fbpx

Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Reference

Při poskytování našich služeb s klienty úzce a aktivně spolupracujeme, abychom jim pomohli efektivně řešit jejich specifické potřeby. Klademe důraz na individuální, profesionální a komplexní přístup. Snažíme se maximálně vycházet vstříc našim klientům a najít nejefektivnější způsob, jak přispět k jejich obchodním úspěchům a dosáhnout požadovaných cílů.

Reference našich zákazníků a partnerů

ref_logo_preciosaref_logo_smtAlbatros Media Logoref_logo_uniqa
ref_logo_synerref_logo_abf ref_logo_siemens

Preciosa je přední světový dodavatel výrobků z českého křišťálu té nejvyšší kvality. Preciosa Beauty s.r.o. se specializuje na výrobu bižuterie, broušených figurek a dalších doplňků a dárků z křišťálu. S Preciosa Beauty s.r.o. jsme spolupracovali od úplného začátku aktivit na tureckém trhu, včetně oslovení potenciálních tureckých distributorů jejich výrobků, přes odbornou podporu během obchodních jednání a až po prověření vybraného tureckého obchodního partnera a zakončení úspěšným umístěním výrobků české firmy na turecký trh.

Stavební firma Syner s.r.o. se zaměřuje na realizaci občanských, bytových, průmyslových dopravních, ekologických, vodohospodářských a technologických staveb.