Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Kontakt


Napište nám email na info@ceskoturecko.cz nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře. Co v nejkratším čase Vám odpovíme. Také se můžeme sejít a pohovořit si osobně o možnostech spolupráce či službách, které poskytujeme.

Jsme expert na Turecko a umíme toho opravdu hodně. Za léta naší praxe jsme se setkali už s ledasčím. V Turecku a České republice se vyznáme. Hovoříme česky, turecky a anglicky.

Pokud nám chcete zavolat, dostihnete nás na těchto telefonních číslech:

Mgr. Milan Hnátek, Ph.D.
+ 420 736 177 368 / hnatek@ceskoturecko.cz

Ece Ergüney Hnátková
+ 420 775 177 364 / erguney@cekturk.com

Česko-turecké překlady a tlumočení:

Pokud potřebujete česko-turecké překlady, pošlete nám svou poptávku na info@ceskoturecko.cz nebo rovnou nám emailem pošlete scan/foto dokumentu. Ušetříme tak společně čas a my vám obratem odepíšeme předpokládanou cenu překladu a přibližný termín dodání.

Transplantace vlasů v Turecku:

Pro české a slovenské klienty zajišťujeme transplantace vlasů v Turecku. Podívejte se na často kladené otázky a naše odpovědi. Sledujte Transplantace vlasů ČeskoTurecko na Instagramu, kde najdete fotografie a videa nejen o transplantaci vlasů, ale také zajímavé příspěvky o Turecku atd.

Na info@ceskoturecko.cz nám také můžete rovnou poslat své fotky hlavy a my vám obratem napíšeme, zda je pro vás transplantace vlasů v hodná. Rádi Vám pošleme více detailů o celé proceduře a poskytneme podrobné informace. Nemusíte se bát, ochrana soukromí je pro nás prioritou. Rádi Vám zdarma poradíme a navrhneme nejlepší řešení vašeho problému s vlasy.

Posilte řady našich fanoušků na Facebooku a Instagramu. Dejte nám like nebo follow a už vám nikdy netečnou novinky o nás a našich česko-tureckých aktivitách. Jsme lidé z masa a kostí a díky sociálním sítím se o nás můžete dozvědět mnohem více informací. Také se mrkněte na náš blog, kde najdete zajímavé články o Turecku a další užitečné informace.

Kancelář:

Opletalova 929/22, 110 00, Praha 1, Česká republika

(Než se nás rozhodnete navštívit, dejte nám prosím dopředu vědět. Ne vždy jsme v kanceláři k zastižení a také část roku trávíme v Turecku.)

Provozovatelem portálů ČeskoTurecko a ÇekTürk je společnost Galavito s.r.o., se sídlem Feřtekova 562/24, Praha 8 – Bohnice, 181 00, IČ: 01776703, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 211581.

Fakturační adresa:

Galavito s.r.o.
IČ: 01776703
DIČ: CZ01776703
Feřtekova 562/24
181 00 Praha 8 – Bohnice
Česká republika