Transplantace vlasů v Turecku. Proč jedině s ČeskoTurecko?


Transplantace vlasů, lidově řečeno nastřelování vlasů, je estetický chirurgický zákrok, který pomáhá řešit problémy s řídkými vlasy, zvětšujícími se kouty, vysokým čelem nebo nadměrnou ztrátu a padání vlasů.

Leskne se vám na fotografiích vysoké čelo a rostou kouty, nebo se vám klube náměstíčko? Nepomáhají přípravky proti vypadávání vlasů? Transplantace vlasů je řešení, které vrátí vlasy do míst, kde už nejsou.

Turecko je světovým centrem transplantací vlasů. Vyniká vysokou kvalitou a velmi dostupnou cenou. Vlasová transplantace vás v Turecku bude stát mnohonásobně méně než na české klinice, a ještě k tomu bude výsledek transplantace mnohem lepší. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří vám doporučí nejlepší řešení přesně pro vás. Můžete si být jisti, že výsledek bude stát za to!

Nezávazná konzultace zdarma

ČeskoTurecko je česká agentura a ve spolupráci s prověřenými lékařskými zařízeními zajišťuje transplantace vlasů v Turecku. Rádcem a průvodcem zajištění transplantace vlasů v Turecku vám bude Mgr. Milan Hnátek Ph.D., který vám zprostředkuje komunikaci s tureckými lékaři a transplantaci vlasů v Istanbulu pro vás ochotně zařídí.

Díky tomu bude vše snadnější, než kdybyste se do Turecka na zákrok vydali sami na vlastní pěst. Také se budete mít s kým poradit a zeptat se, jak postupovat před transplantací, ale hlavně budete vědět, jak o své vlasy pečovat také po zákroku. Výsledek transplantace vlasů máte z velké části v rukou vy. Správně zvolená vlasová klinika je však pro budoucí úspěch klíčová.

Potřebujete pomoci s výběrem vlasové kliniky nebo volbou metody transplantace vlasů? Napište nám pro radu nebo nezávaznou konzultaci na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368.

Díky transplantaci vlasů se můžete zbavit svých mindráků z řídnoucí kštice. Po nějakém čase si i vaše okolí všimne pozitivní změny a budou ji obdivovat. ČeskoTurecko není jen prostředník v komunikaci, ale skutečný partner na vaší cestě za novými vlasy.

Konkurenční výhody ČeskoTurecko:

 • perfektní znalost tureckého prostředí
 • znalost turečtiny
 • osobní  a profesionální přístup
 • konkurenceschopné ceny transplantace vlasů
 • přímá spolupráce s vybranými lékaři
 • nabídka jedinečných metod transplantace vlasů

Díky ČeskoTurecko získáte:

 • Úvodní nezávaznou konzultaci zdarma a v českém jazyce
 • 24/7 podporu během pobytu v Turecku
 • Možnost výběru termínu podle toho, jak se to hodí vám
 • Bezplatné zrušení nebo přesunutí rezervovaného termínu
 • Pomoc s rezervací letenky a ubytování

U ČeskoTurecko neplatíte rezervační poplatek nebo zálohu.

Transplantace vlasů v Turecku

Turecko je centrem estetické medicíny. Zejména na transplantace vlasů do Turecka míří klienti z celého světa. Hlavních centrem vlasové turistiky je Istanbul. Jen v samotném Istanbulu je přes 350 klinik a není tedy snadné se rozhodnout kam se na zákrok vydat. Na internetu je také mnoho agentur, které nabízí transplantace vlasů v Turecku, ale žádná z nich nemá skutečné česko-turecké zázemí jako ČeskoTurecko. Jádrem ČeskoTurecko tvoří manželský pár Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnátková. Díky tomu se domluvíme jak česky, anglicky, ale také turecky.

O tom, proč je lepší letět na transplantaci vlasů do Turecka, než obdobný zákrok podstoupit v Česku jsme také hovořili v článku pro server Aktuálně.cz a Seznam Zprávy.

Milan Hnátek v článku na Seznam Zprávy

Zajišťování transplantací vlasů a dalších estetických zákroků se věnujeme dlouhodobě a v Turecku se vyznáme jak nikdo jiný.

Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnátková

Pokud chcete znát další argumenty, proč na transplantaci vlasů letět zrovna do Turecka, podívejte se na článek na našem blogu: Transplantace vlasů a Turecko. Nejvíce informací o transplantaci vlasů a to bez marketingové omáčky, planých slibů a garancí na negarantovatelné, najdete v 67-ti stránkovém e-booku, který je ke stažení zdarma a pomůže vám se správně rozhodnout koho si pro cestu do Turecka za novými vlasy vybrat.

Transplantace vlasů

Současnou nejmodernější metodou transplantace vlasů je FUE neboli Follicular Unite Extraction. Princip této transplantace vlasů je chirurgické přemístění vlastních vlasových štěpů z darovací oblasti, kde zdravé vlasy ještě rostou, do míst, kde jsou vlasy již prořídlé a vypadaly.

Zjednodušeně se dá říct, že se jedná o přesazování vlasů. Lidově se transplantaci vlasů říká nastřelování vlasů, ale ve skutečnosti to s „nastřelením vlasu“ nemá nic společného. Transplantace vlasů pomocí metody FUE je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

 • Transplantace vlasů metodou FUE umožňuje vytvoření přirozeně vypadající vlasové linie
 • Transplantované vlasy jsou odolné proti DHT a dále nevypadávají
 • Relativně rychlá regenerace po zákroku a návrat do společnosti
 • Metoda FUE nezanechává výraznou jizvu v darovací oblasti, jako například starší metoda FUT

Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368 a rádi vám o transplantaci vlasů poskytneme více informací nebo vás na zákrok rovnou objednáme. Také se můžete podívat na náš blog, kde najdete další informace o transplantaci vlasů v Turecku a také nás více poznáte.

