Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Partneři ČeskoTurecko


V rámci našich mezinárodních aktivit také spolupracujeme s prověřenými partnery v České republice a zahraničí.


Turecké estetické kliniky a nemocnice

Zprostředkováváme estetické a lékařské zákroky v Turecku. Naší jedinečností je, že Turecko velmi dobře známe a spolupracujeme s prověřenými lékařskými zařízeními a klinikami.

Přidaná hodnota našich služeb je komunikace v češtině a perfektní znalost tureckého zdravotnictví. Dokážeme doporučit nejvhodnější místo, kde zákrok absolvovat. Našim klientům odpovíme na dotazy týkající se jak samotného zákroku a jeho průběhu, ale samozřejmostí je i komunikace poté, co se z Turecka spokojeně vrátí.

Logo Estetik International


České univerzity a vysoké školy

Ve spolupráci s vybranými českými univerzitami a vysokými školami poskytujeme poradenství pro potenciální turecké studenty, kteří mají zájem studovat v České republice v anglickém jazyce na bakalářských či magisterských programech.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně logo
Vysoká škola finanční a správní Logo Metropolitní univerzita Logo farmaceutická a veterinární univerzita Brno

Logo Klinika AltosLaserová dermatologická klinika Altos

Záruka zdravé kůže i bezchybného vzhledu. Tým specialistů s mezinárodními zkušenostmi garantuje nejvyšší úroveň zdravotní péče. Svými inovativními metodami pomůže českým i zahraničním klientům najít vhodné řešení, i v delikátních případech. S využitím vysoké technologie laserových zařízení poskytuje široké spektrum služeb pro léčbu a omlazení pokožky obličeje a těla.

 


Logo Větrné MlýnyVětrné mlýny

Nakladatelství Větrné mlýny funguje od roku 1995 a vydává kvalitní literaturu napříč žánry s důrazem na divadlo. Od roku 2000 nakladatelství Větrné mlýny pořádá literární festival Měsíc autorského čtení, jehož čestným hostem v roce 2018 bylo Turecko.

 


JobSpin.cz

Established in 2014 in Brno, JobSpin.cz has built its brand as a job board for expats in the Czech Republic. JobSpin.cz provides job advertising to companies seeking new employees with exceptional language skills in Prague and Brno.

 


Cekindo Bisnis Grup

Cekindo Group LogoCekindo Bisnis Grup je přední poradenská společnost pro vstup na indonéský trh. Poskytuje konzultace i samotnou exekuci zahraničním entitám, podnikům a podnikatelům z různých odvětví pro úspěšné působení na indonéském trhu.

Mezinárodní tým v Cekindo Vám poskytne plný rozsah služeb v těchto oblastech

Business Set Up

 • Company registration
 • Secretarial services
 • Product & License Registration
 • Market Research & Analysis

Business Process Outsourcing

 • Recruitment & HR Establishment
 • Payroll Processing and Outsourcing
 • Accounting & Tax Reporting
 • Business Visa & Work Permit

Local representation

 • Virtual and Serviced Office
 • Local Distributor & Buying Agent
 • Mystery Shopping
 • Land and Property Ownership

V posledních letech Cekindo pomohlo stovkám klientů od nadnárodních korporací z Fortune Global 500, po střední a menší podniky založit jejich pobočky v Indonésii, pomáhalo jim v prvních krocích na novém trhu včetně řešeních vízových a mzdových povinností, účetnictví, vykazování daní či při náboru zaměstnanců.

Misí Cekindo je poskytovat kompletní konzultační služby pro úspěšný vstup a dlouhodobé podnikání v Indonésii, kdy se jejich klienti mohou soustředit na hlavní činnost firmy. Pokud chcete úspěšně podnikat v Indonésii, navštivte www.cekindo.com.


logo UNIQAUNIQA pojišťovna a.s.

UNIQA pojišťovna a.s. je silná mezinárodní pojišťovna, která patří mezi 10 nejsilnějších hráčů na českém trhu. Díky partnerství s pojišťovnou UNIQA si můžete na našem portálu ČeskoTurecko s snadno a rychle sjednat cestovní pojištění nebo zdravotní pojištění cizinců.

 


Logo Krajané Istanbul

Český krajanský spolek v Istanbulu

Český krajanský spolek v Istanbulu, spojuje všechny krajany a přátele České republiky v Turecku, udržuje a rozvíjí krajanskou sounáležitost, české národní tradice a český jazyk mezi krajany a jejich potomky. Krajanský spolek Čeští krajané v Istanbulu byl založen za podpory Ministerstva zahraničních věcí ČR dne 14. dubna 2012 jako neregistrované neziskové sdružení fyzických osob.


Foreigners.cz logo

Foreigners.cz

Agentura Foreigners.cz poskytuje komplexní relokační servis expatům a zahraničním studentům žijícím v České republice – ubytování, asistenci na imigračním oddělení, zdravotní pojištění, překlady, nostrifikace, úklid, dopravu a stěhování. S naším klientem jsme po celou dobu jeho pobytu v kontaktu, asistujeme při komunikaci s majitelem bytu, zařizování internetu, přepisu energií atd. Naše portfolio služeb se stále rozšiřuje, proto nás neváhejte kontaktovat kdykoliv!


logo asiana

ASIANA spol. s r.o.

Společnost ASIANA spol. s r.o. je provozovatelem populárního letenkového portálu Letuska.cz, díky kterému si i na ČeskoTurecko můžete zakoupit levné letenky do Turecka a celého světa.

 


Další partneři

 

logo maxima pojišťovny abf logo logo slavia pojišťovna Jízdenka na autobus Eurolines Logo invia_logo_zajezd_turecko jizdenky autobus flix bus logo
Logo Living in Czech PVZP pojištění cizinců logo_letuska Logo Galavito Heating Table Booking.com ubytování turecko