Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Napsali o nás

aneb ČeskoTurecko v médiích

Na této stránce naleznete výběr těch nejzajímavějších médií, kde hovořili nebo byli citování zástupci ČeskoTurecko. Mezinárodní projekt ČeskoTurecko je důvěryhodným partnerem českých firem a díky své znalosti tureckého a českého kulturního a obchodního prostředí se velmi dobře orientuje v česko-turecké problematice. Pokud chcete také požádat o vyjádření zástupce mezinárodního projektu ČeskoTurecko, napište nám na info@ceskoturecko.cz

ČeskoTurecko také provozuje blog www.ceskoturecko.cz/blog, kde sdílí nejnovější ekonomické poznatky z Turecka, rady pro české podnikatele, ale také tipy na dovolenou nebo další užitečné informace.

Deník N

(14. 6. 2019)

Transplantace vlasů Deník N

Český exportér

(19.9.2017)

český exportér

Axar.az

(17.4.2017)

hnatek turkey axar

MF Dnes

(16.3.2017)

Článek MF Dnes

 

Euro.cz

(22. 7. 2016)

Server Euro.cz oslovil Milana Hnátka, aby se vyjádřil k událostem po neúspěšném vojenském puči v Turecku a jaký vliv bude mít tato akce na následné investice českým firem na místním trhu. Celý článek a vyjádření Milana Hnátka si můžete přečíst zde.

Server Euro Turecko

Česká Televize (ČT1) – pořad Máte slovo s M. Jílkovou

(31. 3.2016)

Milan Hnátek, spoluzakladatel projektu ČeskoTurecko, byl jedním z řečníků pořadu Máte slovo s M. Jílkovou na ČT1, jehož tématem byla dohoda Evropské unie s Tureckem a hledání řešení na migrační krizi. Na celý pořad se můžete podívat zde.

milan_hnatek_ceskoturecko_mate_slovo

Jewellery Magazine

(srpen 2015)

Díky spolupráci s naším klientem Preciosa Beauty s.r.o. jsme byli například osloveni tureckým časopisem Jewellery Magazine, kde poté vyšel v turečtině článek o výrobcích z křišťálu české firmy a o spolupráci s ČeskoTurecko / ÇekTürk.

preciosa_jewellery_magazine_001 preciosa_jewellery_magazine_002
preciosa_jewellery_magazine_003

Český rozhlas Plus

(5. 4. 2014)

Spoluzakladatelé projektu ČeskoTurecko / ÇekTürk Ece Ergüney a Milan Hnátek se také objevili v rozhlasové reportáži na rádiu Český rozhlas Plus. Celou reportáž si můžete poslechnout zde: Proč (ne)jsou Turci v Česku?