Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Plastická operace hýždí – Brazilian Butt Lift


Toužíte po krásně vytvarovaném zadečku a cvičení nepomáhá? Nebo byste chtěla zvětšit své pozadí a potrhnout tak svůj sexappeal? Řešení by pro vás mohla být plastická operace hýždí zahrnující modelaci nebo zvětšení hýždí.

Plastická operace hýždí se ve světě těší velké oblibě a zvětšení pozadí se nazývá Brazilian Butt Lift (BBL). Například díky kyprým tvarům světové celebrity Kim Kardashian se „velké zadky“ staly velmi žádané.

Pokud nejste spokojená s tvarem svých hýždí a chtěla byste získat atraktivní a zaoblený tvar, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368. Velice rádi vám pomůžeme s cestou za vysněnými křivkami.

Plastická operace hýždí – Brazilian Butt Lift Turecko

Brazilian Butt Lift neboli vyplnění hýždí a zvětšení pozadí

Plastická operace pozadí zvaná Brazilian Butt Lift je druh plastické operace hýždí, při kterém je odebrán vlastní tuk z oblasti boků a břicha a přenesen do oblasti hýždí. Tento vlastní tuk následně funguje jako výplň. Výsledek vypadá přirozeně a vlastní tuk nahrazuje umělé a silikonové výplně.

Kam jít na zvětšení hýždí a modelaci zadečku?

Pro plastickou operaci hýždí a modelaci zadečku vám můžeme vřele doporučit tureckou estetickou kliniku Estetik International v Istanbulu, se kterou aktivně spolupracujeme. Tato vyhlášená estetická klinika má více než 20letou historii a jezdí do ní lidé z celého světa. Své velmi dobré renomé získala zejména díky osobnosti Bülent Cihantimur (ve světě také znám jako Doctor B ), který je zakladatel estetické kliniky Estetik International.

Klinikou Estetik International vám provede Milan Hnátek z ČeskoTurecko:

Fat Transfer – použití vlastního tuku místo silikonu

Metodě přenesení tuku se říká Fat Transfer. Nejčastěji se tukové buňky přenáší z oblasti pasu za účelem vyplnění a zvětšení poprsí nebo právě hýždí. Vyplnění pozadí vlastním tukem je jedna z nepřirozenějších metod pozvednutí povadlého pozadí a lze jím docílit mladě a sexy vypadajícího zadečku.

Plastický chirurg Bülent Cihantimur vyvinul vlastní metodu přesunu tuku, která se nazývá „Cihantimur Fat Transfer”. Tato jedinečná metoda tak zaručuje, že se tukové buňky během přenosu nepoškodí a v novém místě hrají požadovanou roli.

Bülent Cihantimur

Jedinečná inovace v přesunu vlastního tuku

Hlavní rozdíl „Cihantimur Fat Transfer” oproti jiným běžným přenosům tukové tkáně je v tom, že odebrané lipidy jsou uloženy v uzavřeném lipocidním systému, což ochraňuje odebraný tuk před kontaktem se vzduchem. Tuková tkáň vystavená působení vzduchu se velmi rychle stává neaktivní. Díky této unikátní metodě vyvinuté panem doktorem Bülent Cihantimur z estetické kliniky Estetik International je, že odebraná tuková tkáň je ochráněna před působením vzduchu a je také vitálnější a lépe se naváže na novém místě. Díky uzavřenému systému se také eliminuje riziko infekce a je možné odebrat větší množství vlastního tuku.

Plastická operace hýždí – Brazilian Butt Lift Předtím a Potom

Díky odebrání a použití vlastního tuku z pasu a bederních oblastí se také docílí užšího pasu a lépe proporčně vymodelovaného pozadí. Množství odebraného vlastního tuku je velmi individuální a záleží na dispozicích každého klienta a také na žádoucí velikosti hýždí. Plastická operací hýždí se provádí v speciální lokální anestezii a celý zákrok trvá asi 1,5 – 2 hodiny.

Návrat do běžného života po plastické operaci hýždí

Hojení a rekonvalescence po zákroku velmi záleží na věku a fyzické kondici každého klienta. Následná rekonvalescence po zákroku v průměru trvá asi 1 týden. Velmi důležité je však asi 3 týdny netlačit na vpravený tuk, takže je doporučeno sedět na speciálním polštářku. Po zhruba 3 týdnech je možné začít cvičit. Osprchovat se můžete asi po 48 hodinách po zákroku.

S drobnými omezeními se do běžného společenského života můžete vrátit skoro okamžitě, ale je nutné se vyhnout zvedání těžkých předmětů, běhání a namáhavé fyzické aktivitě. Čím více budete po zákroku odpočívat, tím rychleji se zotavíte. Konečný výsledek vyplnění hýždí vlastním tukem bude vidět asi za 6-8 týdnů po zákroku.

Udělejte tedy první krok ke svému vysněnému pozadí a napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368. Rádi vám poskytneme více informací a zákrok pro vás v Turecku zařídíme.