Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Reference a recenze na transplantace vlasů v Turecku přes ČeskoTurecko


Podívejte se, co o našich službách říkají klienti, kteří se rozhodli jet na transplantaci vlasů do Turecka přes ČeskoTurecko. Z důvodu ochrany soukromí našich pacientů nemůžeme uvádět celá jména a také fotografie před a po transplantaci vlasů, ale i tak si můžete přečíst zkušenosti našich pacientů a jejich reference. Každý klient je pro nás jiný a liší se také jeho potřeby či přání. Ke všem klientům přistupujeme individuálně a děláme maximum pro to, aby průběh, a hlavně výsledek transplantace vlasů, v Turecku předčil jejich očekávání. Díky tomu, že spolupracujeme s těmi nejlepšími nemocnicemi a každou cestu na transplantaci vlasů do Turecka plánujeme individuálně, můžeme zaručit nejlepší služby a také spokojenost našich klientů.


Adam

O své osobní zkušenosti s transplantací vlasů v Turecku pan Adam společně s Milanem Hnátkem natočil sérii video rozhovorů, kde uvidíte, jak postupný růst vlasů, tak hlavně konečný výsledek zákroku. Všechna videa najdete v tomto článku nebo také na YouTube.


Klient ze Slovenska

Podpora od pana Hnátka bola úžastná. Posledný deň v Turecku mi pan Hnátek pisal o 3 rano aby som nezaspal na lietadlo. Behom celého pobytu a zákroku som sa navás mohol vždy obrátiť.


Klient z České republiky

Absolutně spokojen. Dostal jsem od Vás hodně informací před zákrokem, odezva byla vždy rychlá a příjemná, byl jste se mnou pořád v kontaktu i během cesty do Turecka. Opravdu nemám co vytknout.


Václav

O své osobní zkušenosti s transplantací vlasů v Turecku pan Václav napsal článek pro náš blog: Transplantace vlasů v Turecku aneb od myšlenky až po samotný zákrok


Klient z České republiky

Díky panu Hnátkovi, se kterým jsem byl intenzivně v kontaktu, bylo vše perfektně „nalajnované“ a v podstatě jsem neměl jediný problém.

Pokud vás trápí úbytek vlasů, nebojte se zkoumat, ptát se, zjišťovat a ať na konci toho všeho martýria je spokojenost s novými vlasy (já tedy doufám, že za rok to bude 100 %). A pokud se rozhodnete pro ČeskoTurecko – chybu rozhodně neuděláte.

Ačkoli to podle nadšených odpovědí může vypadat jako reklama, tak zde pouze shrnuji veškeré moje dojmy, které jsem za celou tu dobu od prvního kontaktu až po transplantaci, resp. stále jsem s ČeskoTurecko v kontaktu, měl a mám.

Spíše bych chtěl pomoci těm lidem, kteří jsou-byli jako já a váhali ať už se samotnou transplantací nebo z obavy z Turecka, aby se trochu osmělili a zkusili oslovit ČeskoTurecko.


Jindřich

Váhal jsem a měl jsem samozřejmě i obavy a pochybnosti, ale jsem velice rád, že jsem se rozhodl právě pro Turecko a Vaši agenturu.

Opravdu mne čekaly jen milá překvapení. Od Vašeho přístupu až po přístup Vašich tureckých kolegů a celého týmu na klinice. Myslím, že lépe už to snad ani nejde!!! Pokud se vše dobře zahojí, což už záleží hlavně na mě, a zahojí se dostatečně i darovací oblast budu opravdu velice spokojen a vše předčilo mé očekávání.

Teď momentálně je, myslím, vše na správné cestě, cítím se dobře, hojící proces chce samozřejme také trpělivost.


Lukáš

Komunikace s Tebou a veškerý servis hodnotím na jedničku s hvězdičkou. Tvůj přístup a rychlé zodpovězení každého dotazu mě přesvědčilo o tom, že jsem v těch nejlepších rukou. Jsem naprosto spokojený a určitě bych každému doporučil. Myslím, že tento osobní a individuální přístup je skvělý a odlišuje Tě od konkurence. Nepřipadal jsem si jako nějaké zboží a kus z mnoha, což se v dnešní době stává málokdy. Navíc jsi vše nechal na mně, do ničeho jsi mě netlačil, což mi také pomohlo.

Přečte si celý rozhovor s Lukášem, který s námi letěl do Turecka na Organickou transplantaci vlasů v estetické klinice Estetik International. V rozhovoru se také dozvíte, z čeho měl Lukáš nějvětší stran a proč se rozhodl právě pro služby ČeskoTurecko.

Byl jsem s Lukášem na transplantaci vlasů v Turecku. Co na to říká?


