Hodnocení a reference transplantace vlasů v Turecku přes ČeskoTurecko


Pro mnoho potenciálních zájemců rozhodujících se podstoupit transplantace vlasů v Turecku jsou velmi důležité reference, recenze, diskuze, ale hlavně osobní zkušenosti lidí, co již takový lékařský zákrok absolvovali. Proto Vám po rozhovoru s panem Františkem přinášíme rozhovor s dalším naším klientem, který se rozhodl s ostatními podělit o své zkušenosti s transplantací vlasů v Turecku prostřednictvím ČeskoTurecko.cz.

Pan Antonín řešil problém s úbytkem vlasů již od svých 24 let a tomuto tématu se tedy věnuje už přes 10 let. Jako každý muž trpící padáním a řídnutím vlasů čerpal informace zejména z internetu a nejrůznějších webů. Během této doby také zkoušel nejrůznější kúry, léky a „vodičky“, které jsou však velmi nákladné a podle jeho zkušeností také nepomáhající.

Proto se také rozhodl definitivně vyřešit svůj problém s řídkými vlasy a podstoupit transplantaci vlasů. Když na internetu hledal možnosti, kde transplantaci vlasů podstoupit, jako zajímavá možnost mu přišly transplantace vlasů v Turecku. Jak sám říká, o Turecku slyšel jen samé dobré reference a oproti českým klinikám je v Turecku také velká finanční úspora. Navíc podle jeho slov můžete transplantace vlasů také spojit s výletem.

V rozhovoru níže najdete hodnocení a dojmy pana Antonína z transplantace vlasů v Turecku.

Proč jste se rozhodl pro transplantace vlasů v Turecku?

Rozhodl jsem se na základě konkrétní reference. Známý mého kamaráda na tomto zákroku v Turecku byl. Viděl jsem jeho fotky i po 6 měsících a byl jsem výsledkem nadšen. Dostal jsem na něj kontakt a vše s ním probral, také byl naprosto nadšený z výsledků transplantace vlasů. Vzhledem k tomu, že jsem viděl, jak dobře vypadá nyní, řekl jsem si, že do toho jdu taky.

Jak jste byl spokojený s transplantací vlasů v Istanbulu Vy?

Svůj „výlet do Istanbulu“ jsem bral velmi účelově a spíše než na výlet jsem jel na transplantaci vlasů jako takovou. Letenku jsem si koupil sám online. Ubytování mi zařídilo ČeskoTurecko společně s nemocnicí. S ubytováním jsem byl velmi spokojen. Zvolil jsem dobrý hotel, kousek od nemocnice a služby odpovídající mému očekávání. Všechna moje očekávání od cesty do Istanbulu se zatím naplnila, teď jen čekám na další fáze transplantace vlasů.

Měl jste s něčím během svého pobytu v Istanbulu problém?

Jediná bariéra a problém byla moje slabá znalost angličtiny. Umím opravdu jen základy. Proto mi bylo nabídnuto tlumočení, což pro mne osobně bylo velmi ulehčující. Navíc díky tlumočení jsem poznal o pár let mladšího kamaráda z Čech, který v Turecku studuje. Mimo domluvené tlumočení během transplantace vlasů mě vzal i do centra města do dění a ruchu, což pro mě bylo taktéž příjemným zážitkem.

Jak jste byl spokojen s komunikací a přístupem ČeskoTurecko?

Komunikace byla velmi příjemná a nad míru vstřícná. Okamžitá reakce na dotazy a neřeší se v kolik hodin. Jak se vše domluvilo, tak vše platí. Za mě výborné služby. Veškeré informace, které jsem dostal, se naplnily a odpovídaly reálu. Já se konkrétně na ně obrátil pouze ohledně předmětné transplantace vlasů, ale vzhledem k výše uvedenému věřím, že se má pozitivní zpětná vazba bude týkat všech služeb.

reference transplantace vlasů ČeskoTurecko

Pan Antonín těšně po transplantaci vlasů v Turecku

Co byste doporučil všem, kteří přemýšlejí nad transplantací vlasů v Turecku?

Oproti klinikám v Česku nebo na Slovensku je v Turecku opravdu velký cenový rozdíl. V Česku se cena jednoho štěpu pohybuje okolo 100 Kč. Pokud člověk řeší jen „kouty“, potřebuje minimálně 1000 štěpů. Cena transplantace vlasů je v Turecku oproti Česku bezkonkurenční, moderní klinika a vybavení dle mého názoru také. Nejvíce jsem ocenil, že v Turecku se neřeší počet vlasových štěpů. Dostane jich tolik, kolik potřebujete. Takže pokud nad transplantací vlasů v Turecku přemýšlíte, určitě jeďte!

Pokud chcete jet do Turecka na transplantaci vlasů podobně jako pan Antonín, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo nás kontaktujte pomocí formuláře níže.

ČeskoTurecko zastupuje a zdarma zprostředovává komunikaci s těmi nejlepšími tureckými nemocnicemi a klinikami, které provádějí transplantace vlasů.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.