Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Nemocnice Memorial


Turecká nemocnice Memorial Bahçelievler se může pyšnit titulem A+ nemocnice a nově postavenou budovou vybavenou nejmodernějšími lékařskými přístroji. Nemocnice se rozprostírá na 72 000 m2, disponuje 340 lůžky a 15 operačními sály, 49 pokoji s intenzivní péčí. Nemocnice splňuje přísné evropské a světové normy standardy pro lékařskou péči.

vlastní zkušenost transplantace vlasů Turecko

Memorial Bahçelievler

Istanbulská nemocnice Memorial Bahçelievler patří mezi nejnovější nemocnice v Evropě, kde se budete spíše cítit jako v luxusním pětihvězdičkovém hotelu než jako v nemocnici. Nemocnice má vlastní centrum zaměřené na péči pro mezinárodní klienty a o pacienty z celého světa se stará tým velmi dobře jazykově vybavených profesionálů.

Transplantace vlasů v turecké nemocnici Memorial

Čeští pacienti míří do nemocnice Memorial Bahçelievler zejména na transplantace vlasů. Výhodou nemocnice je dobré dopravní spojení na letiště v evropské části Istanbulu, kam z Prahy létá například turecký národní dopravce Turkish Airlines. Čeští pacienti, kteří míří do nemocnice Memorial na transplantace vlasů, se mohou spolehnout na profesionální přístup místních lékařů a také na fakt, že jejich transplantace bude probíhat v plnohodnotné nemocnici, a ne na lecjaké vlasové klinice. V případě jakýchkoliv komplikací budou tak v bezprostřední péči odborníků.

Transplantace vlasů v nemocnici Memorial provádí zkušený plastický chirurg, který dohlíží na tým specialistů, a ne samostatný dermatolog, jak je tomu například na jiných vlasových klinikách v Turecku. Díky tomu lze zaručit ten nejlepší výsledek transplantace vlasů.

Nemocnice Memorial Bahçelievler je součástí skupiny Memorial Hospitals Group, která má celkem 11 nemocnic po celém Turecku a ročně obslouží 40 000 mezinárodních pacientů z 92 zemí světa. ČeskoTurecko exkluzivně v České republice zastupuje tureckou nemocnici Memorial a zprostředkovává českým pacientům komunikaci.

Neváhejte nám napsat na info@ceskoturecko.cz nebo zavolat na +420 736 177 368 a rádi vám poskytneme více informací nebo rovnou zorganizujeme Vaši cestu do Turecka za zdravím a krásou.

V nemocnici Memorial na transplantaci vlasů byli například tito naši pacienti:

Kromě transplantací vlasů mohou čeští pacienti také v nemocnici Memorial absolvovat tyto další lékařské zákroky:

Cena lékařských zákroků v turecké nemocnici Memorial:

Proč zvolit nemocnici Memorial Bahçelievler?

  • Nová a moderně vybavená budova nemocnice
  • Plnohodnotná nemocnice se specializovanými odděleními
  • Zkušení lékaři s týmem speciálně pro zahraniční pacienty
  • Velmi dobré dopravní spojení z letiště v evropské části Istanbulu

Pokud Vás zajímavá více informací o nemocnici Memorial nebo zde chcete absolvovat lékařský zákrok, neváhejte nás kontaktovat na info@ceskoturecko.cz a zdarma pro vás zařídíme vše potřebné.