Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Reference a zkušenosti s transplantaci vlasů v Turecku


Váháte, zda se za transplantací vlasů vydat do Turecka? Přemýšlíte, jaké služby si vybrat, aby vše proběhlo bezvadně? Přečtěte si reference a zkušenosti klientů, kteří si vybrali ČeskoTurecko.  Reference a zkušenosti klientů, kteří si prošli transplantací vlasů v Turecku, mají velmi vysokou vypovídající hodnotu. Inspirujte se příběhy, které vás povzbudí k tomu, abyste se i vy rozhodli podstoupit zákrok.  

Zkušenosti s transplantací vlasů od našich spokojených klientů

Podívejte se, jaké zkušenosti sdílejí naši klienti, kteří se rozhodli jet na transplantaci vlasů do Turecka přes ČeskoTurecko.  Z důvodu ochrany soukromí našich pacientů nemůžeme vždy uvádět celá jména a také fotografie před a po transplantaci vlasů. Ale i tak si můžete přečíst zkušenosti našich pacientů a jejich reference.

S výsledkem jsem spokojený. Ta změna je skutečně veliká, troufám si tvrdit, že mi zachránila sebevědomí. Hodně je to vidět u koutů, ty prostě už nejsou. Jsem neskutečně rád, že jsem do toho šel. Jedno z mých nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy v životě udělal. Zpětně mohu napsat, že s veškerým zajištěním a veškerou organizací jsem spokojený. 😊 Naprosto. Všechno běželo, naprostá transparentnost, vstřícnost.

Vojtěch

Vojtěch

Více než rok po zákroku

U mě víceméně klasická situace, cca po 4 měsících začaly růst a teď už mám bujnou hřívu :). Hustota sice není jako originál, ale s tím jsem počítal, navíc to nikdo nepozná. Za mě tedy spokojenost.

Matěj

Matěj

Po roce od transplantace vlasů

Všechno bylo dobře zorganizované a p. Hnátek neustále na příjmu pro případ potřeby. Ale nic jsem řešit nepotřeboval, pouze jsme si vždy potvrdili již dříve dohodnuté termíny. Vše je perfektně popsáno na webu ČeskoTurecko a dále v e-booku v průvodci. Čerpám z toho i nyní, když potřebuji vědět, co dál po transplantaci. Co můžu, na co si dávat pozor atd.

Petr

Petr

Bezprostředně po zákroku

Podpora od pana Hnátka bola úžastná. Posledný deň v Turecku mi pan Hnátek pisal o 3 rano aby som nezaspal na lietadlo. Behom celého pobytu a zákroku som sa navás mohol vždy obrátiť.

Úžasná podpora během transplantace vlasů

Přístup lékaře byl velice profesionální a odpovídající klinice. Líbil se mi klid na klinice, věnování se pacientovi, ne žádné masové akce. Prostě v tu chvíli jsou tam pro vás a co vás zajímá na to dostanete odpověď i případnou radu.

Profesionální přístup lékaře

Cesta do Istanbulu probíhala úplně bez komplikaci. Nemusel jsem se vůbec o nic starat. Od letenek, potřebných informaci a vyzvednutí na letišti až po samotný transfer profesionálním řidičem. S ubytováním v Istanbulu jsem byl velice spokojen. Klidná lokalita i blízko na kliniku. Cca 5 minut autem

Naprostá spokojenost a zákrok bez komplikací

Mohu jen a jen doporučit. Cena za zákrok pevná bez skrytých poplatku. Popravdě jsem se nechtěl o nic starat. ČeskoTurecko mi nabídlo kompletní servis od A až po Z. Když to řeknu úplně normálně: „Vůbec se o nic nestaráte, jen kde zaparkujete v Praze při cestě na letiště.“

Kompletní servis bez starostí

Spokojený jsem byl velice. Čekal jsem skoro rok kvůli pandemii, celou dobu jsme byli v kontaktu, kdy mi bylo vysvětleno vše, co jsem potřeboval formou e-mailu i videokonference. Co se podpory týká, ta je opravdu na velice profesionální úrovni. Zároveň i bleskové odpovědi.

Bleskové odpovědi

Celkovy pocit mam fajn, zakrok prebehol podla lekara vraj dobre, uvidime ako to bude prebiehat v buducnosti, pretoze na vysledky sa caka az rok. Urobili mi vraj 4000 stepov, vraj sa to dalo, lebo som mal bohatu darcovsku oblast. Skutocne vam dakujem. Robite svoju pracu velmi profesionalne, odpovedate na maily dost promptne a zrozumitelne.

Rychlá odpověď a vysoká kvalita

Adam a jeho zkušenost s transplantací vlasů

O své osobní zkušenosti s transplantací vlasů v Turecku pan Adam společně s Milanem Hnátkem natočil sérii video rozhovorů, kde uvidíte, jak postupný růst vlasů, tak hlavně konečný výsledek zákroku. Všechna videa najdete v tomto článku nebo také na YouTube.


