fbpx

Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Zdravotní pojištění cizinců

ČeskoTurecko v rámci svých profesionálních služeb také nabízí online zdravotní pojištění cizinců. Dlouhodobě spolupracujeme s předními českými pojišťovnami, ze kterých si můžeme vybrat a pojištění sjednat jednoduše online na našich internetových stránkách. Pokud tedy hledáte nejlepší pojištění cizinců v České republice, můžete si vybrat z naší nabídky:

ČeskoTurecko nejintenzivněji spolupracuje s UNIQA pojišťovnou, která jako jediná na trhu také nabízí objednávkový formulář v tureckém jazyce. Vice informací o pojištění cizinců se dozvíte v turecké jazyce na ÇekTürk.com nebo také v anglickém jazyce na Livingin.cz

Sjednejte si zdravotní pojištění cizinců online

logo_maxima_pojistovna_160logo_pojistovna_uniqa_160_160PVZP pojištění cizinců
Maxima pojišťovna nabízí dva základní druhy zdravotního pojištěni: Komplexní zdravotní pojištění cizinců a Pojištění nutné a neodkladné péče.UNIQA pojišťovna je největší soukromou pojišťovnou na českém trhu, která nabízí Komplexní zdravotní pojištění pro cizince a umí nabídnout jednoznačně nejširší krytí na českém trhu.PVZP je jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění pro cizince a největším prodejcem cestovního pojištění.
Sjednat pojištění onlineSjednat pojištění onlineSjednat pojištění online

pojištění cizinců cizinecká policieZdravotní pojištění cizinců je nutnou podmínkou pro získání víza do České republiky dle č. 277/2009 Sb. a zákonem č. 326/1999 Sb. o pobytu cizinců na území České republiky. Zdravotní pojištění se dělí na nutnou a neodkladnou péči a komplexní zdravotní pojištění cizinců. Všechny námi nabízení pojištění cizinců tuto podmínku splňují a jsou uznávány povinné pojištění pro cizince na českém zastoupení v zahraničí a také na Cizinecké policii ČR.

Komplexní zdravotní pojištění

Je určené cizincům, kteří chtějí na území České republiky pobývat 90 dní a déle, přičemž žádají o dlouhodobé vízum či pobyt nebo si ho chtějí prodloužit. Komplexní zdravotní pojištění cizinců uzavřené online na ČeskoTurecko splňuje podmínky stanovené zákonem č. 277/2009 Sb. a zákonem č. 326/1999 Sb. o pobytu cizinců na území České republiky.

Komplexní zdravotní péčí se rozumí zdravotní péče poskytnutá pojištěnému ve smluvních zdravotnických zařízeních pojišťovny bez přímé úhrady nákladů na léčení pojištěným s cílem zachovat jeho zdravotní stav z doby před uzavřením pojistné smlouvy.

Zdravotní pojištění nutné a neodkladné péče

Toto pojištění kryje pouze náklady ošetření cizince při náhlém onemocnění nebo úrazu na území České republiky. Zdravotní pojištění cizinců pro případ nutné a neodkladné péče je určeno cizincům, kteří zamýšlejí pobývat na území České republiky maximálně po dobu 90 dní a žádají o krátkodobé vízum, nebo zamýšlejí pobývat na území České republiky déle než 90 dní a žádají o dlouhodobé vízum nebo pobyt. Zároveň jej mohou využít cizinci s přechodným pobytem.

Zdravotní pojištění nutné a neodkladné péče je nutnou podmínkou pro udělení víza všem cizincům z nečlenských států EU (§ 5 zákona č.326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR, ve znění pozdějších předpisů), kam také mimo jiné patří Turecko.

Pokud Vás cokoliv zajímá ohledně zdravotního pojištění cizinců, neváhejte nás kontaktovat na info@ceskoturecko.cz nebo +420 736 177 368.