Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Transplantace vlasů v Turecku


Transplantace vlasů, lidově řečeno nastřelování vlasů, je estetický chirurgický zákrok, který pomáhá řešit problémy s řídkými vlasy, zvětšujícími se kouty, vysokým čelem nebo nadměrnou ztrátu a padání vlasů.

Leskne se vám na fotografiích vysoké čelo a rostou kouty, nebo se vám klube náměstíčko? Nepomáhají přípravky proti vypadávání vlasů? Transplantace vlasů je řešení, které vrátí vlasy do míst, kde už nejsou.

Turecko je světovým centrem transplantací vlasů. Vyniká vysokou kvalitou a velmi dostupnou cenou. Vlasová transplantace vás v Turecku bude stát mnohonásobně méně než na české klinice, a ještě k tomu bude výsledek transplantace mnohem lepší. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří vám doporučí nejlepší řešení přesně pro vás. Můžete si být jisti, že výsledek bude stát za to!

ČeskoTurecko je česká agentura a ve spolupráci s prověřenými lékařskými zařízeními zajišťuje transplantace vlasů v Turecku. Rádcem a průvodcem zajištění transplantace vlasů v Turecku vám bude Mgr. Milan Hnátek Ph.D., který vám zprostředkuje komunikaci s tureckými lékaři a transplantaci vlasů v Istanbulu pro vás ochotně zařídí.

Díky tomu bude vše snadnější, než kdybyste se do Turecka na zákrok vydali sami na vlastní pěst. Také se budete mít s kým poradit a zeptat se, jak postupovat před transplantací, ale hlavně budete vědět, jak o své vlasy pečovat také po zákroku. Výsledek transplantace vlasů máte z velké části v rukou vy. Správně zvolená vlasová klinika je však pro budoucí úspěch klíčová.

Potřebujete pomoci s výběrem vlasové kliniky nebo volbou metody transplantace vlasů? Napište nám pro radu nebo nezávaznou konzultaci na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368.

Díky transplantaci vlasů se můžete zbavit svých mindráků z řídnoucí kštice. Po nějakém čase si i vaše okolí všimne pozitivní změny a budou ji obdivovat. ČeskoTurecko není jen prostředník v komunikaci, ale skutečný partner na vaší cestě za novými vlasy.

Konkurenční výhody ČeskoTurecko:

 • perfektní znalost tureckého prostředí
 • znalost turečtiny
 • osobní  a profesionální přístup
 • konkurenceschopné ceny transplantace vlasů
 • přímá spolupráce s vybranými lékaři
 • nabídka jedinečných metod transplantace vlasů

Díky ČeskoTurecko získáte:

 • Úvodní nezávaznou konzultaci zdarma a v českém jazyce
 • 24/7 podporu během pobytu v Turecku
 • Možnost výběru termínu podle toho, jak se to hodí vám
 • Bezplatné zrušení nebo přesunutí rezervovaného termínu
 • Pomoc s rezervací letenky a ubytování

U ČeskoTurecko neplatíte rezervační poplatek nebo zálohu.

Transplantace vlasů v Turecku

Turecko je centrem estetické medicíny. Zejména na transplantace vlasů do Turecka míří klienti z celého světa. Hlavních centrem vlasové turistiky je Istanbul. Jen v samotném Istanbulu je přes 350 klinik a není tedy snadné se rozhodnout kam se na zákrok vydat. Na internetu je také mnoho agentur, které nabízí transplantace vlasů v Turecku, ale žádná z nich nemá skutečné česko-turecké zázemí jako ČeskoTurecko. Jádrem ČeskoTurecko tvoří manželský pár Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnátková. Díky tomu se domluvíme jak česky, anglicky, ale také turecky.

Pokud se chcete dozvědět, proč byste měli jet na transplantaci vlasů zrovna do Turecka, podívejte se zde: Transplantace vlasů a Turecko. Také jsme pro vás připravili článek o tom, na co si dát pozor, když vybíráte vlasovou kliniku.

Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnátková

Transplantace vlasů

Současnou nejmodernější metodou transplantace vlasů je FUE neboli Follicular Unite Extraction. Princip této transplantace vlasů je chirurgické přemístění vlastních vlasových štěpů z darovací oblasti, kde zdravé vlasy ještě rostou, do míst, kde jsou vlasy již prořídlé a vypadaly.

Zjednodušeně se dá říct, že se jedná o přesazování vlasů. Lidově se transplantaci vlasů říká nastřelování vlasů, ale ve skutečnosti to s „nastřelením vlasu“ nemá nic společného. Transplantace vlasů pomocí metody FUE je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

 • Transplantace vlasů metodou FUE umožňuje vytvoření přirozeně vypadající vlasové linie
 • Transplantované vlasy jsou odolné proti DHT a dále nevypadávají
 • Relativně rychlá regenerace po zákroku a návrat do společnosti
 • Metoda FUE nezanechává výraznou jizvu v darovací oblasti, jako například starší metoda FUT

Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368 a rádi vám o transplantaci vlasů poskytneme více informací nebo vás na zákrok rovnou objednáme. Také se můžete podívat na náš blog, kde najdete další informace o transplantaci vlasů v Turecku a také nás více poznáte.

Transplantace vlasů klient ČeskoTurecko

Cena transplantace vlasů v Turecku

Cena transplantace v Turecku začíná od 2 100 EUR (cca 52 000 Kč). Pokud vás zajímá podrobný ceník transplantace vlasů, podívejte se na naši nabídku: Ceník transplantace vlasů. Neorganizujeme skupinové zájezdy, ale s námi můžete jet na transplantaci vlasů kdykoliv a to sami, nebo s partnerkou nebo přáteli. Stačí, když si koupíte letenku a letíte!

Kam na transplantace vlasů v Turecku?

Jako ČeskoTurecko aktivně spolupracujeme klinikou Dr. Kaya a estetickou klinikou Estetik International. Obě zařízení mají velmi dobré jméno, pozitivní recenze a míří do nich klienti z celého světa. Zkušený zdravotnický personál je velmi dobře jazykově vybaven a můžete se spolehnout na vysokou kvalitu jejich služeb.

Pokud váháte, na kterou kliniku do Turecka letět na transplantaci vlasů, napište nám na info@ceskoturecko.cz a rádi vám poradíme.

Transplantace vlasů a zkušenosti klientů

Podívejte se na náš blog a přečtěte si autentické zkušenosti s transplantací vlasů v Turecku. Na našem blogu se například dočtete o tom, jak pan Václav dlouhou dobu nad transplantací vlasů přemýšlel a proč se nakonec pro zákrok rozhodl ze dne na den právě u ČeskoTurecko.

Pan Václav také v článku popsal své dojmy a osobní zkušenosti s transplantací vlasů v Istanbulu. Pana Václava jsme na transplantaci vlasů osobně doprovodili a níže se můžete podívat na jeho hodnocení.

Další skvělou recenzí na naše služby je pan Filip, který s námi letěl na transplantaci vlasů v červenci 2019. Svůj výsledek transplantace vlasů si poctivě fotí. Na jeho fotky po transplantaci vlasů se můžete podívat zde: Jak rostou vlasy po transplantaci vlasů? Osobní zkušenost a fotky pana Filipa

Předtím a potom - Transplantace vlasů v Turecku

Na další výsledek transplantace vlasů se také můžete podívat v příspěvku Výsledek transplantace vlasů v Turecku pana Františka nebo také v článku Hodnocení rok po transplantaci. Výsledek transplantace vlasů v Turecku.

Seznamte se s námi

Poznejte nás a sledujte nás na Instagramu nebo Facebooku. Transplantace vlasů v Turecku zajišťujeme i přes určitá omezení v souvislosti s pandemií nemoci COVID-19. Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368. Jsme vám plně k dispozici a rádi vám poskytneme rady a konzultace online.

Kontakt

Pokud vás také trápí vypadávání vlasů a uvažujete o transplantaci vlasů, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo volejte na +420 736 177 368 a rádi vám poskytneme více informací nebo pro vás celou cestu naplánujeme.