Bez diskuze nejlepší transplantace vlasů v Turecku


Je bez diskuze, že pro transplantace vlasů a další lékařské zákroky spolupracuje ČeskoTurecko s nejlepšími nemocnicemi v Turecku. Tyto moderní nemocnice mají nejlepší výsledky transplantace vlasů. Můžete se tak spolehnout na perfektní lékařskou péči a také na nadstandartní servis.

ČeskoTurecko je expert na Turecko a českým a slovenským pacientům zprostředkovává komunikaci s tureckými nemocnicemi zdarma. Pacient tak zaplatí jen cenu transplantace vlasů v Turecku a neplatí za „výlet“ českého delegáta. Pokud umíte anglicky, tak se s příjemným tureckým personálem nemocnice bez problému domluvíte. Pokud se bojíte, že se anglicky nedomluvíte, ČeskoTurecko vám zajistí českého tlumočníka. Napište nám na info@ceskoturecko.cz a vše pro vás zařídíme.

Cena transplantace vlasů v Turecku zahrnuje jak vyzvednutí na letišti v Istanbulu, tak ubytování na 2 noci v jednolůžkovém pokoji v 4-5 hvězdičkovém hotelu nedaleko nemocnice. Pokud chcete letět na transplantaci vlasů v doprovodu někoho blízkého, nebo si pobyt v Istanbulu prodloužit, rádi vám pomůžeme s plánováním vaší cesty a zakoupením letenky, které nejsou v ceně balíčku transplantace vlasů.

ubytování Istanbul

Na nabídku letenek do Istanbulu se můžete podívat na našem webu zde. Z Prahy do Istanbulu létají nízkonákladové Pegasus Airlines, nebo pohodlné Turkish Airlines, které jsou pravidelně hodnoceny jako nejlepší evropské aerolinky. Takže si užijete již samotnou cestu do Istanbulu a z Prahy tam budete jen na 2,5 hodiny.

letenky praha istanbul

Proč nabízíme bez diskuze nejlepší transplantace vlasů v Turecku?

Protože spolupracujeme s plnohodnotnými nemocnicemi, které mají s mezinárodními pacienty zkušenosti a mají pro ně předpřipravené balíčky služeb. Cena transplantace vlasů v Turecku začíná na cca 1500 EUR (cena bez ubytování), což je necelých 40 000 Kč. Nejpopulárnější jsou však balíčky s ubytováním (cena 1600 EUR – 1850 EUR), které začínají na ceně asi 42 000 – 49 000 Kč. Na detailní ceník transplantací vlasů se můžete podívat zde.

Například nemocnice Memorial se může pyšnit titulem A+ nemocnicí a nově postavenou budovou nemocnice vybavenou nejmodernějším lékařským zařízením. V této nemocnici se budete cítit jako v luxusním hotelu, a ne jako v nemocnici. Také nemocnice Medicana, se kterou jako ČeskoTurecko spolupracujeme, má mnohaleté zkušenosti s transplantacemi vlasů a mezinárodní klientelu.

Nemocnice Memorial diskuze transplantace vlasů

Obě turecké nemocnice mají přímo mezinárodní oddělení, které se věnuje jen zahraničním pacientům. Takže lékaři a další zaměstnanci mluví perfektně anglicky a čeští pacienti se s nimi domluví.

ČeskoTurecko jako expert na Turecko turecké nemocnice Memorial a Medicana v České republice zastupuje a českým pacientům zprostředkovává komunikaci zdarma. Můžete se na nás kdykoliv obrátit a rádi vám v češtině odpovíme na jakýkoliv dotaz. Napište nám na info@ceskoturecko.cz

Jaká je metoda transplantace vlasů?

Turecká nemocnice Memorial a Medicana provádějí transplantaci vlasů pomocí metody FUE, což zaručuje nejlepší výsledky transplantace vlasů a také přirozený vzhled. Jedná se o ověřenou metodu transplantace vlasů, která je řešením na vypadávání vlasů. Více informací o metodě FUE najdete v našem jiném článku: Transplantace vlasů je řešení na vypadávání vlasů a začínající pleš

Výsledek transplantace vlasů v Turecku

Pokud chcete vidět, jak vypadá autentický výsledek transplantace vlasů v Turecku, podívejte se na fotografie níže. Uvidíte, jak pacient vypadal před transplantací vlasů, a také výsledek transplantace a proces hojení po 11 dnech. Jedná se o reálného pacienta z nemocnice Memorial. Na osobní zkušenost z nemocnice Medicana v Istanbulu se můžete podívat v dalším článku zde.

transplantace vlasů v Turecku výsledek diskuze

Samotná transplantace vlasů trvá cca 7 hodin a je prováděna v místní anestezii, takže je zákrok bezbolestný. Do 10 dnů od transplantace nebudete mít na hlavě stroupky a váš vzhled bude přirozený.

Pokud vás ohledně transplantace vlasů v Turecku zajímá cokoliv dalšího, nebo rovnou chcete naplánovat vaši cestu do Turecka, napište nám na email info@ceskoturecko.cz nebo nás kontaktujte pomocí formuláře níže.

S námi můžete do Turecka letět hned a nejste vázáni nějakými turnusy a časovými možnostmi delegáta. U nás pro vás všechno zařídíme my, podle vašich možností a přání. Proto také bez diskuze nabízíme nejlepší transplantace vlasů v Turecku.

Chcete do Turecka za zdravím a krásou? Kontaktujte nás:

Položky označené * jsou povinné