Prodloužíme, postavíme, narovnáme a vylepšíme vaše nádobíčko


Otevřeně mluvit o plastických operacích penisu je stále společenské tabu. Pro mnoho mužů je to ožehavé téma. Pány trápí velikost, tvar a funkčnost jejich nádobíčka, ale nevědí, jak tyto problémy řešit. Stydí se o svém problému mluvit a bojí se posměchu okolí. My nesoudíme a stejně tak, jak jsme zbořili mýty a ostych s transplantacemi vlasů, pouštíme se do otevřené komunikace o dalších estetických zákrocích pro muže, a to včetně plastických operací penisu.

Ve spolupráci s naším tureckým partnerem zajišťujeme českým a slovenským klientům prodloužení nebo zbytnění penisu, jeho narovnání či zlepšení erekce a další estetické zákroky speciálně pro muže. A to vše se vší diskrétností a profesionálním osobním přístupem.

Turecko patří mezi světové metropole plastické chirurgie a estetické medicíny. V Turecku najdete prvotřídní estetické kliniky, kde tyto zákroky stojí mnohem méně než v České republice nebo Evropě. V rámci našich česko-tureckých aktivit se ČeskoTurecko věnuje zajištění estetických zákroků v Turecku pro české a slovenské klienty. Usnadňujeme jim komunikaci s tureckým lékařem, naplánujeme cestu do Turecka a zajistíme ubytování. Také jsme jim stále při ruce a odpovíme na jakékoliv dotazy.

Stačí když nám napíšete na info@ceskoturecko.cz nebo zavoláte na +420736177368.

plastické operace penisu

Penoplastika – prodloužení penisu

Jedním z estetických zákroků pro muže je prodloužení penisu neboli penoplastika. Díky této metodě se konečně můžete cítit jako chlap a nemusíte se stydět za své nádobíčko. Jedná se o osvědčenou metodu, která přináší viditelné výsledky, které ocení partnerka nebo partner. Zákrok probíhá v celkové narkóze a trvá asi 1-1,5 hodiny. Plastická operace penisu nemá vliv na jeho citlivost nebo funkčnost.

Princip zvětšení penisu penoplastikou by se dal zjednodušeně popsat jako „vysunutí“ penisu z podbřišku, kde se jeho část ukrývá. Mužský pohlavní úd totiž začíná na dolních ramenech stydkých kostí začátkem topořivých těles, které se dále spojují a vytvářejí hlavní část hmotnosti údu. Uvolněním údu od stydké kosti se projeví právě prodloužením penisu.

Kromě penoplastiky existují také další metody jak prodloužit penis. Pro více informací nám napište na info@ceskoturecko.cz a rádi s vámi probereme ve spolupráci s odborníkem a plastickým chirurgem nejlepší možnosti pro vás.

prodloužení penisu turecko

Zbytnění penisu vlastním tukem

Dalším estetickým zákrokem pro muže, který nabízíme ve spolupráci s naší partnerskou estetickou klinikou, je zbytnění penisu. Klasické zbytnění penisu se provádí za pomocí vlastního tuku tzv. Fat Transfer. Díky tomu, že je použit vlastní tuk, který je odebrán z boků nebo podbřišku, nehrozí alergická reakce na cizorodé látky. Tuk je před aplikací do penisu speciálně zprocesován, takže výsledek vypadá velmi přirozeně.

Zlepšení ztopoření penisu a erekce

zlepšení erekce penis turecko

Pokud trpíte problémy s erekcí a ztopořením penisu, mohla by být řešením pro vás aplikace „tukového koktejlu“ do penisu. Tento „koktejl“ z vlastních tukových buněk se používají zejména v případech, pokud je problém se ztopořením penisu způsoben zvětšenou prostatou, věkem nebo vedlejšími účinky drog.

Omlazující tukový mix je izolován z vlastních tukových buněk. Povzbuzení penisu také přináší aplikace PRP, což je plazma bohatá na krevní destičky, která se získává z vlastní krve. Nevýhodou PRP je potřeba opakování její aplikace. Ideálně 6-12 dávek v předem určených intervalech.

Pokud vás zajímá, která metoda zlepšení ztopoření penisu je pro vás vhodnější, a zajímá vás také, kolik taková terapie stojí, napište nám na info@ceskoturecko.cz a rádi odpovíme.

Narovnání penisu a korekce zakřivení údu

Pokud je váš penis při erekci vybočen doprava nebo doleva či při ztopoření není v 90 stupních a směřuje příliš nahoru nebo dolů, je možné tento problém řešit jeho narovnáním. To se provádí dvěma způsoby.

Při jednom způsobu je provedeno nařasení vazivového pouzdra topořivého tělesa. Jedná o relativně jednoduchý zákrok. Nevýhoda však může být v tom, že může dojít k nepatrnému zmenšení penisu.

Při druhé metodě narovnání penisu se odstraní nebo oříznou hmatné zatvrdliny (plaky) a penis se napne. Vzniklý defekt se pokryje aloplastickým materiálem. Toto je však o něco náročnější metoda a musí ji provádět zkušený plastický chirurg. Zakřivení penisů může být vrozené nebo způsobeno Peyronieho chorobou a začne se projevovat až v průběhu života. Během této choroby se v údu tvoří zatvrdliny (plaky), které způsobují zakřivení penisu.

narovnání penisu turecko

Toto jsou jen některé estetické zákroky pro muže, které pro naše klienty zajišťujeme. Umíme toho mnohem více. Věnujeme se také estetické stomatologii, transplantacím vlasů a dalším plastickým operacím, jako je například plastická operace břicha, díky které získáte ploché břicho s vyrýsovanými břišními svaly – tzv. six pack nebo česky buchty.

Pokud se o jednotlivých estetických zákrocích pro muže chcete dozvědět více informací, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420736177368. Můžete se nám svěřit, co vás trápí, a my pro vás najdeme řešení.

Proč byste měli pro estetické zákroky v Turecku zvolit ČeskoTurecko?

  • Česká agentura s perfektní znalostí Turecka
  • Individuální a diskrétní přístup ke každému klientovi
  • Podpora 24/7 a komunikace v češtině
  • Spolupráce s více prověřenými partnery, díky které dokážeme doporučit to nejlepší pro vás
  • Online konzultace s lékaři a odborníky
  • Vše komplet a bez starostí – letenky, ubytování, transfer, zákrok atd.

Jestliže se chcete o ČeskoTurecko dozvědět více informací a přesvědčit se o tom, jak pracujeme, můžete nás sledovat na Instagramu, Facebooku a YouTube.