Transplantace vlasů klient ČeskoTurecko

Cena transplantace vlasů v Turecku

Cena transplantace v Turecku začíná od 2 100 EUR (cca 52 000 Kč). Pokud vás zajímá podrobný ceník transplantace vlasů, podívejte se na naši nabídku: Ceník transplantace vlasů. Neorganizujeme skupinové zájezdy, ale s námi můžete jet na transplantaci vlasů kdykoliv a to sami, nebo s partnerkou nebo přáteli. Stačí, když si koupíte letenku a letíte!

Kam na transplantace vlasů v Turecku?

Jako ČeskoTurecko aktivně spolupracujeme klinikou Dr. Kaya a estetickou klinikou Estetik International. Obě zařízení mají velmi dobré jméno, pozitivní recenze a míří do nich klienti z celého světa. Zkušený zdravotnický personál je velmi dobře jazykově vybaven a můžete se spolehnout na vysokou kvalitu jejich služeb.

Pokud váháte, na kterou kliniku do Turecka letět na transplantaci vlasů, napište nám na info@ceskoturecko.cz a rádi vám poradíme.

Transplantace vlasů a zkušenosti klientů

Podívejte se na náš blog a přečtěte si autentické zkušenosti s transplantací vlasů v Turecku. Na našem blogu se například dočtete o tom, jak pan Václav dlouhou dobu nad transplantací vlasů přemýšlel a proč se nakonec pro zákrok rozhodl ze dne na den právě u ČeskoTurecko.

Pan Václav také v článku popsal své dojmy a osobní zkušenosti s transplantací vlasů v Istanbulu. Pana Václava jsme na transplantaci vlasů osobně doprovodili a níže se můžete podívat na jeho hodnocení.

Další skvělou recenzí na naše služby je pan Filip, který s námi letěl na transplantaci vlasů v červenci 2019. Svůj výsledek transplantace vlasů si poctivě fotí. Na jeho fotky po transplantaci vlasů se můžete podívat zde: Jak rostou vlasy po transplantaci vlasů? Osobní zkušenost a fotky pana Filipa

Předtím a potom - Transplantace vlasů v Turecku

Na další výsledek transplantace vlasů se také můžete podívat v příspěvku Výsledek transplantace vlasů v Turecku pana Františka nebo také v článku Hodnocení rok po transplantaci. Výsledek transplantace vlasů v Turecku.

Transplantace vlasů v Turecku: Předtím a potom (cca po 8 měsících od transplantace)

Seznamte se s námi

Poznejte nás a sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku. Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368. Jsme vám plně k dispozici a rádi vám poskytneme rady a konzultace online.

Podpora od pana Hnátka bola úžastná. Posledný deň v Turecku mi pan Hnátek pisal o 3 rano aby som nezaspal na lietadlo. Behom celého pobytu a zákroku som sa navás mohol vždy obrátiť.

Úžasná podpora během transplantace vlasů

Přístup lékaře byl velice profesionální a odpovídající klinice. Líbil se mi klid na klinice, věnování se pacientovi, ne žádné masové akce. Prostě v tu chvíli jsou tam pro vás a co vás zajímá na to dostanete odpověď i případnou radu.

Profesionální přístup lékaře

Cesta do Istanbulu probíhala úplně bez komplikaci. Nemusel jsem se vůbec o nic starat. Od letenek, potřebných informaci a vyzvednutí na letišti až po samotný transfer profesionálním řidičem. S ubytováním v Istanbulu jsem byl velice spokojen. Klidná lokalita i blízko na kliniku. Cca 5 minut autem

Naprostá spokojenost a zákrok bez komplikací

Mohu jen a jen doporučit. Cena za zákrok pevná bez skrytých poplatku. Popravdě jsem se nechtěl o nic starat. ČeskoTurecko mi nabídlo kompletní servis od A až po Z. Když to řeknu úplně normálně: „Vůbec se o nic nestaráte, jen kde zaparkujete v Praze při cestě na letiště.“

Kompletní servis bez starostí

Spokojený jsem byl velice. Čekal jsem skoro rok kvůli pandemii, celou dobu jsme byli v kontaktu, kdy mi bylo vysvětleno vše, co jsem potřeboval formou e-mailu i videokonference. Co se podpory týká, ta je opravdu na velice profesionální úrovni. Zároveň i bleskové odpovědi.

Bleskové odpovědi

Celkovy pocit mam fajn, zakrok prebehol podla lekara vraj dobre, uvidime ako to bude prebiehat v buducnosti, pretoze na vysledky sa caka az rok. Urobili mi vraj 4000 stepov, vraj sa to dalo, lebo som mal bohatu darcovsku oblast. Skutocne vam dakujem. Robite svoju pracu velmi profesionalne, odpovedate na maily dost promptne a zrozumitelne.

Rychlá odpověď a vysoká kvalita

Kontakt

Pokud vás také trápí vypadávání vlasů a uvažujete o transplantaci vlasů, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo volejte na +420 736 177 368 a rádi vám poskytneme více informací nebo pro vás celou cestu naplánujeme.

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.