Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Zdravotní pojištění cizinců

ceskoturecko_pojisteniČeskoTurecko spolupracuje s vybranými pojišťovnami, nabízejícími různé typy pojištění pro cizince.

Na ČeskoTurecko si můžete online sjednat komplexní pojištění pro cizince, ale také pojištění nutné a neodkladné péče. Sjednání pojištění online na ČeskoTurecko je snadné a mnohem levnější než sjednání pojištění na pobočce. Díky ČeskoTurecko tak ušetříte čas a peníze.

Sjednejte si pojištění cizinců online

 

logo_maxima_pojistovna_160 logo_pojistovna_uniqa_160_160 logo_slavia_pojistovna
Maxima pojišťovna nabízí dva základní druhy zdravotního pojištěni: Komplexní zdravotní pojištění cizinců a Pojištění nutné a neodkladné péče. UNIQA pojišťovna je největší soukromou pojišťovnou na českém trhu, která nabízí Komplexní zdravotní pojištění pro cizince a umí nabídnout jednoznačně nejširší krytí na českém trhu. Slavia pojišťovna navazuje na tradici jedné z nejstarších a nejvýznamnějších finančních institucí, jejíž historie sahá až do roku 1868. Tato pojišťovna nabízí Komplexní zdravotní pojištění cizinců a Pojištění nutné a neodkladné zdravotní péče.
Sjednat pojištění online Sjednat pojištění online Sjednat pojištění online

 Komplexní zdravotní pojištění

Je určené cizincům, kteří chtějí na území České republiky pobývat 90 dní a déle, přičemž žádají o dlouhodobé vízum či pobyt nebo si ho chtějí prodloužit. Komplexní zdravotní pojištění cizinců uzavřené online na ČeskoTurecko splňuje podmínky stanovené zákonem č. 277/2009 Sb. a zákonem č. 326/1999 Sb. o pobytu cizinců na území České republiky.

Pojištění nutné a neodkladné péče

Kryje pouze náklady ošetření cizince při náhlém onemocnění nebo úrazu na území České republiky. Toto pojištění je nutnou podmínkou pro udělení víza všem cizincům z nečlenských států EU (§ 5 zákona č.326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR, ve znění pozdějších předpisů).