Je transplantace vlasů pro ženy jediným řešením na vypadávání vlasů?


Může se zdát, že vypadávání vlasů, řídké vlasy a začínající pleš tráví pouze muže, ale pravdou je, že vypadávání vlasů postihuje také ženy. Vypadávání vlasů u žen je mnohem závažnější problém než u mužů, kteří mnohdy při vypadávání vlasů rezignují a nechají se ostříhat dohola.

Ženy si oproti tomu chtějí co nejdéle zachovat své dlouhé vlasy, ale trápí je jejich řídnutí nebo nadměrné vypadávání.
Vypadávání vlasů u žen může být způsobeno několika faktory. Jedním z nejčastějších důvodů způsobující vypadávání vlasů u žen je těhotenství, dále hormonální změny po menopauze, nadměrný stres, špatná životospráva, kožní onemocnění nebo onemocnění štítné žlázy.

Transplantace vlasů u žen, neboli lidově nastřelení vlasů, tak není jediným řešením na vypadávající vlasy, ale po poradě s odborníkem je nutné nejdříve určit tu správnou příčinu vypadávání vlasů a následně ji vhodně léčit. Mnohdy se tak ukáže, že transplantace vlasů u žen není jedinou možností, jak vyřešit vypadávání vlasů, a ne všechny ženy jsou vhodnými kandidátkami.

Transplantace vlasů pro ženy bez stříhání vlasů

ČeskoTurecko spolupracuje s těmi nejlepšími tureckými nemocnicemi, které také provádějí transplantaci vlasů pro ženy. Výhodou těchto zákroků je, že je možné je provádět bez nutnosti ostříhání vlasů. Je tedy možný poměrně rychlý návrat do běžného společenského života po transplantaci vlasů. Transplantace vlasů pro ženy stojí v turecké nemocnici Memorial 1850 EUR a ČeskoTurecko všem českým a slovenským klientkám zprostředkovává komunikaci zdarma.

Pokud vás zajímá více informací o transplantacích vlasů pro ženy, napište nám na info@ceskoturecko.cz

transplantace vlasů pro ženy turecko istanbul

Transplantace vlasů pro ženy – jste vhodnou kandidátkou?

Vhodnými kandidátkami na transplantaci vlasů jsou zejména ženy, které trpí ložiskovým vypadáváním vlasů podobným jako u mužů (dárcovská oblast není zasažena a je znatelný spíše ústup vlasové linie). Dále je transplantace vlasů vhodná u žen, u kterých je vypadávání vlasů způsobeno nemocí Alopecia Marginalis. Transplantace vlasů je také vhodná u žen, které trpí vypadáváním vlasů v důsledku mechanické nebo trakční alopecie nebo v minulosti prodělali plastické nebo kosmetické operace či trpí vypadáváním vlasů v důsledku traumatu.

Jak probíhá transplantace vlasů pro ženy?

Oproti mužům se ženám zpravidla transplantuje menší počet štěpů. Během transplantace vlasů bez stříhání se postupuje tak, že se v darovací části jen vyholí nepatrné proužky, aby bylo možné odebrat vlasové štěpy. Vyholené proužky se pak zakryjí dlouhými vlasy, než vyholené proužky v darovací části hlavy zase dorostou.

transplantace vlasů u žen bez stříhání vlasů turecko istanbul

Tento postup odběru vlasových štěpů u žen je sice mnohem zdlouhavější a komplikovanější, ale pomáhá řešit problém, že není nutné při transplantaci vlasů holit celou hlavu. Konkrétní postup a proveditelnost transplantace vlasů je nutné konzultovat s odborníkem.

Proto se na nás neváhejte obrátit na info@ceskoturecko.cz a my vám tyto konzultace zdarma zprostředkujeme.

Alternativa pro transplantace vlasů u žen – Regenera Activa

Jak již bylo uvedeno výše, ne každá žena, které vypadávají vlasy, je vhodná kandidátka na transplantaci vlasů. Řešení na vypadávání vlasů u žen nebo řídké vlasy je několik. Jedním z nich je například Renegera Activa v Istanbulu. Regenera Active je moderní metoda stimulující růst vlasů pomocí vlastních kmenových buněk. Léčba metodou Regenera Activa zabraňuje vypadávání vlasů a stimuluje růst vlasů nových.

Díky přímé spolupráci s tureckou nemocnicí Memorial pouze ČeskoTurecko jako jediné na českém trhu nabízí léčbu pomocí Regenera Activa. Cena Regenera Activa v turecké nemocnici Memorial je 1200 EUR. ČeskoTurecko zdarma zprostředkuje komunikaci s tureckou nemocnicí Memorial a také odpoví na všechny dotazy.

Pokud vás zajímá transplantace vlasů pro ženy nebo možnosti léčby vypadávání vlasů u žen pomocí Regenera Activa, neváhejte nám napsat na info@ceskoturecko.cz, nebo nás kontaktujte pomocí formuláře níže. Rádi vám rychle a zdarma poradíme.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.