Můj sen o hezkém úsměvu mi v Turecku splnili bez problému


Přečtěte si rozhovor s Lucií, která se nedávno z Turecka vrátila s novými zuby. V úvodu svými slovy odpovídá, proč se rozhodla udělat si nové zuby v Turecku.

Pro nové zuby v Turecku jsem se rozhodla hlavně díky rychlosti zákroku a díky tomu, že mne vůbec vzali. V Česku jsem byla na několika konzultacích, e-mailem jsem konzultovala nové zuby s kdejakou soukromou klinikou, dokonce i přes známé, ale vždy mi bylo oznámeno, že se do zdravých zubů nebudou pouštět a abych si dala rovnátka. Já jsem ale byla se vzhledem svých zubů nespokojená a chtěla jsem krásný úsměv hned.

hezký úsměv turecko

Úsměv naší klientky Lucie předtím a potom

I kdyby mě tedy vzali v Česku, tak celý postup je strašně zdlouhavý, zbytečně jej časově natahují. Nejbližší klinika, která chápe, co znamená estetický stomatologický zákrok, je v Praze a jezdit na kontroly z Ostravy každý týden se mi nechtělo. Cena byla vysoká a i tak by mi neudělali celý úsměv, jak jsem chtěla. Můj sen o hezkém úsměvu mi v Turecku splnili bez problému.

Co vás trápilo?

Jednalo se o vrchní přední zuby, přední 4 zuby jsem měla esteticky malé nehezké a křivé. Turecký pan zubař mi je tedy zbrousil a mám 12 nových zubů. Rovných, také větších, než byly původně mé. Spodní zuby mi vybělil, takže konečně mám úsměv, jaký jsem chtěla.

Jak probíhala spolupráce s ČeskoTurecko?

Oceňuji, že se mi všichni věnovali, starali se, pan Hnátek do poslední chvíle se staral i jestli jsem doletěla domu v pořádku, cením moderní přístup, třeba že jsme všichni komunikovali na WhatsApp skupině. Nejvíc ale opravdu opět zdůrazňuji celou organizaci, že v podstatě já jsem nic nemusela dělat, jen jsem se vezla a vše bylo domyšleno za mě a zařízeno. Za mě je ČeskoTurecko geniální nápad, který funguje.

Jsem ráda, že jsem využila služeb ČeskoTurecko. Lituji jen toho, že jsem o tom nevěděla dřív. Vše bylo zařízeno, o nic jsem se nemusela starat, jen přiletět. Vše přesně zorganizováno, sama bych nad tím, abych si cokoliv dohledala a zařídila, strávila moc času, ale i tak by to nebylo vše zařízené, jak bylo.

Pan Hnátek se mnou komunikoval přes e-mail a vážně se tomu věnoval a odpovídal rychle, sama jsem pracovně dost vytížena a ani já nestíhala odpovídat a ani se nějak extra ptát, ale pan Hnátek mi vše sám vysvětlil a vše důležité napsal.

VIP transfer

Jak probíhala komunikace na místě s tureckými kolegy?

Komunikace a přístup tureckých kolegů byly taky nad mé očekávání. V ČR jsem se nesetkala s tak osobním přístupem a že se vám vážně věnují. Byl tam pan zubař, který přesně věděl, co dělá, a vážně se mi věnoval a plnil vše na 100 %. Taky tam byl s námi pán, který vše vysvětloval, organizoval a opět se věnoval jen mně. Nemohu nic vytknout.

Pan zubař na jedničku! Jen první den x hodin mě měl na křesle, a jelikož já nikdy u zubaře na zákroku nebyla, neměla jsem krom křivých zubů s nimi nic, tak jsem vůbec nevěděla, co a jak, a pan zubař mě tudíž upozorňoval, ptal se pořád, jestli bolí apod. Dokonce řekl, že dokud se nenajím, nejdeme nic dělat, abych neomdlela, takže opět lidský přístup.

A co Turecko? Jaký na vás udělalo dojem?

O Turecku jsem neměla představy bůhví jaké, ale nadchlo mě, jak jsou proti nám v Česku dopředu. Přijde mi, že tam není nic problém, vše jde domluvit, zařídit apod. Před cestou do Turecka jsem neměla nijaké obavy, věděla jsem orientačně, do čeho jdu, a ba naopak jsem byla klidnější díky tomu, že vše bylo zařízeno díky panu Hnátkovi. Znám lidi, kteří tam jeli na vlastní pěst, a do toho já bych nešla. Istanbul mě docela zaujal, jak je to strašně vyspělé a velké město.

Co říká Lucie o své zkušenosti závěrem?

Všem, kteří přemýšlí, jestli jít či nejít do Turecka na zuby, bych řekla, že nemají váhat, nemají se bát a měli by využít možnosti. Přestat se na to dívat, že je to těžší nebo dražší, ale opravdu si zjistit fakta, aby pochopili, že vše je dnes možné.

Doporučila byste ostatním letět za krásným úsměvem do Turecka?

Služby ČeskoTurecko doporučuji. Mám dva salóny a zákazníci všech služeb viděli mé zuby před i po a většina ani netuší jaké možnosti v Turecku jsou, a že to jde líp, rychleji apod. Takže od návratu z Istanbulu a po zákroku, kde se usměji, tam doporučuji a lanařím, aby neváhali a jeli.

 

Zajímají vás příběhy našich dalších klientů a chcete se dozvědět, na kolik vás v Turecku vyjde krásný úsměv? Podívejte se na tento článek: Kolik stojí komplet nové zuby v Turecku?

Zajišťujeme estetické zákroky v Turecku. Klienti mohou těžit z naší perfektní znalosti Turecka a spolupráce s těmi nejlepšími zařízeními. Postaráme se o to, aby vše proběhlo hladce a byli jste spokojeni.

Udělejte první krok za svým snem o krásném úsměvu a napište na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368. O vše ostatní se už postaráme my.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.