Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Napsali o nás


aneb ČeskoTurecko v médiích

Na této stránce naleznete výběr těch nejzajímavějších médií, kde hovořili nebo byli citování zástupci ČeskoTurecko. Mezinárodní projekt ČeskoTurecko je důvěryhodným partnerem českých firem a díky své znalosti tureckého a českého kulturního a obchodního prostředí se velmi dobře orientuje v česko-turecké problematice.

Pokud chcete také požádat o vyjádření zástupce mezinárodního projektu ČeskoTurecko, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo volejte na +420 736 177 368.

ČeskoTurecko také provozuje blog www.ceskoturecko.cz/blog, kde sdílí nejnovější ekonomické poznatky z Turecka, rady pro české podnikatele, ale také tipy na dovolenou nebo další užitečné informace.

Forbes Česká republika

(23.11.2019)

ČeskoTurecko Forbes

Deník N

(14. 6. 2019)

Transplantace vlasů Deník N

Český rozhlas Region

(2.2.2019)

Turecká polovina česko-tureckého projektu ČeskoTurecko paní Ece Ergüney Hnátková byla společně s manželem Milanem Hnátkem pozvána do Českého rozhlasu Regio, aby pohovořila o svém životě v České republice. Více informací se také dozvíte na našem blogu a hlavně si celý rozhovor můžete poslechnout na webu Českého rozhlasu. Druhý díl radiorozhovoru s paní Ece Ergüney Hnátkovou si také můžete poslechnout z archivu Českého rozlasu zde.

Český rozhlas Region ČeskoTurecko

Český exportér

(19.9.2017)

český exportér

Axar.az

(17.4.2017)

hnatek turkey axar

MF Dnes

(16.3.2017)

Článek MF Dnes

 

Euro.cz

(22. 7. 2016)

Server Euro.cz oslovil Milana Hnátka, aby se vyjádřil k událostem po neúspěšném vojenském puči v Turecku a jaký vliv bude mít tato akce na následné investice českým firem na místním trhu. Celý článek a vyjádření Milana Hnátka si můžete přečíst zde.

Server Euro Turecko

Česká Televize (ČT1) – pořad Máte slovo s M. Jílkovou

(31. 3.2016)

Milan Hnátek, spoluzakladatel projektu ČeskoTurecko, byl jedním z řečníků pořadu Máte slovo s M. Jílkovou na ČT1, jehož tématem byla dohoda Evropské unie s Tureckem a hledání řešení na migrační krizi. Na celý pořad se můžete podívat zde.

milan_hnatek_ceskoturecko_mate_slovo

Jewellery Magazine

(srpen 2015)

Díky spolupráci s naším klientem Preciosa Beauty s.r.o. jsme byli například osloveni tureckým časopisem Jewellery Magazine, kde poté vyšel v turečtině článek o výrobcích z křišťálu české firmy a o spolupráci s ČeskoTurecko / ÇekTürk.

preciosa_jewellery_magazine_001 preciosa_jewellery_magazine_002
preciosa_jewellery_magazine_003

Český rozhlas Plus

(5. 4. 2014)

Spoluzakladatelé projektu ČeskoTurecko / ÇekTürk Ece Ergüney a Milan Hnátek se také objevili v rozhlasové reportáži na rádiu Český rozhlas Plus. Celou reportáž si můžete poslechnout zde: Proč (ne)jsou Turci v Česku?