Reference klienta z České republiky

S transplantací vlasů jsem absolutně spokojen. Dostal jsem od Vás hodně informací před zákrokem, odezva byla vždy rychlá a příjemná, byl jste se mnou pořád v kontaktu i během cesty do Turecka. Opravdu nemám co vytknout.


Václav o transplantaci vlasů v Turecku

O své osobní zkušenosti s transplantací vlasů v Turecku pan Václav napsal článek pro náš blog: Transplantace vlasů v Turecku aneb od myšlenky až po samotný zákrok


Reference k transplantaci vlasů od klienta z České republiky

Díky panu Hnátkovi, se kterým jsem byl intenzivně v kontaktu, bylo vše perfektně „nalajnované“ a v podstatě jsem neměl jediný problém. Pokud vás trápí úbytek vlasů, nebojte se zkoumat, ptát se, zjišťovat a ať na konci toho všeho martýria je spokojenost s novými vlasy (já tedy doufám, že za rok to bude 100 %).

A pokud se rozhodnete pro ČeskoTurecko – chybu rozhodně neuděláte. Ačkoli to podle nadšených odpovědí může vypadat jako reklama, tak zde pouze shrnuji veškeré moje dojmy, které jsem za celou tu dobu od prvního kontaktu až po transplantaci, resp. stále jsem s ČeskoTurecko v kontaktu, měl a mám. Spíše bych chtěl pomoci těm lidem, kteří jsou-byli jako já a váhali ať už se samotnou transplantací nebo z obavy z Turecka, aby se trochu osmělili a zkusili oslovit ČeskoTurecko.


Jindřich a jeho zkušenost s transplantací vlasů v Turecku

Váhal jsem a měl jsem samozřejmě i obavy a pochybnosti. Ale jsem velice rád, že jsem se rozhodl právě pro Turecko a Vaši agenturu. Opravdu mne čekala jen milá překvapení. Od Vašeho přístupu až po přístup Vašich tureckých kolegů a celého týmu na klinice. Myslím, že lépe už to snad ani nejde!!!

Pokud se vše dobře zahojí, což už záleží hlavně na mě, a zahojí se dostatečně i darovací oblast budu opravdu velice spokojen a vše předčilo mé očekávání. Teď momentálně je, myslím, vše na správné cestě, cítím se dobře, hojící proces chce samozřejme také trpělivost.


Reference pane Lukáše

Komunikace s Tebou a veškerý servis hodnotím na jedničku s hvězdičkou. Tvůj přístup a rychlé zodpovězení každého dotazu mě přesvědčilo o tom, že jsem v těch nejlepších rukou. Jsem naprosto spokojený a určitě bych každému doporučil. Myslím, že tento osobní a individuální přístup je skvělý a odlišuje Tě od konkurence.

Nepřipadal jsem si jako nějaké zboží a kus z mnoha, což se v dnešní době stává málokdy. Navíc jsi vše nechal na mně, do ničeho jsi mě netlačil, což mi také pomohlo. Přečte si celý rozhovor s Lukášem, který s námi letěl do Turecka na Organickou transplantaci vlasů. V rozhovoru se také dozvíte, z čeho měl Lukáš nějvětší strachn a proč se rozhodl právě pro služby ČeskoTurecko. Byl jsem s Lukášem na transplantaci vlasů v Turecku. Co na to říká?


Zkušenost s transplantací vlasů klienta z České republiky

Dobré ráno, Milane 🙂 jak jsem ti minule říkal osobně. Hledal jsem to nejlepší a po delším hledání a rozhodování jsem to nejlepší našel. Na základě nedobrých zkušenostech s tvou konkurencí, jsem ihned poprvé po rozhovoru s tebou byl rozhodnut, že jsem našel to pravé a bez váhání do toho šel.

Osobně říkám, že jsem udělal v tomto směru to nejlepší, co jsem mohl. Tvůj profesionální přístup, a hlavně tvá ochota jsou úctyhodné. Celkově profesionální přístup i ochota a velmi příjemné jednání lékařského personálu a odvedení čisté kvalitní práce.

Vždyť jsi sám na mě poznal i během zákroku, a taky jsi to doktorovi překládal, že jsem spokojený a nadšený. Srdečně děkuji Tobě za zprostředkování a za to, že ses mi po celou dobu výborně věnoval. Lékařskému personálu děkuji za perfektně odvedenou práci. Stálo to vše za to 😊👍👍👍


Reference klienta z České republiky

Vlasy rostou víceméně podle očekávání. S dosavadním výsledkem jsem velmi spokojen. Není poznat, že vlasy jsou transplantovány, takže u mě spokojenost. Pokud bude ještě nějaký pokrok do konce roku bude to samozřejmě super, ale i takto jsem s výsledkem velmi spokojen. Prosím vyřiďte do nemocnice Medicana moje poděkování a pochvalu. Celý rozhovor zde: Osobní zkušenost z transplantace vlasů v Turecku


Filip a jeho zkušenost s transplantací vlasů

Sjednal jsem si v Praze osobní schůzku s panem Hnátkem a měl jsem pocit důvěry. Samozřejmě také velkou roli v mém rozhodnutí hrála cena a obsah balíčku, kterou ČeskoTurecko nabízí a neomezený počet štěpů, který je u ČeskoTurecko samozřejmostí.

