Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Soukromé turecké nemocnice a lékařská péče v Turecku pro Čechy


Naším posláním je pomáhat každému získat zdraví a krásu. Jsme spojkou mezi tureckými zařízeními a našimi klienty. Zprostředkováváme estetické a lékařské zákroky v Turecku. Díky nám je prvotřídní turecká lékařská a estetická péče dostupná také klientům z České republiky, Slovenska a dalších zemí.

Proč za lékařkou péčí a estetickými zákroky letět do Turecka:

 • Vysoká kvalita lékařské péče na světové úrovni
 • Levnější zdravotní péče a lékařské zákroky v porovnání s klinikami v ČR či EU
 • Moderní vybavení nemocnic a profesionální lékaři používající nejnovější metody
 • Krátké čekací lhůty a velmi osobní přístup

Každá ze soukromých nemocnic a klinik v našem portfoliu se zaměřuje na trochu jiné zákroky. Díky našim znalostem a kontaktům v Turecku dokážeme všem našim klientům nabídnout to nejvhodnější řešení pro ně a zajistit ten nejlepší servis a zdravotní péči nejvyšší kvality. Všechny nemocnice a kliniky, se kterými spolupracujeme, jsme osobně navštívili a spolupracujeme s nimi dlouhodobě.

Jsme hrdí na to, že v České republice zastupujeme ty nejlepší turecké nemocnice a estetické kliniky.

Memorial Healthcare Group (MHG)

Skupina Memorial Healthcare Group (MHG) byla založena v roce 2000, ale její historie sahá do roku roku 1995, kdy byl zahájen první projekt nemocnice Memorial Şişli v Istanbulu, která byla dokončena v roce 1999 a první pacienty přivítala v roce 2000.

Nejnovějším 11. projektem nemocniční skupiny MHG je pak nemocnice Memorial Bahçelievler, která byla otevřena v roce 2018. V této moderní nemocnici probíhají transplantace vlasů a další lékařské nebo estetické zákroky, které pro naše klienty zajišťujeme.

soukromá lekařská péče turecko

 

V tomto videu vás Milan Hnátek z ČeskoTurecko provede nemocnicí Memorial Bahçelievler a ukáže vám moderní interiér, který spíše připomíná luxusní hotel než nemocnici, jak ji známe z České republiky nebo Evropy.

MHG jako první turecká síť nemocnic získala mezinárodní akreditaci od Joint Commission International (JCI), což zaručuje prvotřídní lékařskou péči na nejlepší úrovni. Memorial Healthcare Group je součástí Turgut Aydın Holdingu, do jehož širokého portfolia patří například síť maloobchodních prodejen A101 a English Home a další známé značky.

 


Zdravotní péči nemocniční skupiny Memorial každoročně využije asi 50 tisíc zahraničních pacientů z více než 90 zemí světa. Skupina Memorial ročně ošetří asi 2 miliony pacientů, což Memorial činí jednu z největších a nejlepších zdravotnických skupin nejen v Turecku, ale také v celém regionu Blízkého a Středního východu.

Síť nemocnic Memorial disponuje kapacitou více než 1300 lůžek, 60 operačními sály a má asi 6000 zaměstnanců, z toho více než 1000 stálých lékařů.

Proč zvolit nemocnici Memorial Bahçelievler:

 • Komplexní lékařské zákroky na prvotřídní úrovní za dostupnou cenu
 • Moderní interiér nemocnice a prvotřídní lékařské vybavení
 • Lékaři s mezinárodními zkušenostmi a věhlasem
 • Zkušenosti s mezinárodními klienty

Pokud se chcete o nemocnici Memorial dozvědět více informací, podívejte se také na:

Naši klienti míří do nemocnice Memorial Bahçelievler zejména na transplantaci vlasů, ale také na plastické operace nosu a zubní implantáty. Nemocnice Memorial jako jedna z mála nabízí 3D Rhinoplaty – plastickou operaci nosu.

Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo nám zavolejte na +420 736 177 368 a zeptejte se nás jaké lékařské a estetické zákroky s námi můžete v nemocnici Memorial Bahçelievler absolvovat. Jsme připraveni odpovědět na jakékoliv vaše dotazy a vyhovět všem vašim přáním.

Estetik International

Logo Estetik International IstanbulEstetická klinika Estetik International byla založena v roce 1999 světově uznávaným plastickým chirurgem Bülent Cihantimur. Ten je ve světě znám také jako Doctor B. Klinika Estetik International je jedno z nejinovativnějších světových center v oboru estetické medicíny. Nabízí špičkové estetické zákroky pomocí nejnovějších metod (Organická transplantace vlasů, Cihantimur Fat Transfer a další).

Kromě inovativní Organické transplantace vlasů provádějí také plastické operace prsou, nosu, hýždí (Brazilian Butt Lift) a očních víček, facelift, liposukci, a dokonce i estetické zákroky zaměřené na ženské a mužské genitálie.

Turecká estetická klinika Estetik International má 2 pobočky, ale má i kanceláře v dalších městech. Hlavní klinika, která disponuje vlastními laboratořemi a výzkumným centrem, se nachází v srdci Istanbulu v komerčním a administrativním centru Quasar. Druhá nově postavená budova kliniky ve městě Bursa.

Podívejte se na video, ve kterém vás Milan Hnátek z ČeskoTurecko celou klinikou provede.

Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368 a rádi pro vás připravíme osobní program na míru. Pokud si to budete přát, na zákrok vás i osobně doprovodíme a pomůžeme v komunikaci s tureckými lékaři. Budeme při vás a uděláme vše pro to, abyste se cítili příjemně a pohodlně. S námi si svou cestu do Turecka za krásou a zdravím opravdu užijete.

Podívejte se, jak jsme na Organickou transplantaci vlasů na klinice Estetik International doprovodili našeho klienta Lukáše:

Proč zvolit estetickou kliniku Estetik International:

 • Svou cestu za krásou a zdravím si opravdu užijete
 • Nabízí inovativní metody v plastické chirurgii a estetické medicíně
 • Soustředí se zejména na estetické zákroky
 • VIP individuální přístup a luxusní zázemí kliniky

Koç Healthcare

Skupina Koç Healthcare zastřešuje aktivity holdingu Koç ve zdravotnictví a lékařské péči. Sdružuje v sobě jak univerzitní nemocnici Koç University Hospital, tak vyhlášenou nemocnici American Hospital a další lékařské zařízení. Zdravotnická divize Koç Healthcare zaměstnává více než 3800 lidí včetně 528 lékařů, 1140 zdravotních sester a 2139 dalších pracovníků.

 

Všechna lékařské zařízení pod Koç Healthcare splňují přísné standardy a mezinárodní certifikaci. Například nemocnice American Hospital jako první získala prestižní akreditaci Joint Commission International a všechny ISO 9001 certifikáty.

Přestože je Koç Healthcare součástí nadnárodního holdingu Koç, tak je o každého klienta postaráno individuálně a s velmi osobním přístupem s ohledem na jeho přání a potřeby. K tomuto velmi individuálnímu přístupu ke klientům také přispívá spolupráce s ČeskoTurecko, které má na starosti zejména péči o české a slovenské klienty. Jsme spojkou mezi Koç Healthcare a našimi klienty. S námi můžete komunikovat v češtině a my pro vás vše v Turecku zařídíme.

Pro více informací nám napište na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368.

Koç University Hospital

Logo Koc University HospitalUniverzitní nemocnice Koç Hospital zahájila svůj provoz v roce 2010 a velice rychle si získala věhlas a dnes patří mezi jedny z nejprestižnějších nemocnic v Turecku. Vědecko-zdravotnický areál univerzitní nemocnice zbudovaný roku 2014 má rozlohu 214,000 m2. V roce 2019 pak nemocnice rozšířila své kapacity a dnes disponuje 390 pokoji pro pacienty, 55 jednotkami intenzivní péče, 14 operačními sály a dalšími lékařskými kapacitami na světové úrovni.

