Je transplantace vlasů pro ženy jediným řešením na vypadávání vlasů?


Může se zdát, že vypadávání vlasů, řídké vlasy a začínající pleš tráví pouze muže, ale pravdou je, že vypadávání vlasů postihuje také ženy. Vypadávání vlasů u žen je mnohem závažnější problém než u mužů, kteří mnohdy při vypadávání vlasů rezignují a nechají se ostříhat dohola.

Ženy si oproti tomu chtějí co nejdéle zachovat své dlouhé vlasy, ale trápí je jejich řídnutí nebo nadměrné vypadávání.
Vypadávání vlasů u žen může být způsobeno několika faktory. Jedním z nejčastějších důvodů způsobující vypadávání vlasů u žen je těhotenství, dále hormonální změny po menopauze, nadměrný stres, špatná životospráva, kožní onemocnění nebo onemocnění štítné žlázy.

Transplantace vlasů u žen, neboli lidově nastřelení vlasů, tak není jediným řešením na vypadávající vlasy, ale po poradě s odborníkem je nutné nejdříve určit tu správnou příčinu vypadávání vlasů a následně ji vhodně léčit. Mnohdy se tak ukáže, že transplantace vlasů u žen není jedinou možností, jak vyřešit vypadávání vlasů, a ne všechny ženy jsou vhodnými kandidátkami.

Transplantace vlasů pro ženy bez úplného stříhání vlasů

ČeskoTurecko spolupracuje přímo s lékařem, který provádí také transplantace vlasů pro ženy. Výhodou zákroku metodou DHI je, že je možné transplantaci vlasů provádět bez nutnosti úplného ostříhání vlasů. Díky této metode je možný poměrně rychlý návrat do běžného společenského života po transplantaci vlasů. Ale ani při metodě DHI se nikdy nevyhnete aspoň částečmu stříhání vlasů v darovací oblasti.

Při metodě Sapphire FUE, která umožňuje docílit větší hustotu transplantovaných štěpů než metoda DHI, je však potřeba ostříhat jak darovací oblast, tak i oblast příjmovou. Sice se jedná o nepopulární krok s velkou estetickou změnou, ale díky tomu se transplantace vlasů provádí snadněji a má lepší výsledný efekt.

Pokud vás zajímá více informací o transplantacích vlasů pro ženy, napište nám na info@ceskoturecko.cz

transplantace vlasů pro ženy turecko istanbul

Transplantace vlasů pro ženy – jste vhodnou kandidátkou?

Vhodnými kandidátkami na transplantaci vlasů jsou zejména ženy, které trpí ložiskovým vypadáváním vlasů podobným jako u mužů (dárcovská oblast není zasažena a je znatelný spíše ústup vlasové linie). Dále je transplantace vlasů vhodná u žen, u kterých je vypadávání vlasů způsobeno nemocí Alopecia Marginalis. Transplantace vlasů je také vhodná u žen, které trpí vypadáváním vlasů v důsledku mechanické nebo trakční alopecie nebo v minulosti prodělali plastické nebo kosmetické operace či trpí vypadáváním vlasů v důsledku traumatu.

Jak probíhá transplantace vlasů pro ženy?

Oproti mužům se ženám zpravidla transplantuje menší počet štěpů. Během transplantace vlasů bez úplného stříhání se postupuje tak, že se v darovací části jen vyholí nepatrné proužky, aby bylo možné odebrat vlasové štěpy. Vyholené proužky se pak zakryjí dlouhými vlasy, než vyholené proužky v darovací části hlavy zase dorostou.

transplantace vlasů u žen bez stříhání vlasů turecko istanbul

Tento postup odběru vlasových štěpů u žen je sice mnohem zdlouhavější a komplikovanější, ale pomáhá řešit problém, že není nutné při transplantaci vlasů holit celou hlavu. Konkrétní postup a proveditelnost transplantace vlasů je nutné konzultovat s odborníkem.

Neváhejte obrátit na info@ceskoturecko.cz a my vám tyto konzultace zdarma zprostředkujeme.

Transplantace vlasů je pro ženy mnohonásobně (psychicky) náročnější. Podívejte se na příběh paní Blanky, která chtěla o svou korunku krásy zabojovat a podstoupila s námi transplantaci vlasů.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.