Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Plastická operace prsou – zvětšení, zmenšení a modelace prsou včetně vpáčených bradavek


Když se řekne plastická operace prsou, většina lidí si představí silikonové zvětšení poprsí, ale přitom toho plastická chirurgie nabízí mnohem více. Jsme specialisté na estetickou medicínu v Turecku a představíme vám jednotlivé plastické operace prsou, které mohou vyřešit vaše problémy s malými nebo povadlými prsy, vpáčenými bradavkami či velkými prsy způsobujícími zdravotní problémy.

Cílem plastické operace prsou je nejen zvětšení velikosti poprsí, ale také upravení jejich tvaru, vyřešení problému jejich nesymetričnosti či přílišné velikosti prsou způsobující bolesti zad, zdravotní nebo estetické problémy. Plastická operace prsou u mužů se odborně nazývá gynekomastie.

Typy plastických operací prsou, které můžete s námi v Turecku absolvovat

Zvětšení prsou – Augmentace prsou

Velikost poprsí má zásadní vliv na sebevědomí mnoha žen a jejich pocit atraktivity pro opačné pohlaví. Prsa mohou ztratit svůj tvar nebo objem s vyšším věkem nebo po porodu a kojení. Ztráta pevného tvaru prsou se může objevit zejména po přibrání na váze či ztrátě kil. Prsa mohou ztratit svůj tvar přirozeným působením zemské přitažlivosti nebo mohou být malá již od narození. Plastická operace prsou je velmi účinným řešením všech těchto zdravotních a estetických problémů.

Plastická operace prsou předtím a potom ČeskoTurecko

Díky plastické operaci prsou získáte svůdný dekolt, hezká prsa, což se pozitivně projeví na vašem sebevědomí a atraktivitě k opačnému pohlaví. Pro zvětšení poprsí se mohou používat jak silikonové prsní implantáty nebo také přesun vlastního tuku (Fat Transfer), který je podobný liposukci.

Zvětšení prsou pomocí implantátů

Silikonové prsní transplantáty dodají prsům přirozený a atraktivní tvar. Kvalitní prsní implantáty jsou vyrobené z odolného materiálu a mají různý tvar podle žádoucí velikosti poprsí. Na výběru správného tvaru a velikosti se přímo domluvíte osobně s chirurgem, který má i dispozici také testovací sety, abyste si mohla představit a vyzkoušet, jak budou prsa po operaci vypadat.

Plastická operace prsou v Turecku zvětšení ňader pomocí augmentace

Alternativou k umělých prsním implantátům může být zvětšení prsou vlastním tukem neboli autoaugmentace, kterým se prsa vyplní.

Zvětšení prsou vlastním tukem – Fat Transfer

Vyplnění prsou vlastním tukem je jedna z nepřirozenějších metod pozvednutí poprsí a je možné docílit velmi hezkého dekoltu. Metodě přenesení tuku se říká Fat Transfer. Nejčastěji se tukové buňky přenáší z oblasti pasu a břicha. Plastický chirurg Bülent Cihantimur, který také založil estetickou kliniku Estetik International, vyvinul vlastní metodu přesunu tuku, která se nazývá „Cihantimur Fat Transfer”.

Tato jedinečná metoda zaručuje, že se tukové buňky během přenosu nepoškodí a v novém místě hrají požadovanou roli. Hlavní rozdíl „Cihantimur Fat Transfer” oproti jiným běžným přenosům tukové tkáně a liposukci je v tom, že odebrané lipidy jsou uloženy v uzavřeném lipocidním systému, což ochraňuje odebraný tuk před kontaktem se vzduchem. Tuková tkáň vystavená působení vzduchu se velmi rychle stává neaktivní. Ale díky této unikátní metodě vyvinuté panem doktorem Bülent Cihantimur je odebraná tuková tkáň vitálnější a lépe se naváže na novém místě. V uzavřeném systému se také eliminuje riziko infekce a je možné odebrat větší množství vlastního tuku pro zvětšení ňader.

Zvolená technika zvětšení prsou je naplánována individuálně na základě vyšetření a konzultace s lékařem. Před každou plastickou operací proběhne detailní vyšetření plastickým chirurgem a pomocí 3D simulace si můžete představit konečný výsledek.

Pro zvětšení a úpravu tvaru prsou spolupracujeme jak s moderní nemocnicí Memorial, tak s vyhlášenou estetickou klinikou Estetik International. Obě tato soukromá lékařská zařízení nabízejí příjemné moderní prostředí, kde se budete cítit uvolněně a spíše jako v luxusním hotelu než v nemocnici. Pohodu vám také dodá profesionální tým osobních asistentů a asistentek a zkušených chirurgů.

Zákrok trvá zhruba 40 – 120 minut a je prováděn v celkové anestezii. Někdy je potřeba hospitalizace na 1-2 dny, ale někdy také není potřeba vůbec. Záleží na typu a náročnosti zákroku.

Pokud vás o plastické operaci prsou v Turecku zajímá více informací a detailů, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368. Rádi vám poskytneme více informací a také doporučíme nejlepší řešení pro vás.

Proč spolupracovat s ČeskoTurecko?

