Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Transplantace vlasů v Turecku


Transplantace vlasů je estetický chirurgický zákrok, který pomáhá řešit problémy s řídkými vlasy, zvětšujícími se kouty, vysokým čelem nebo nadměrnou ztrátu a padání vlasů.

ČeskoTurecko jako expert na Turecko ve spolupráci s prověřenými tureckými partnery zajišťuje transplantace vlasů v Turecku. Rádcem a průvodcem zajištění transplantace vlasů v Turecku vám bude Milan Hnátek, který vám zprostředkuje komunikaci s tureckými lékaři a transplantaci vlasů v Istanbulu pro vás ochotně zařídí.

Pro radu nebo konzultaci mu můžete napsat zprávu na info@ceskoturecko.cz nebo zavolat na +420 736 177 368.

Naše konkurenční výhody:

Transplantace vlasů

Současnou nejmodernější metodou transplantace vlasů je FUE neboli Follicular Unite Extraction. Princip této transplantace vlasů je chirurgické přemístění vlastních vlasových štěpů z darovací oblasti, kde zdravé vlasy ještě rostou, do míst, kde jsou vlasy již prořídlé a vypadaly.

Zjednodušeně se dá říct, že se jedná o přesazování vlasů. Lidově se transplantaci vlasů říká nastřelování vlasů, ale ve skutečnosti to s „nastřelením vlasu“ nemá nic společného. Transplantace vlasů pomocí metody FUE je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368 a rádi vám o transplantaci vlasů poskytneme více informací nebo vás na zákrok rovnou objednáme. Také se můžete podívat na náš blog, kde najdete další informace o transplantaci vlasů v Turecku a také nás více poznáte.

Transplantace vlasů klient ČeskoTurecko

Transplantace vlasů v Turecku

Turecko se v posledních letech stalo centrem estetické soukromé medicíny, zejména na transplantace vlasů do Turecka míří klienti z celého světa. Hlavních centrem vlasové turistiky je Istanbul. Pokud se chcete dozvědět, proč byste měli jet na transplantaci vlasů zrovna do Turecka, podívejte se zde: Transplantace vlasů a Turecko

Cena transplantace vlasů v Turecku

Cena transplantace v Turecku začíná od 1850 EUR (cca 48 000 Kč). Pokud vás zajímá podrobný ceník transplantace vlasů, podívejte se na naši nabídku: Ceník transplantace vlasů. Neorganizujeme skupinové zájezdy, ale s námi můžete jet na transplantaci vlasů kdykoliv a to sami, nebo s partnerkou nebo přáteli. Stačí, když si koupíte letenku a letíte!

Kam na transplantace vlasů v Turecku?

Jako ČeskoTurecko aktivně spolupracujeme s vyhlášenou nemocnicí Memorial a také luxusní estetickou klinikou Estetik International. Obě zařízení mají velmi dobré jméno, pozitivní recenze a míří do nich klienti z celého světa. Zkušený zdravotnický personál je velmi dobře jazykově vybaven a můžete se spolehnout na vysokou kvalitu jejich služeb.

Pokud váháte, na kterou kliniku do Turecka letět na transplantaci vlasů, napište nám na info@ceskoturecko.cz a rádi vám poradíme.

Transplantace vlasů a zkušenosti klientů

Podívejte se na náš blog a přečtěte si autentické zkušenosti s transplantací vlasů v Turecku. Na našem blogu se například dočtete o tom, jak pan Václav dlouhou dobu nad transplantací vlasů přemýšlel a proč se nakonec pro zákrok rozhodl ze dne na den právě u ČeskoTurecko.

Pan Václav také v článku popsal své dojmy a osobní zkušenosti s transplantací vlasů v Istanbulu. Pana Václava jsme na transplantaci vlasů osobně doprovodili a níže se můžete podívat na jeho hodnocení.

Další skvělou recenzí na naše služby je pan Filip, který s námi letět na transplantaci vlasů v červenci 2019. Svůj výsledek transplantace vlasů si poctivě fotí. Na jeho fotky po transplantaci vlasů se můžete podívat zde: Jak rostou vlasy po transplantaci vlasů? Osobní zkušenost a fotky pana Filipa

Předtím a potom - Transplantace vlasů v Turecku

Na další výsledek transplantace vlasů se také můžete podívat v tomto příspěvku: Výsledek transplantace vlasů v Turecku pana Františka

Kontakt

Pokud vás také trápí vypadávání vlasů a uvažujete o transplantaci vlasů, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo volejte na +420 736 177 368 a rádi vám poskytneme více informací nebo pro vás celou cestu naplánujeme.

Položky označené * jsou povinné