Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Partneři ČeskoTurecko

V rámci našich mezinárodních aktivit také spolupracujeme s prověřenými partnery v České republice a zahraničí.


JobSpin.cz

Established in 2014 in Brno, JobSpin.cz has built its brand as a job board for expats in the Czech Republic. JobSpin.cz provides job advertising to companies seeking new employees with exceptional language skills in Prague and Brno.

 


Cekindo Bisnis Grup

Cekindo Group LogoCekindo Bisnis Grup je přední poradenská společnost pro vstup na indonéský trh. Poskytuje konzultace i samotnou exekuci zahraničním entitám, podnikům a podnikatelům z různých odvětví pro úspěšné působení na indonéském trhu.

Mezinárodní tým v Cekindo Vám poskytne plný rozsah služeb v těchto oblastech

Business Set Up

 • Company registration
 • Secretarial services
 • Product & License Registration
 • Market Research & Analysis

Business Process Outsourcing

 • Recruitment & HR Establishment
 • Payroll Processing and Outsourcing
 • Accounting & Tax Reporting
 • Business Visa & Work Permit

Local representation

 • Virtual and Serviced Office
 • Local Distributor & Buying Agent
 • Mystery Shopping
 • Land and Property Ownership

V posledních letech Cekindo pomohlo stovkám klientů od nadnárodních korporací z Fortune Global 500, po střední a menší podniky založit jejich pobočky v Indonésii, pomáhalo jim v prvních krocích na novém trhu včetně řešeních vízových a mzdových povinností, účetnictví, vykazování daní či při náboru zaměstnanců.

Misí Cekindo je poskytovat kompletní konzultační služby pro úspěšný vstup a dlouhodobé podnikání v Indonésii, kdy se jejich klienti mohou soustředit na hlavní činnost firmy. Pokud chcete úspěšně podnikat v Indonésii, navštivte www.cekindo.com.


logo UNIQAUNIQA pojišťovna a.s.

UNIQA pojišťovna a.s. je silná mezinárodní pojišťovna, která patří mezi 10 nejsilnějších hráčů na českém trhu. Díky partnerství s pojišťovnou UNIQA si můžete na našem portálu ČeskoTurecko s snadno a rychle sjednat cestovní pojištění nebo zdravotní pojištění cizinců.


Logo Krajané Istanbul

Český krajanský spolek v Istanbulu

Český krajanský spolek v Istanbulu, spojuje všechny krajany a přátele České republiky v Turecku, udržuje a rozvíjí krajanskou sounáležitost, české národní tradice a český jazyk mezi krajany a jejich potomky. Krajanský spolek Čeští krajané v Istanbulu byl založen za podpory Ministerstva zahraničních věcí ČR dne 14. dubna 2012 jako neregistrované neziskové sdružení fyzických osob.


Foreigners.cz logo

Foreigners.cz

Agentura Foreigners.cz poskytuje komplexní relokační servis expatům a zahraničním studentům žijícím v České republice – ubytování, asistenci na imigračním oddělení, zdravotní pojištění, překlady, nostrifikace, úklid, dopravu a stěhování. S naším klientem jsme po celou dobu jeho pobytu v kontaktu, asistujeme při komunikaci s majitelem bytu, zařizování internetu, přepisu energií atd. Naše portfolio služeb se stále rozšiřuje, proto nás neváhejte kontaktovat kdykoliv!


logo asiana

ASIANA spol. s r.o.

Společnost ASIANA spol. s r.o. je provozovatelem populárního letenkového portálu Letuska.cz, díky kterému si i na ČeskoTurecko můžete zakoupit levné letenky do Turecka a celého světa.


KITAP – Tatarská Asociace v Praze

KITAP – Tatarská Asociace v Praze. Smyslem tohoto spolku je navazovat a rozvíjet přátelské vztahy, zprostředkovávat a podporovat spolupráci v oblasti národních kulturních hodnot, tradic, historie a kulturního dědictví na národní a mezinárodní úrovni. Slovo “KITAP” nejen v tatarštině znamená “KNIHA“, čímž má název spolku mnohem hlubší význam a hodnotu.