Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Anglické studium v České republice pro cizince


Pokud hledáte informace, kde byste mohli vy nebo Vaši blízcí ze zahraničí studovat na české univerzitě v angličtině, tak jste na správném místě!

ČeskoTurecko spolupracuje s předními českými vysokými školami a univerzitami a v rámci svých profesionálních služeb mimo jiné poskytuje kompletní servis pro turecké studenty, kteří mají zájem studovat v České republice v angličtině.

Turečtí studenti si tak na našich webových stránkách ÇekTürk mohou v turečtině vybrat z bakalářských nebo magisterských, a dokonce doktorských studijních programů.

ČeskoTurecko se neomezuje pouze na turecké studenty, ale dokáže pomoci každému, kdo má zájem o studium v angličtině na české vysoké škole či univerzitě. Pro další zahraniční studenty jsou pak připraveny webové stánky v angličtině.

Anglické studium v České republice

Potencionálním studentům v tureckém nebo anglickém jazyce odpovíme nejrůznější dotazy (podmínky studia, víza, ubytování, život v ČR atd.) a poradíme jim s výběrem vysoké školy nebo univerzity s ohledem na jejich požadované zaměření a také finanční možnosti. Následně jim pomůžeme s vyplněním přihlášky a dalšími formalitami (nostrifikace předchozího studia, překlady dokumentů).

Více informací o tom, jak začít s výběrem vysoké školy a či univerzity, se dozvíte v tomto článku na našem blogu. Pokud potřebujete poradit nebo se jen chcete na cokoliv zeptat, napiště nám na email: info@ceskoturecko.cz

V současné době aktivně spolupracujeme na studium v České republice například s těmito univerzitami a vysokými školami a reprezentujeme je na tureckém trhu:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně logo
Vysoká škola finanční a správní Logo Metropolitní univerzita Logo farmaceutická a veterinární univerzita Brno

Proč se pro studium v České republice obrátit na ČeskoTurecko / ÇekTürk:

  • Přímo spolupracujeme s vybranými univerzitami a vysokými školami
  • Známe programy v anglickém jazyce, které jednotlivé vysoké školy a univerzity nabízejí.
  • Hovoříme česky, turecky, anglicky a francouzsky.
  • Usnadňujeme komunikaci mezi českými univerzitami a potencionálními studenty.
  • Poskytujeme komplexní služby pro studenty (překlady, zdravotní pojištění pro cizince, ubytování, vízové poradenství atd.)

Potřebujete poradit? Napište nám!

info@ceskoturecko.cz