Transplantace vlasů v Turecku a zkušenosti našeho klienta Františka


Také řešíte, zda jít nebo nejít na transplantaci vlasů? Zajímají vás zkušenosti s transplantací vlasů v Turecku? Přečtěte si rozhovor s Františkem, který do Istanbulu na transplantaci vlasů letěl na začátku října v doprovodu své manželky.

Proč jste se rozhodl pro transplantaci vlasů v Turecku?

Pro transplantaci vlasů v Turecku jsem se rozhodl hlavně na základě příznivé ceny. V Česku by mě to stálo desetkrát tolik. Ale také mě přesvědčila videa, kde tyto transplantace v Turecku vypadaly opravdu profesionálně.

Jakou jste mě před transplantací vlasů představu o Turecku?

Podle různých článků jsem si Turecko představoval jako nebezpečnou zemi, takže jsem čekal za každým rohem nějaké teroristy. Ale nakonec jsem si tam připadal úplně normálně jako kdekoliv jinde.

Jak jste byl spokojen s ubytováním v Istanbulu?

S ubytováním jsem byl velmi spokojen a předčilo moje očekávání. Byl to velký luxus. Moc se mi líbilo. Snídaně v hotelu byly naprosto geniální.

transplantace vlasů v Turecku ubytování snídaně

Jak jste byl spokojen s přístupem a péčí tureckých lékařů?

Turečtí lékaři byli výborní. Přivítali mě už u dveří při vstupu do nemocnice. Podali mi ruku a byli kamarádští a ochotní. Při cestě domů mě vyprovodili až k autu, které mě poslední den odvezlo až na letiště. Jinak jsem spokojen, teď mám vlasy opravdu krásně na husto.

transplantace vlasů zkušnosti přetím potom

Jak jste byl spokojen s komunikací a přístupem ČeskoTurecko?

Komunikace s panem Hnátkem z ČeskoTurecko byla více než dokonalá. Před transplantací mi odpověděl vždy úplně přesně, na co jsem se ptal, a nikdy na nic nezapomněl. Byl až neskutečně ochotný.

Přes ČeskoTurecko bych transplantaci vlasů doporučil hlavně proto, že neplatíte spoustu věcí navíc, ale platíte, jen co potřebujete. V ceně byly všechny odvozy a dovozy, ubytování na hotelu se snídaní. Neplatíte žádné delegáty, žádnou cestovní kancelář a nic navíc.

Byl jsem neskutečně rád, že jsem tyto stránky našel. Všude se to hemží jen těmi cestovními kancelářemi. Ale myslím si, že pan Hnátek má slabou reklamu a moc lidí o něm zatím neví, jinak by za tohle všechno nestíhal do Turecka všechny ty zájemce posílat.

Jako třešnička na dortu bylo, že jsem si mohl vzít s sebou manželku, za kterou jsem zaplatil pouze rozdíl v letence, ubytování a jinak absolutně nic. Měla jak snídaně, tak ubytování všechno jako já. Takže oproti nějaké cestovce jsem celkově zaplatil polovinu a vlastně získal úplně to stejné. Navíc s cestovkou bych letěl s nějakým cizím chlapem nebo ženskou jako doprovod místo mé manželky.

Překvapilo Vás něco v Turecku?

Překvapilo mě, kolik lidí na ty transplantace vlasů v Turecku jezdí. Na letišti jsme potkali spoustu takových jako já! Jen v letadle jsme byli čtyři. A říkal jsem si, proč jsem na to nešel už dávno. Proto bych všem doporučil se zakousnout a udělat to hned. Je to obrovská rychlost, ve středu jsem odlétal z Prahy a v pátek jsem přiletěl zpět. Teď se jenom těším na výsledek.

Co byste doporučil všem, kteří přemýšlejí nad transplantací vlasů v Turecku?

Vám, co to mrzí, že nemáte vlasy, a pořád na to myslíte, říkám, podívejte se na různá videa, jak transplantace vlasů provádí a jak moc vlasů získáte v Turecku. Pořád nad tím jen nepřemýšlejte. Neříkejte si příští rok, nebo až našetřím, až budu mít peníze atd. Já osobně jsem si na to půjčil a platím stejně, jak kdybych vykouřil 5 krabiček cigaret měsíčně. A to mi připadá jako vtip za to, že teď budu mít pořádný háro!

Pokud chcete jet do Turecka na transplantaci vlasů podobně jako František, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo nás kontaktujte přes formulář níže. ČeskoTurecko zastupuje v Česku ty nejlepší turecké soukromé nemocnice a kliniky, které provádějí transplantace vlasů, a zprostředkovává s nimi komunikaci zdarma.

Chcete do Turecka za zdravím a krásou? Kontaktujte nás:

Položky označené * jsou povinné