Pan Hnátek udělal vše pro můj pocit bezpečí a spokojenosti, také zařídil kontakt s pacientem, který se zákroku zúčastnil nedávno, a ten mi mohl podat hodně autentickou recenzi včetně vzácných rad, za což jsem také moc vděčný.

Celá reference našeho klienta Filipa k přečtění zde: Transplantace vlasů v Česku vyjde na 220 000 Kč, v Turecku stojí necelých 48 000 Kč Předtím a potom - Transplantace vlasů v Turecku


Reference transplantace vlasů od pana Antonína

Komunikace byla velmi příjemná a nad míru vstřícná. Okamžitá reakce na dotazy a neřeší se v kolik hodin. Jak se vše domluvilo, tak vše platí. Za mě výborné služby. Veškeré informace, které jsem dostal, se naplnily a odpovídaly reálu. Já se konkrétně na ně obrátil pouze ohledně předmětné transplantace vlasů, ale vzhledem k výše uvedenému věřím, že se má pozitivní zpětná vazba bude týkat všech služeb.

Celé hodnocení a reference pana Antonína najdete zde: Hodnocení a reference transplantace vlasů v Turecku přes ČeskoTurecko


Osobní zkušenost Františka

Komunikace s panem Hnátkem z ČeskoTurecko byla více než dokonalá. Před transplantací mi odpověděl vždy úplně přesně, na co jsem se ptal, a nikdy na nic nezapomněl. Byl až neskutečně ochotný.

Celý rozhovor s naším klientem najdete zde: Transplantace vlasů v Turecku a zkušenosti našeho klienta Františka Pokud Vás zajímá výsledek transplantace vlasů pana Františka, podívejte se na tento článek: Výsledek transplantace vlasů v Turecku pana Františka

Výsledek transplantace vlasů Turecko předtím a potom

Výsledek transplantace vlasů v Turecku: Předtím a potom (cca 8 měsíců)


Hodnocení transplantace vlasů klienta ze Slovenska

Celkovy pocit mam fajn, zakrok prebehol podla lekara vraj dobre, uvidime ako to bude prebiehat v buducnosti, pretoze na vysledky sa caka az rok. Lekar bol velmi mily, ustretovy, mlady, az som sa z pociatku bal, ci bude mat dostatok skusenosti. Ale moj osetrujuci lekar bol velmi zlaty. Na naslednej kontrole na 2 den, ma dokonca pozval na navstevu do Turecka. Urobili mi vraj 4000 stepov, vraj sa to dalo, lebo som mal bohatu darcovsku oblast. Skutocne vam dakujem. Robite svoju pracu velmi profesionalne, odpovedate na maily dost promptne a zrozumitelne.

Podívejte se na celou referenci transplantace vlasů s klientem ze Slovenska na našem blogu zde: Transplantace vlasů v Turecku: Recenze a vlastní zkušenost


 

Další informace o transplantaci vlasů v Turecku

6 důvodů, proč na transplantaci vlasů do Turecka

Úspěšnost až 96 %
Při inovativní organické transplantaci vlasů kmenovými buňkami. 

Nižší cena
Která je dána větší konkurencí a nižšími provozními náklady.

Exkluzivní kvalita
Specializace na transplantace vlasů, praxe a moderní postupy

Prémiové kliniky
Nadstandardní služby ve specializovaných tureckých klinikách.

Snadná dostupnost
Cesta letadlem za transplantací vlasů v Turecku trvá jen 2,5 hod

Krátké čekací lhůty
Transplantace vlasů je v Turecku úplně běžná věc

Proč si pro transplantaci vlasů v Turecku vybrat nás?

ČeskoTurecko jako expert na Turecko, pomáhá českým klientům s realizací transplantací vlasů v Turecku. Transplantace vlasů jsou v Turecku poměrně častý zákrok, proto s nimi mají turečtí lékaři velké zkušenosti a používají moderní metody. Jednou z moderních metod transplantací vlasů je FUE (Follicular Unite Extraction).

  • Zastupujeme ty nejlepší soukromé turecké kliniky a nemocnice.
  • Spolupracujeme s více klinikami a nemocnicemi, takže vám doporučíme to nejlepší zařízení pro řešení vašeho problému s vypadáváním vlasů.
  • Konzultace a poradenství týkající se transplantace vlasů je u nás zdarma.
  • Neplatíte za “výlet delegáta”, ale opravdu jen za transplantaci vlasů nebo další služby (ubytování, letenky).
  • Na transplantaci vlasů můžete jet do Turecka kdykoliv. S ČeskoTurecko nejste závislí na skupině a turnusech cestovních kanceláří.
  • Na všechny vaše dotazy odpovíme v českém jazyce.
  • V případě nutnosti se v Turecku domluvíme turecky

 

Přesvědčily vás zkušenosti našich klientů s transplantací vlasů? Pojďme na věc

Kontaktujte nás. Vyplňte kontaktní formulář, ozvěte se na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368