Klient z České republiky

Dobré ráno, Milane 🙂 jak jsem ti minule říkal osobně. Hledal jsem to nejlepší a po delším hledání a rozhodování jsem to nejlepší našel. Na základě nedobrých zkušenostech s tvou konkurencí, jsem ihned poprvé po rozhovoru s tebou byl rozhodnut, že jsem našel to pravé a bez váhání do toho šel.

Osobně říkám, že jsem udělal v tomto směru to nejlepší, co jsem mohl. Tvůj profesionální přístup, a hlavně tvá ochota jsou úctyhodné. Celkově profesionální přístup i ochota a velmi příjemné jednání lékařského personálu v nemocnici Memorial a odvedení čisté kvalitní práce.

Vždyť jsi sám na mě poznal i během zákroku, a taky jsi to doktorovi překládal, že jsem spokojený a nadšený. Srdečně děkuji Tobě za zprostředkování a za to, že ses mi po celou dobu výborně věnoval. Lékařskému personálu děkuji za perfektně odvedenou práci. Stálo to vše za to 😊👍👍👍


Klient z České republiky

Vlasy rostou víceméně podle očekávání. S dosavadním výsledkem jsem velmi spokojen. Není poznat, že vlasy jsou transplantovány, takže u mě spokojenost. Pokud bude ještě nějaký pokrok do konce roku bude to samozřejmě super, ale i takto jsem s výsledkem velmi spokojen. Prosím vyřiďte do nemocnice Medicana moje poděkování a pochvalu. Celý rozhovor zde: Osobní zkušenost z transplantace vlasů v Turecku


Filip

Sjednal jsem si v Praze osobní schůzku s panem Hnátkem a měl jsem pocit důvěry. Samozřejmě také velkou roli v mém rozhodnutí hrála cena a obsah balíčku, kterou ČeskoTurecko nabízí (1850 EUR ~ necelých 48 000 Kč v nemocnici Memorial) a neomezený počet štěpů, který je u ČeskoTurecko samozřejmostí. Pan Hnátek udělal vše pro můj pocit bezpečí a spokojenosti, také zařídil kontakt s pacientem, který se zákroku zúčastnil nedávno, a ten mi mohl podat hodně autentickou recenzi včetně vzácných rad, za což jsem také moc vděčný. Celá reference našeho klienta Filipa k přečtění zde: Transplantace vlasů v Česku vyjde na 220 000 Kč, v Turecku stojí necelých 48 000 Kč Předtím a potom - Transplantace vlasů v Turecku


Antonín

Komunikace byla velmi příjemná a nad míru vstřícná. Okamžitá reakce na dotazy a neřeší se v kolik hodin. Jak se vše domluvilo, tak vše platí. Za mě výborné služby. Veškeré informace, které jsem dostal, se naplnily a odpovídaly reálu. Já se konkrétně na ně obrátil pouze ohledně předmětné transplantace vlasů, ale vzhledem k výše uvedenému věřím, že se má pozitivní zpětná vazba bude týkat všech služeb. Celé hodnocení a reference pana Antonína najdete zde: Hodnocení a reference transplantace vlasů v Turecku přes ČeskoTurecko


František

Komunikace s panem Hnátkem z ČeskoTurecko byla více než dokonalá. Před transplantací mi odpověděl vždy úplně přesně, na co jsem se ptal, a nikdy na nic nezapomněl. Byl až neskutečně ochotný. Celý rozhovor s naším klientem najdete zde: Transplantace vlasů v Turecku a zkušenosti našeho klienta Františka Pokud Vás zajímá výsledek transplantace vlasů pana Františka, podívejte se na tento článek: Výsledek transplantace vlasů v Turecku pana Františka

Výsledek transplantace vlasů Turecko předtím a potom

Výsledek transplantace vlasů v Turecku: Předtím a potom (cca 8 měsíců)


Klient ze Slovenska

Celkovy pocit mam fajn, zakrok prebehol podla lekara vraj dobre, uvidime ako to bude prebiehat v buducnosti, pretoze na vysledky sa caka az rok. Lekar bol velmi mily, ustretovy, mlady, az som sa z pociatku bal, ci bude mat dostatok skusenosti. Ale moj osetrujuci lekar bol velmi zlaty. Na naslednej kontrole na 2 den, ma dokonca pozval na navstevu do Turecka. Urobili mi vraj 4000 stepov, vraj sa to dalo, lebo som mal bohatu darcovsku oblast. Skutocne vam dakujem. Robite svoju pracu velmi profesionalne, odpovedate na maily dost promptne a zrozumitelne. Podívejte se na celý rozhovor s klientem ze Slovenska na našem blogu zde: Transplantace vlasů v Turecku: Recenze a vlastní zkušenost