Ve spolupráci s ČeskoTurecko nabízí Koç Hospital českým klientům zejména tyto zákroky:

 • Transplantace vlasů
 • Plastická chirurgie (zvětšení, zmenšení a modelace prsou)
 • Plastická operace břicha (Abdominoplastika)
 • Plastická operace nosu (Rhinoplastika)
 • Odsátí tuku (Liposukce)
 • Zmírnění příznaků u Parkinsonovy nemoci

Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368 a rádi vám poskytneme více informací o jednotlivých zákrocích nebo jej pro vás rovnou zařídíme.

Výhodou univerzitní nemocnice Koç University Hospital je, že nabízí komplexní služby na jednom místě a v případě nutnosti je možná spolupráce několika lékařských oborů včetně nejnovějších akademických poznatků. Toto klienti ocení zejména v případě jakýchkoliv potíží. Díky tomu, že svůj zákrok podstoupíte v plně vybavené nemocnici, jste v dobrých rukou a je o vás perfektně postaráno ve všech směrech.

American Hospital

American Hospital TureckoNemocnice American Hospital byla začleněna do Koç Holding v roce 1995, ale její historie sahá až do roku 1920, kdy jako první soukromá nezisková nemocnice byla založena americkým námořním admirálem Markem Lambert Bristolem. Koç Holding nemocnici American Hospital podporoval již od roku 1969 a investoval do její modernizace zhruba 300 mil. USD. Dnes moderní budova nemocnice, která se nachází v centru Istanbulu ve čtvrti Nişantaşı, disponuje 278 pokoji pro pacienty, 58 jednotkami intenzivní péče a 12 operačními sály.

American Hospital ročně slouží asi 220 000 pacientům a provádí více než 10 000 zákroků ročně. American Hospital je v Turecku vyhlášena svou dlouhodobou tradicí, vynikající péčí o pacienty, a proto je také vyhledávána klienty z celého světa.

Ve spolupráci s ČeskoTurecko nabízí American Hospital českým klientům zejména tyto zákroky

 • Stomatologické služby a dentální chirurgie
 • Radiační onkologie
 • Estetické zákroky a plastické operace

Pokud chcete získat zpět v svou krásu a zdraví v jedné z nejprestižnějších a nejstarších nemocnic v Turecku, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368. Jsme vám kdykoliv k dispozici a vše pro vás zařídíme.

ČeskoTurecko – Expert na Turecko

Od roku 2013 spojujeme Českou republiku a Turecko. V Turecku se vyznáme jako nikdo jiný. Nabízíme široké spektrum profesionálních služeb od zajištění lékařské péče v Turecku, přes zprostředkování obchodu, po zajištění ověřených překladů a tlumočení do turečtiny a další služby.

Přidaná hodnota služeb ČeskoTurecko je:

 • Komunikace v češtině a turečtině
 • Perfektní znalost tureckého zdravotnictví a Turecka
 • Spolupráce s více prověřenými partnery. Dokážeme tak doporučit našim klientům nejvhodnější místo, kde zákrok absolvovat s ohledem jejich přání a potřeby
 • Našim klientům odpovíme na dotazy týkající se jak samotného zákroku a jeho průběhu. Samozřejmostí je i komunikace poté, co se z Turecka naši klienti spokojeně vrátí.
 • Ve spolupráci s našimi partnery nabízíme služby a zákroky, které nikdo jiný nemá (Regenera Activa, Organická transplantace vlasů, 3D Rhinoplasty)

Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368 a rádi vám poskytnete více informací o jednotlivých estetických nebo lékařských zákrocích. Také pro vás k vaší spokojenosti vše naplánujeme a zajistíme.