Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Reference

Naše služby poskytujeme jednotlivcům, ale také firmám nebo státním organizacím. Při poskytování našich služeb s klienty úzce a aktivně spolupracujeme, abychom jim pomohli efektivně řešit jejich specifické potřeby. Klademe důraz na individuální, profesionální a komplexní přístup. Snažíme se maximálně vycházet vstříc našim klientům a najít nejefektivnější způsob, jak přispět k jejich obchodním úspěchům a dosáhnout požadovaných cílů.

Podívejte se na některé naše zákazníky, se kterými jsme v minulosti spolupracovali.

Reference našich zákazníků a partnerů

ref_logo_preciosa ref_logo_smt Albatros Media Logo ref_logo_uniqa
ref_logo_syner ref_logo_abf  ref_logo_siemens

Preciosa je přední světový dodavatel výrobků z českého křišťálu té nejvyšší kvality. Preciosa Beauty s.r.o. se specializuje na výrobu bižuterie, broušených figurek a dalších doplňků a dárků z křišťálu. S Preciosa Beauty s.r.o. jsme spolupracovali od úplného začátku aktivit na tureckém trhu, včetně oslovení potenciálních tureckých distributorů jejich výrobků, přes odbornou podporu během obchodních jednání a až po prověření vybraného tureckého obchodního partnera a zakončení úspěšným umístěním výrobků české firmy na turecký trh.

Stavební firma Syner s.r.o. se zaměřuje na realizaci občanských, bytových, průmyslových dopravních, ekologických, vodohospodářských a technologických staveb.

Reference  na transplantace vlasů v Turecku přes ČeskoTurecko

Pokud se chcete podívat na reference klientů, kteří přes nás letěli do Istanbulu na transplantaci vlasů, podívejte se samostatnou stránku zde. Také na našem blogu najdete příběhy a zkušenosti našich klientů s našimi službami.

Jestliže se také chcete stát našimi spokojenými klienty, napište nám a velice rádi Vám poskytněme více informacích o našich službách.

Položky označené * jsou povinné