasů v Turecku?

 1. Napíšete nám na info@ceskoturecko.cz , pro který balíček transplantace jste se rozhodli a v jakém termínu. Pokud nevíte, který balíček si vybrat, nebo potřebujete poradit, napište nám, rádi vám pomůžeme s výběr a odpovíme vaše dotazy zdarma.
 2. Pošlete nám fotky hlavy a domluvíme se, zda je pro vás transplantace vlasů vhodná a po poradě s lékařem odhadneme kolik vlasových štěpů bude asi potřeba, aby byl zaručen skvělý výsledek.
 3. Domluvíme se společně na termínu transplantace vlasů a podle toho si koupíte letenku do Istanbulu a zpět nebo vám ji také zařídíme.
 4. Po příletu do Istanbulu vás bude na letišti čekat řidič, který vás odveze na hotel.
 5. Další den ráno vás pan řidič odveze do nemocnice nebo kliniky, kde proběhne odběr krve, první vyšetření a transplantace vlasů. Někdy transplantace probíhá až den po krevních testech. Záleží na vašich časových možnostech a termínu transplantace.
 6.  Den po transplantaci vás řidič odveze z hotelu na pooperační kontrolu a instruktáž péče o vlasy po transplantaci a mytí vlasů. Pokud spěcháte domů, řidič vás po pooperační kontrole odveze rovnou na letiště.

Jestliže si ale svůj pobyt v Istanbulu chcete prodloužit a poznat město, napište nám na info@ceskoturecko.cz a velice rádi vám sestavíme plán na míru. Můžete sebou také vzít svou drahou polovičku, jako to například udělal pan František. Rozhovor s panem Františkem si přečtěte zde: Transplantace vlasů v Turecku a zkušenosti našeho klienta Františka

Turecko transplantace vlasů výsledek

Vlastní transplantaci vlasů předchází vyšetření odborným lékařem, který navrhne nejlepší postup transplantace. Vyškolený zdravotnický personál vše před operací dopodrobna vysvětlí českým pacientům v anglickém jazyce. Pokud je potřeba, ČeskoTurecko také zajistí česko-tureckého tlumočníka.

transplantace vlasů v Turecku

Transplantace vlasů má tři základní fáze, které se mohou lišit dle rozsahu zákroku:

 • odběr vlasových štěpů
 • příprava lůžek pro vlasové štěpy
 • samotná aplikace vlasových štěpů

Díky použití moderních lékařských přístrojů je transplantace vlasových štěpů šetrná k pokožce hlavy. Nevznikají tak výrazné jizvičky, jak se tomu dělo v minulosti. Celý zákrok trvá 6 – 7 hodin a je prováděn ambulantně v lokální anestézii. Po transplantaci vlasů následuje pooperační vyšetření. Pacientům je také k dispozici nonstop telefonní linka.

nemocnice ordinace turecko

Transplantace vlasů metodou FUE

Turecké soukromé nemocnice a kliniky většinou transplantaci vlasů provádí metodou FUE, což je zkratka (Follicular Unite Extraction). FUE je moderní metoda přesazování vlasů pomocí folikulární extrakce, díky které je možné bezbolestně implantovat vlasy do oblasti hlavy bez vlasového porostu.

Transplantace vlasů je vhodná jak pro muže, kteří trpí vypadáváním vlasů, ale také pro ženy. Výhodou metody FUE je, že jsou pro transplantaci vlasů použity vlastní vlasy z míst, kde vlasy ještě rostou. Další výhodou metody FUE je poměrně rychlé zotavení po zákroku. Tato metoda velmi dobré výsledky. Obnovený vlasový porost vypadá velmi přirozeně.

Transplantace vlasů v Turecku výsledek

Pro úspěšnou transplantaci vlasů je potřeba dodržet základní zásady:

 • týden před operací nepoužívejte Aspirin nebo vitamín B a E
 • 3 dny před operací nepijte alkohol
 • 24 hodin před operací nekuřte
 • na den transplantace vlasů si oblečte pohodlnou košili s rozepínáním na knoflíky
 • v den operace nepoužívejte žádný sprej nebo sprchový gel

ČeskoTurecko jako expert na Turecko doporučí českým pacientům tu správnou nemocnici nebo kliniku, která provede transplantaci vlasů odpovídající jejich požadavkům na cenu, komfort a lékařskou péči.

Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo nás kontaktuje pomocí formuláře níže a my pro vás vše zařídíme.

Chcete do Turecka za zdravím a krásou? Kontaktujte nás:

Položky označené * jsou povinné