Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Zdravotní pojištění cizinců

ČeskoTurecko v rámci svých profesionálních služeb také nabízí online zdravotní pojištění cizinců. Dlouhodobě spolupracujeme s předními českými pojišťovnami, ze kterých si můžeme vybrat a pojištění sjednat jednoduše online na našich internetových stránkách. Pokud tedy hledáte nejlepší pojištění cizinců v České republice, můžete si vybrat z naší nabídky:

ČeskoTurecko nejintenzivněji spolupracuje s UNIQA pojišťovnou, která jako jediná na trhu také nabízí objednávkový formulář v tureckém jazyce. Vice informací o pojištění cizinců se dozvíte v turecké jazyce na ÇekTürk.com nebo také v anglickém jazyce na Livingin.cz

Sjednejte si zdravotní pojištění cizinců online

logo_maxima_pojistovna_160 logo_pojistovna_uniqa_160_160 PVZP pojištění cizinců
Maxima pojišťovna nabízí dva základní druhy zdravotního pojištěni: Komplexní zdravotní pojištění cizinců a Pojištění nutné a neodkladné péče. UNIQA pojišťovna je největší soukromou pojišťovnou na českém trhu, která nabízí Komplexní zdravotní pojištění pro cizince a umí nabídnout jednoznačně nejširší krytí na českém trhu. PVZP je jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění pro cizince a největším prodejcem cestovního pojištění.
Sjednat pojištění online Sjednat pojištění online Sjednat pojištění online

pojištění cizinců cizinecká policieZdravotní pojištění cizinců je nutnou podmínkou pro získání víza do České republiky dle č. 277/2009 Sb. a zákonem č. 326/1999 Sb. o pobytu cizinců na území České republiky. Zdravotní pojištění se dělí na nutnou a neodkladnou péči a komplexní zdravotní pojištění cizinců. Všechny námi nabízení pojištění cizinců tuto podmínku splňují a jsou uznávány povinné pojištění pro cizince na českém zastoupení v zahraničí a také na Cizinecké policii ČR.

Komplexní zdravotní pojištění

Je určené cizincům, kteří chtějí na území České republiky pobývat 90 dní a déle, přičemž žádají o dlouhodobé vízum či pobyt nebo si ho chtějí prodloužit. Komplexní zdravotní pojištění cizinců uzavřené online na ČeskoTurecko splňuje podmínky stanovené zákonem č. 277/2009 Sb. a zákonem č. 326/1999 Sb. o pobytu cizinců na území České republiky.

Komplexní zdravotní péčí se rozumí zdravotní péče poskytnutá pojištěnému ve smluvních zdravotnických zařízeních pojišťovny bez přímé úhrady nákladů na léčení pojištěným s cílem zachovat jeho zdravotní stav z doby před uzavřením pojistné smlouvy.

Zdravotní pojištění nutné a neodkladné péče

Toto pojištění kryje pouze náklady ošetření cizince při náhlém onemocnění nebo úrazu na území České republiky. Zdravotní pojištění cizinců pro případ nutné a neodkladné péče je určeno cizincům, kteří zamýšlejí pobývat na území České republiky maximálně po dobu 90 dní a žádají o krátkodobé vízum, nebo zamýšlejí pobývat na území České republiky déle než 90 dní a žádají o dlouhodobé vízum nebo pobyt. Zároveň jej mohou využít cizinci s přechodným pobytem.

Zdravotní pojištění nutné a neodkladné péče je nutnou podmínkou pro udělení víza všem cizincům z nečlenských států EU (§ 5 zákona č.326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR, ve znění pozdějších předpisů), kam také mimo jiné patří Turecko.

Pokud Vás cokoliv zajímá ohledně zdravotního pojištění cizinců, neváhejte nás kontaktovat na info@ceskoturecko.cz nebo +420 736 177 368.