 • Doporučíme vám nejlepší lékařské zařízení podle vašeho přání a představě
 • Odpovíme vám na jakékoliv dotazy týkající se zákroku
 • Zprostředkujeme komunikaci s tureckým chirurgem
 • Připravíme vám na míru detailní program vaší cesty do Turecka a plán zákroku
 • Nabízíme všechny služby v jednom balíčku včetně transferu z letiště, ubytování a plastické operace
 • VIP servis a možnost osobního doprovodu na zákrok

Zmenšení prsou neboli Redukční Mamaplastika

Mnoho žen se pro zmenšení prsou rozhodne ze zdravotních důvodů. Příliš velká prsa jim totiž mohou způsobovat bolest zad a ramen, křivení páteře či nepříjemné pocení. Moc velká prsa mohou být také problém při sportu. Nadměrná prsa mohou také ženám z důvodu neestetičnosti bránit v nošení určitého druhu oblečení atd.

Plastická operace prsou (Redukční Mamaplastika) probíhá v celkové anestezii a při zákroku je odstraněna nadbytečná tkán a kůže v okolí prsu. Zmenšeny jsou také nadměrné dvorce a upraveny tak, aby odpovídaly konečné formě. Jelikož při zmenšení prsou dochází někdy k dosti velkému zásahu do prsní žlázy, je nutné tuto plastiku prsou plánovat až po posledním zamýšleném porodu, aby se zamezilo vlivu na kojení.

Modelace prsou a Breast Lift

Zmenšení a modelace prsou může vyřešit problém povislých ňader a jejich asymetrii. Pomocí modelace prsou je zpevněn tvar prsou tak, aby vypadat přirozeně. Pozvednutí povislých prsou se také odborně nazývá Breast Lift, při kterém chirurg odstraní nadbytečnou tkán a celkově se prsa zpevní. Díky tomu je možné docílit krásně vypadajících prsou a celkové harmonii těla. V některých případech je brest lift také doplněn o modelaci nebo zvětšení prsou. Plastický chirurg také upraví velikost i tvar ňader, a dokonce i podobu bradavek a prsních dvorců.

Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368 a rádi vám poskytneme více detailů o plastické operaci prsu včetně doporučení pana doktora. Současně vás budeme informovat o tom, jaká bude cena plastické operace prsou. Mějte však na paměti, že cena plastické operace by neměla být tím hlavním faktorem, ale důležitější je kvalita operace a profesionální přístup chirurga.

Proč absolvovat plastickou operaci prsou v Turecku?

 • Dostupné ceny estetických zákroků
 • Vysoká kvalita a provedení plastických operací
 • Zkušení lékaři s celosvětovým renomé
 • Moderně vybavené kliniky
 • Přátelský personál a skvělá turecká pohostinnost

Plastická operace prsou pro muže neboli gynekomastie

Přestože se to na první pohled nemusí zdát, problémy s estetickými nedostatky svých prsou trpí i muži. Mnoho mužů se totiž stydí, že z důvodu velkých prsou nemohou plavat do půl těla nebo nosit oblečení, které chtějí. Právě operace prsou pro muže odborně zvaná gynekomastie může tento problém nadměrně vyvinuté prsní žlázy relativně snadno vyřešit.

Gynekomastie - plastická operace prsou pro muže v Turecku

Proč mužům rostou prsa?

K nadměrně vyvinuté mužské prsní žláze může dojít vlivem hormonální nerovnováhy. Zvětšení mužských prsou je také spojeno s obezitou, jelikož se do zvětšené prsní žlázy ukládá tuk.

Hlavní příčinou nadměrného růstu mužských prsou je nezdravé stravování, sedavý způsob života a konzumace hormonálních doplňků. Další negativní faktory, které způsobují růst mužských prsou, jsou léky nebo zdravotní problémy spojené s nesprávnou funkcí ledvin či jater. Muži se nejčastěji s nepříjemným zvětšením prsních žláz setkávají v dospělém věku nebo po 60. narozeninách, kdy u nich dochází k hormonální změně. Také se může s jednat o efekt dlouhodobého užívání steroidů nebo změnu hladiny testosteronů.

Jak probíhá plastická operace prsou pro muže?

Každé plastické operaci předchází detailní vyšetření a konzultace s chirurgem. Ten prozkoumá jak prsní a tukovou tkání, ale také bradavky a posoudí vhodnost zákroku s ohledem na zdravotní stav. Na klinice Estetik International pro plastiku mužských prsou používají jedinečnou metodu gynekomastie bez řezné rány s minimálním vznikem modřin a doprovodného poranění.

Tato inovativní metoda byla vyvinuta doktorem Bülent Cihantimur z estetické kliniky Estetik International. Místo rozříznutí a vyjmutí tukové tkáně je zákrok prováděn několika mikrovpichy, pomocí kterých je nadbytečná tuková tkáň šetrně odstraněna. Tato nová metoda také nepoškozuje nervové spoje a cévy v prsu. Pokud máte zájem o více informací, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368.

Plastická chirurgie kromě zvětšení nebo zmenšení prsou nabízí také další estetické zákroky, které zahrnují například vpáčené bradavky, korekce prsních dvorců či zmenšení vystouplých bradavek.

Nestyďte se na nás kdykoliv obrátit. Máme pochopení pro jakékoliv zdravotní a estetické problémy. Kromě plastických operací prsou také pro naše klienty zajišťujeme transplantace vlasů, plastické operace nosu či plasické operace hýždí a další estetické zákroky.

Jsme profesionálové a zachování soukromí je pro nás prioritou. S námi se budete cítit hýčkáni a oceníte náš individuální servis a přátelskou komunikaci.