Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Transplantace vlasů v Turecku

Transplantace vlasů je estetický chirurgický zákrok, který pomáhá řešit problémy s řídkými vlasy, zvětšujícími se kouty, vysokým čelem nebo nadměrnou ztrátu a padání vlasů.

Plešatění nebo zvýšené vypadávání vlasů se odborně nazývá alopecie. Nejčastější příčinou ztráty vlasů u mužů je tzv. androgenní alopecie, tedy dědičná ztráta vlasů způsobená genetickou citlivostí na dihydrotestosteron (DHT).

Ženy také trpí vypadáváním vlasů, ale není to v takové míře, jako muži. U žen je vždy nutné zjistit pravou příčinu vypadávání vlasů, jelikož důvod vypadávání vlasů není tak jednoznačný a za nadměrným padáním vlasů může být stres, hormonální poruchy, špatná životospráva nebo jiné zdravotní problémy.

Transplantace vlasů

Současnou nejmodernější metodou transplantace vlasů je FUE neboli Follicular Unite Extraction. Princip této transplantace vlasů je chirurgické přemístění vlastních vlasových štěpů z darovací oblasti, kde zdravé vlasy ještě rostou, do míst, kde jsou vlasy již prořídlé a vypadaly.

Zjednodušeně se dá říct, že se jedná o přesazování vlasů. Lidově se transplantaci vlasů říká nastřelování vlasů, ale ve skutečnosti to s „nastřelením vlasu“ nemá nic společného. Transplantace vlasů pomocí metody FUE je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368 a rádi vám o transplantaci vlasů poskytneme více informací nebo vás na zákrok rovnou objednáme. Také se můžete podívat na náš blog, kde najdete další informace o transplantaci vlasů v Turecku a také nás více poznáte.

Transplantace vlasů klient ČeskoTurecko

Transplantace vlasů v Turecku

ČeskoTurecko jako expert na Turecko ve spolupráci s prověřenými tureckými partnery zajišťuje pro české a slovenské klienty transplantace vlasů v Turecku. Naší jedinečnou výhodou je perfektní znalost tureckého prostředí, znalost turečtiny, osobní přístup a konkurenceschopné ceny transplantace vlasů. Neorganizujeme skupinové zájezdy, ale s námi můžete jet na transplantaci vlasů kdykoliv a to sami, nebo s partnerkou nebo přáteli.

Turecko se v posledních letech stalo centrem estetické soukromé medicíny, zejména na transplantace vlasů do Turecka míří klienti z celého světa. Hlavních centrem vlasové turistiky je Istanbul. Pokud se chcete dozvědět, proč byste měli jet na transplantaci vlasů zrovna do Turecka, podívejte se zde: Transplantace vlasů a Turecko

Rádcem a průvodcem zajištění transplantace vlasů v Turecku vám bude Milan Hnátek, který vám zprostředkuje komunikaci s tureckými lékaři a transplantaci vlasů v Istanbulu pro vás ochotně zařídí.

Pro radu nebo konzultaci mu můžete napsat zprávu na info@ceskoturecko.cz nebo zavolat na +420 736 177 368.

Cena transplantace vlasů v Turecku

Cena transplantace v Turecku začíná od 1850 EUR (cca 48 000 Kč). Pokud vás zajímá podrobný ceník transplantace vlasů, podívejte se na naši nabídku: Ceník transplantace vlasů.

Kam na transplantace vlasů v Turecku?

Jako ČeskoTurecko aktivně spolupracujeme s vyhlášenou nemocnicí Memorial a také luxusní estetickou klinikou Estetik International. Obě zařízení mají velmi dobré jméno, pozitivní recenze a míří do nich klienti z celého světa. Zkušený zdravotnický personál je velmi dobře jazykově vybaven a můžete se spolehnout na vysokou kvalitu jejich služeb.

turecké nemocnice a estetické kliniky

Transplantace vlasů a zkušenosti klientů

Podívejte se na náš blog a přečtěte si autentické zkušenosti s transplantací vlasů v Turecku. Na našem blogu se například dočtete o tom, jak pan Václav dlouhou dobu nad transplantací vlasů přemýšlel a proč se nakonec pro zákrok rozhodl ze dne na den právě u ČeskoTurecko.

Pan Václav také v článku popsal své dojmy a osobní zkušenosti s transplantací vlasů v Istanbulu. Pana Václava jsme na transplantaci vlasů osobně doprovodili a níže se můžete podívat na jeho hodnocení.

Další skvělou recenzí na naše služby je pan Filip, který s námi letět na transplantaci vlasů v červenci 2019. Svůj výsledek transplantace vlasů si poctivě fotí. Na jeho fotky po transplantaci vlasů se můžete podívat zde: Jak rostou vlasy po transplantaci vlasů? Osobní zkušenost a fotky pana Filipa

Předtím a potom - Transplantace vlasů v Turecku

Na další výsledek transplantace vlasů se také můžete podívat v tomto příspěvku: Výsledek transplantace vlasů v Turecku pana Františka

Kontakt

Pokud vás také trápí vypadávání vlasů a uvažujete o transplantaci vlasů, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo volejte na +420 736 177 368 a rádi vám poskytneme více informací nebo pro vás celou cestu naplánujeme.

Položky označené * jsou povinné