Výsledek transplantace vlasů v Turecku pana Františka


V závěru minulého roku jste si na našem blogu mohli přečíst osobní zkušenosti z transplantace vlasů v Turecku pana Františka. Na začátku října 2018 se vydal v doprovodu manželky do Turecka, kde absolvoval transplantaci vlasů moderní FUE. Aktuálně je to tedy asi 8 měsíců od transplantace vlasů.

Protože naše čtenáře zajímají hlavně výsledky transplantace vlasů a chtějí vědět, zda nastřelování vlasů, jak se lidově autotransplantaci vlasů metodou FUE říká opravdu funguje, pojďme se tedy podívat na průběžný výsledek transplantace vlasů v Turecku pana Františka společně s jeho autentickými fotografiemi v jednotlivých měsících po transplantaci vlasů.

Výsledek transplantace vlasů Turecko předtím a potom

Výsledek transplantace vlasů v Turecku: Předtím a potom (cca 8 měsíců)

Než se projeví očekávané výsledy transplantace vlasů je nutné se obrnit trpělivostí. Růst vlasů nenastane přes noc, ale je nutné počkat, až proběhne celý cyklus růstu vlasu a z transplantovaných vlasových lůžek začnou na nových místech růst nové vlasy. První pozitivní výsledky a růst vlasů po transplantaci vlasů je možné pozorovat asi 3-4 měsíce od transplantace.

Výsledek transplantace vlasů – 3 měsíce od transplantace

Okolo 6. měsíce jsou již výsledky transplantace vlasů znatelnější. Pan František je aktuálně asi 8 měsíců transplantace a můžete se podívat na jeho úžasný výsledek. Konečný výsledek transplantace vlasů je pak možné hodnotit zhruba 12 měsíců od transplantace, kdy by již měly vyrůst všechny transplantované vlasy. Jedná se však o obecné časové úseky a každý pacient pozoruje různě rychlý a různé intenzivní růst vlasů.

Růst vlasů po cca 3 měsících od transplantace vlasů

Růst vlasů po cca 3 měsících od transplantace vlasů

Výsledek transplantace vlasů – 8 měsíců od transplantace

Pan František si po transplantaci vlasů v Turecku prošel již všemi fázemi, které si FUE metoda transplantace vlasů vyžaduje. U něj byl růst vlasů poměrně pozvolný, ale i tak na jeho osobních fotografiích je vidět, jak mu vlasy vyrostly.

Výsledek transplantace vlasů

Výsledek transplantace vlasů po cca 8 měsících od zákroku

Na našem česko-tureckém blogu najdete také další osobní zkušenosti z transplantace vlasů v Turecku našich klientů:

Naši klienti si většinu přejí zachování soukromí a nechtějí, aby jejich okolí vědělo, že absolvovali transplantaci vlasů v Turecku. Z tohoto důvodu nemůžeme potenciálním zájemcům o transplantace vlasů v Turecku představit všechny naše klienty a veřejně ukázat jejich výsledky transplantace vlasů.

Transplantace vlasů v Turecku: Předtím a potom (cca po 8 měsících od transplantace)

Výsledek transplantace vlasů v Turecku: Předtím a potom (po cca 8 měsících od zákroku)

Světlou výjimkou v tomto ohledu náš další klient Petr, který s námi absolvoval transplantace vlasů v Turecku na konci dubna 2019 a rád se svými výsledky a pokroky „chlubí“ na sociálních sítích – Instagramu. Za toto panu Petrovi moc děkujeme, jelikož víme, že tím také pomáhá dalším, kteří trpí vypadáváním vlasů a zatím nejsou rozhodnuti, zda a jak transplantaci vlasů podstoupit.

Po transplantaci vlasů a pozitivním výsledku nám většinou naši klienti říkají, že nechápou, proč s rozhodnutím podstoupit transplantaci vlasů v Turecku tak dlouho otáleli a „ztratili“ tolik drahocenného času, kdy si už mohli užívat hlavu plnou vlasů. Fakt, že naši pacienti mají na hlavě opět vlasy se vždy pozitivně odrazí v jejich osobním i profesním životě. Získají ztracené sebevědomí a pro okolí také působí mnohem přitažlivěji.

Podobnou zkušenost potvrzují také slova pana Františka:

Pořád nad tím jen nepřemýšlejte. Neříkejte si příští rok, nebo až našetřím, až budu mít peníze atd. Já osobně jsem si na to půjčil a platím stejně, jak kdybych vykouřil 5 krabiček cigaret měsíčně. A to mi připadá jako vtip za to, že teď budu mít pořádný háro!“

Jste rozhodnutí vyřešit svůj problém s vypadáváním vlasů?

Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo volejte na +420 736 177 368 a rádi vám zajistíme cestu za novými vlasy. Pošlete nám fotografie hlavy, podle kterých následně turecký lékař zhodnotí Vás stav a navrhne nejlepší postup transplantace vlasů a také odhadne potřebný počet štěpů a další podrobnosti. Transplantace vlasů se netýkají jen pánů, ale nemocnice, které zastupujeme provádějí také transplantace vlasů pro ženy.

ČeskoTurecko, jako expert na Turecko zdarma zprostředkovává transplantace vlasů v Turecku pro české a slovenské klienty. Naší výhodou je perfektní znalost Turecka, spolupráce s prověřenými partnery a osobní přístup. Každý pacient je pro nás velmi důležitý a přistupujeme k němu individuálně. Neorganizujeme, nějaké skupinové transplantace vlasů, ale naopak pro každého našeho klienta připravíme individuální program. Díky tomu se turečtí doktoři mohou našim klientům perfektně věnovat a přistupovat k nim s největší pečlivostí.

Jaké je cena transplantace vlasů v Turecku?

Také cena transplantace vlasů v Turecku přes ČeskoTurecko je bezkonkurenční! Cena transplantace vlasů v pětihvězdičkové nemocnici Memorial stojí transplantace vlasů 1850 EUR. V obou balíčcích je transplantace vlasů metodou FUE a neomezený počet štěpů, ubytování v jednolůžkovém pokoji na 2 noci a všechny transfery z letiště na hotel a do nemocnice.

Naše cena je nejlepší na trhu a je to dáno tím, že naši klienti nemusí platit za výlet delegáta a také, že si mohou termín transplantace vlasů vybrat podle toho, jak jsou výhodné letenky do Turecka. Podívejte se zde na detailní ceník transplantace vlasů, které v Turecku zajišťujeme.

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@ceskoturecko.cz, telefonicky na +420 736 177 368 nebo pomocí kontaktního formuláře níže.

Položky označené * jsou povinné