Bez diskuze nejlepší transplantace vlasů v Turecku


Je bez diskuze, že pro transplantace vlasů a další lékařské zákroky spolupracuje ČeskoTurecko s nejlepšími nemocnicemi v Turecku. Tyto moderní nemocnice mají nejlepší výsledky transplantace vlasů. Můžete se tak spolehnout na perfektní lékařskou péči a také na nadstandartní servis.

ČeskoTurecko je expert na Turecko a českým a slovenským pacientům zprostředkovává komunikaci s tureckými nemocnicemi zdarma. Pacient tak zaplatí jen cenu transplantace vlasů v Turecku a neplatí za „výlet“ českého delegáta. Pokud umíte anglicky, tak se s příjemným tureckým personálem nemocnice bez problému domluvíte. Pokud se bojíte, že se anglicky nedomluvíte, ČeskoTurecko vám zajistí českého tlumočníka. Napište nám na info@ceskoturecko.cz a vše pro vás zařídíme.

Cena transplantace vlasů v Turecku zahrnuje jak vyzvednutí na letišti v Istanbulu, tak ubytování na 2 noci v jednolůžkovém pokoji v 4-5 hvězdičkovém hotelu nedaleko nemocnice. Pokud chcete letět na transplantaci vlasů v doprovodu někoho blízkého, nebo si pobyt v Istanbulu prodloužit, rádi vám pomůžeme s plánováním vaší cesty a zakoupením letenky, které nejsou v ceně balíčku transplantace vlasů.

ubytování Istanbul

Na nabídku letenek do Istanbulu se můžete podívat na našem webu zde. Z Prahy do Istanbulu létají nízkonákladové Pegasus Airlines, nebo pohodlné Turkish Airlines, které jsou pravidelně hodnoceny jako nejlepší evropské aerolinky. Takže si užijete již samotnou cestu do Istanbulu a z Prahy tam budete jen na 2,5 hodiny.

letenky praha istanbul

Proč nabízíme bez diskuze nejlepší transplantace vlasů v Turecku?

Protože spolupracujeme s plnohodnotnými nemocnicemi, které mají s mezinárodními pacienty zkušenosti a mají pro ně předpřipravené balíčky služeb. Cena transplantace vlasů v Turecku začíná na cca 1500 EUR (cena bez ubytování), což je necelých 40 000 Kč. Nejpopulárnější jsou však balíčky s ubytováním (cena 1800 EUR nebo 1850 EUR), které začínají na ceně asi 46 000 Kč. Na detailní ceník transplantací vlasů se můžete podívat zde.

Například nemocnice Memorial se může pyšnit titulem A+ nemocnicí a nově postavenou budovou nemocnice vybavenou nejmodernějším lékařským zařízením. V této nemocnici se budete cítit jako v luxusním hotelu, a ne jako v nemocnici. Také nemocnice Medicana, se kterou jako ČeskoTurecko spolupracujeme, má mnohaleté zkušenosti s transplantacemi vlasů a mezinárodní klientelu.

Nemocnice Memorial diskuze transplantace vlasů

Obě turecké nemocnice mají přímo mezinárodní oddělení, které se věnuje jen zahraničním pacientům. Takže lékaři a další zaměstnanci mluví perfektně anglicky a čeští pacienti se s nimi domluví.

ČeskoTurecko jako expert na Turecko turecké nemocnice Memorial a Medicana v České republice zastupuje a českým pacientům zprostředkovává komunikaci zdarma. Můžete se na nás kdykoliv obrátit a rádi vám v češtině odpovíme na jakýkoliv dotaz. Napište nám na info@ceskoturecko.cz

Jaká je metoda transplantace vlasů?

Turecká nemocnice Memorial a Medicana provádějí transplantaci vlasů pomocí metody FUE, což zaručuje nejlepší výsledky transplantace vlasů a také přirozený vzhled. Jedná se o ověřenou metodu transplantace vlasů, která je řešením na vypadávání vlasů. Více informací o metodě FUE najdete v našem jiném článku: Transplantace vlasů je řešení na vypadávání vlasů a začínající pleš

Výsledek transplantace vlasů v Turecku

Pokud chcete vidět, jak vypadá autentický výsledek transplantace vlasů v Turecku, podívejte se na fotografie níže. Uvidíte, jak pacient vypadal před transplantací vlasů, a také výsledek transplantace a proces hojení po 11 dnech. Jedná se o reálného pacienta z nemocnice Memorial. Na osobní zkušenost z nemocnice Medicana v Istanbulu se můžete podívat v dalším článku zde.

transplantace vlasů v Turecku výsledek diskuze

Samotná transplantace vlasů trvá cca 7 hodin a je prováděna v místní anestezii, takže je zákrok bezbolestný. Do 10 dnů od transplantace nebudete mít na hlavě stroupky a váš vzhled bude přirozený.

Pokud vás ohledně transplantace vlasů v Turecku zajímá cokoliv dalšího, nebo rovnou chcete naplánovat vaši cestu do Turecka, napište nám na email info@ceskoturecko.cz nebo nás kontaktujte pomocí formuláře níže.

S námi můžete do Turecka letět hned a nejste vázáni nějakými turnusy a časovými možnostmi delegáta. U nás pro vás všechno zařídíme my, podle vašich možností a přání. Proto také bez diskuze nabízíme nejlepší transplantace vlasů v Turecku.

Chcete do Turecka za zdravím a krásou? Kontaktujte nás:

Položky označené * jsou povinné