Nové zuby v Turecku? S námi je to snadné!


Potřebujete nové zuby? Nebo jen chcete vylepšit současný chrup? Jak říká jedno přísloví: „Úsměv trvá jen chvilku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život“.

Obraťte se na ČeskoTurecko a rádi vám zařídíme nové zuby v Turecku. Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368.

Chápeme, že problémy se zuby jsou pro mnohé lidi velmi citlivé téma. A proto si vážíme důvěry, se kterou se na nás obracíte. Můžete se spolehnout na náš profesionální a vlídný přístup. Uděláme maximum pro to, aby vaše cesta do Turecka byla příjemná a zpět jste se vrátili s úsměvem na tváři. S námi se zubaře bát nemusíte.

Naší jedinečnou výhodou je, že v Turecku spolupracujeme se spolehlivými partnery a doporučíme vám to nejlepší řešení pro vás za rozumnou cenu. Každý z našich partnerů se zaměřuje na trochu jinou stomatologickou péči. Pomůžeme vám se v jejich nabídce zorientovat a doporučíme ten nejlepší stomatologický zákrok pro vás.

V Turecku pro vás snadno a spolehlivě zařídíme nové zuby. Pomůžeme vám získat neodolatelný úsměv, na který budou lidé vzpomínat.

nové zuby v Turecku

Paní zubařka a Milan Hnátek z ČeskoTurecko

V Turecku zařizujeme zejména tyto stomatologické zákroky:

 • Celokeramické korunky CEREC® pro nahrazení jednoho chybějícího zubu během jedné návštěvy zubaře.
 • Zubní můstek, který nahrazuje jeden a více zubů.
 • Zubní implantáty, které jako jediné dokáží obnovit celistvost chrupu bez vlivu na ostatní zuby. Zároveň se jedná o nejefektivnější metodu náhrady ztracených zubů.
 • All on four – pevný zubní můstek, který u zcela bezzubých klientů drží jen na čtyřech implantátech.
 • Keramické fazety, díky kterým je možné upravit vzhled zubů, změnit jejich tvar a barvu. Díky fazetám lze docílit tak přirozeného vzhledu zubů.
 • Bělení zubů a dentální hygiena
 • Estetická rekonstrukce zubů pro bezchybný a zářivý úsměv
 • a další

Chcete si nechat udělat nové zuby v Turecku?

Napište nám na info@ceskoturecko.cz a popište nám, co vás trápí. Ideální je, když nám emailem pošlete fotky svého chrupu. Tyto fotky předáme našich spolupracujícím stomatologům, kteří zhodnotí náročnost zákroku, doporučí nejlepší řešení a také určí cenu. Můžete se spolehnout na 100% diskrétnost a profesionální přístup.

Kolik stojí nové zuby v Turecku?

Cena nových zubů v Turecku a stomatologických zákroků je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Všechny naše partnerské zubní ordinace v Turecku používají kvalitní materiály a zubní implantáty s potřebnými certifikáty a dlouhou životností. Nenechte se zlákat podezřenou nízkou cenou od neprofesionálních zubařů. Ti totiž používají levnější a méně kvalitní materiály. Tyto nové zuby vám pak dlouho nevydrží a dříve nebo později budete muset na zákrok znovu. Jděte tedy na jistotu, obraťte se na ČeskoTurecko a zvolte kvalitního zubaře za rozumnou cenu.

V tomto článku se můžete podívat na konkrétní případy našich klientů a příklady kolik je nové zuby stály. Cena se samozřejmě liší podle individuálních potřeba každého klienta a vybrané kliniky, ale můžete si udělat aspoň nějakou představu o ceně. Tady se také dozvíte, proč se pro nové zuby v Turecku rozhodla naše klientka Lucie a jaká byla její osobní zkušenost.

Do Turecka míří klienti z celého světa za velmi kvalitními, ale také cenově dostupnými estetickými zákroky a zdravotní péčí. ČeskoTurecko je spojnicí mezi českými a slovenskými klienty a tureckými lékaři.

Pan doktor podle vámi zaslaných fotografií navrhne nejlepší postup a určí, jak bude potřeba dlouhý pobyt v Turecku a zda stačí jen jedna návštěva, nebo bude nutné rekonstrukci chrupu rozdělit do více cest do Turecka. S komunikací vám samozřejmě pomůžeme my. Můžete se na nás kdykoliv obrátit v češtině na email info@ceskoturecko.cz

nové zuby Turecko zubní ordinace

Zubní ordinace v Estetik International v Istanbulu

Na samotný zákrok v Turecku vám bude stačit základní znalost angličtiny nebo jiného světového jazyka. Pokud by ale bylo potřeba tlumočení do češtiny, rádi vám jej zajistíme. S námi se budete cítit velmi příjemně a pohodlně.

Jako ČeskoTurecko se specializujeme na estetické a lékařské zákroky v Turecku. Jsme česká rodinná firma, za kterou stojí Milan Hnátek s manželkou Ece Ergüney Hnátkovou. V těchto videích můžete s Milanem nahlédnout do nemocnice Memorial a estetické kliniky Estetik International.

Chcete do Turecka za novými zuby rovnou letět? Nebo se jen chcete zeptat na více informací? Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368.

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.