Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

ČeskoTurecko – Informace o nás

Poskytujeme odborné poradenské služby v oblasti vývozu českých výrobků do Turecka, dovozu zboží z Turecka, zpracováváme průzkumy trhu, pro české firmy hledáme turecké distributory nebo prověřené dodavatele a obchodní partnery. Naším cílem je pomáhat českým a tureckým firmách při vzájemné komunikaci a obchodu.

Naší největší devízou je výborná znalost českého a tureckého obchodního prostředí, rozumíme potřebám českých firem a hledáme pro ně obchodní příležitosti v Turecku. Podívejte se na důvody, proč spolupracovat právě s ČeskoTurecko.

Děláme maximum pro to, aby naše poradenské služby přinesly našim klientům a partnerům maximální užitek a přínos. V úzké spolupráci s klientem a na základě důkladné znalosti dané společnosti i jejího odvětví poskytujeme individuální služby a volíme takovou strategii, která naplní stanovené cíle.

Milan Hnátek a Ece Ergüney

Náš česko-turecký tým je složený z odborníků na celou řadu hospodářských odvětví. Díky svým odborným znalostem a dlouholetým mezinárodním zkušenostem nabízíme prověřená řešení a vytváříme účinné strategie podniku podle konkrétních potřeb klienta.

Jádro týmu tvoří Mgr. Milan Hnátek, PhD. a paní Ece Ergüney, kteří na zakládě širokých znalostí a praxe v oblasti mezinárodního obchodu mohou všem klientům poskytnout profesionální služby a pomoci jim úspěšně se orientovat v komplexním a dynamickém tureckém prostředí.

ČeskoTurecko

ČeskoTurecko vzniklo na konci října roku 2013. Od té doby je spolehlivým partnerem českých i tureckých firem a stalo se lídrem česko-turecké internetové komunity. ČeskoTurecko v sobě tedy spojuje odborné poradenské služby a zároveň podporuje kulturní a společenskou interakci.

Napsali o nás

Napsali o nás - Volty.cz ČeskoTureckoVe speciální tištěné edici internetového portálu Volty.cz pro veletrh FOR ENERGO 2016 jste se mohli dozvědět o důležitosti obchodní spolupráce České reubliky a Turecka a také základní informace o ČeskoTurecko. Celý článek najdete zde. V sekci Napsali o nás také najdete další média, kde o naší organizaci ČeskoTurecko napsali nebo informovali.

český exportér hnatek turkey axarČlánek MF Dnes