Transplantace vlasů a výlet s přítelkyní do Istanbulu


Přinášíme vám příběh dalšího našeho klienta, který se rozhodl pro transplantace vlasů v Turecku. Pan Zaid podstoupil transplantaci vlasů v turecké nemocnici Memorial na konci prosince 2018. Svou cestu do Turecka také spojil s výletem a se svou přítelkyní. Společně tak v závěru roku navštívili Istanbul. Pan Zaid je původem z Bulharska, ale od roku 2008 žije a pracuje v České republice.

Jako mnoho mužů trpících vypadáváním vlasů hledal informace na internetu. Během svého hledání narazil také na naše stránky ČeskoTurecko. Napsal nám na info@ceskoturecko.cz a společně jsme vybrali vhodný termín, který se hodil jak panu Zaidovi, tak i jeho přítelkyni.

Oba si sami online zakoupili letenky z Prahy do Istanbulu. Jelikož součástí balíčku transplantace je i ubytování v jednolůžkovém pokoji, doplatili jen nepatrný rozdíl v ceně za ubytování ve dvoulůžkovém pokoji. Před cestou do Istanbulu jsme byli v emailovém, ale také telefonickém kontaktu, kde jsme operativně vyřešili detaily jejich cesty.

Protože pan Zaid svou cestu na transplantaci vlasů spojil také s turistickou návštěvou Istanbulu společně s přítelkyní, přiletěli do Turecka o dva dny dříve před plánovaným termínem transplantace vlasů. Po transplantaci vlasů také oba zůstali v Istanbulu o dva dny déle a prošli si centrum města a navštívili historické památky. Jejich program byl individuální a nebyli tak vázáni na nějakou skupinu či delegáta, ale udělali si program přesně podle svého.

Transplantace vlasů Turecko Reference ČeskoTurecko Grand Bazaar

Pan Zaid se pro transplantaci vlasů v Turecku rozhodl, protože jsou tyto zákroky v Turecku mnohem levnější a kvalitnější než v Česku. Jelikož se pan Zaid domluví turecky, nebyla pro něj komunikace v turecké nemocnici Memorial žádný problém. Turečtí lékaři starající se o mezinárodní pacienty, ovládají také angličtinu, takže se s nimi mohou pacienti ze zahraničí snadno domluvit. Pro české pacienty, kteří se anglicky nedomluví, také nabízíme možnost si připlatit za českého tlumočníka, který je přítomen celou dobu během transplantace a také během pooperační kontroly a prvního mytí vlasů.

Transplantace vlasů, kterou v Turecku absolvoval pan Zaid, trvala celkem 9 hodin včetně krevních testů. Podle jeho slov byla transplantace velmi profesionálně provedená. Jelikož pan Zaid „nepospíchal domů“, měl den po transplantaci naplánovaný odpočinek a první mytí vlasů bylo až další den.

Transplantace vlasů Turecko Reference ČeskoTurecko nemocnice Memorial

Pan Zaid byl také naprosto spokojený s ubytováním se snídani v hotelu nedaleko nemocnice Memorial a ocenil tureckou pohostinnost a vřelost. Všem, co uvažují nad transplantací vlasů, pan Zaid doporučuje se toho nebát, rozhodnout se a udělat něco pro sebe, co vám zůstane na celý život.

Pokud také uvažujete nad transplantací vlasů jako pan Zaid, napište nám na info@ceskoturecko.cz Velice rádi vám zdarma odpovíme na jakékoliv vaše dotazy a pomůžeme vám zdarma naplánovat cestu na transplantaci vlasů do Turecka.

Také se můžete podívat na další zkušenosti a recenze transplantace vlasů v Turecku od našich klientů:

 

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.