Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Soukromé turecké nemocnice a lékařská péče v Turecku pro Čechy

ČeskoTurecko, jako expert na Turecko, přímo spolupracuje s nejlepšími tureckými soukromými nemocnicemi a klinikami, které nabízejí zdravotní péči na nejvyšší úrovni. Díky ČeskoTurecko je tato prvotřídní lékařská péče dostupná také pro pacienty a klienty z České republiky.

Každá ze soukromých nemocnic v našem portfoliu se zaměřuje na trochu jiné zákroky a má rozdílnou specializaci. Všechny spolupracující nemocnice a kliniky jsme osobně navštívili a díky našim znalostem a kontaktům v Turecku dokážeme všem českým pacientům a klientům nabídnout nejlepší servis a zdravotní péči nejvyšší kvality.

Memorial Healthcare Group (MHG)

Memorial logo turecké nemocniceMemorial Healthcare Group (MHG) je turecká skupina nemocnic, které poskytují profesionální zdravotní péči tureckým a zahraničním pacientům v nemocnicích v Istanbulu, Ankaře, Antalya, Diyarbakır a Kayseri. Skupina MHG byla založena v roce 2000 a jako první turecká síť nemocnic získala mezinárodní akreditaci od Joint Commission International (JCI), což zaručuje prvotřídní lékařskou péči na nejlepší úrovni. MHG se součástí Turgut Aydın Holdingu, do jehož širokého portfolia patří například síť maloobchodních prodejen A101 a English Home.

turecké nemocnice memorial soukromá lékařská péče

Nemocnice Memorial jsou známé zejména díky vynikajícím výsledkům v transplantaci orgánů, kardiovaskulární chirurgii, kardiologii, onkologii, léčbě neplodnosti a asistované reprodukci (IVF = In vitro fertilizace, tedy umělé oplodnění vajíčka mimo organismus ženy), transplantaci kostní dřeně nebo transplantaci oční rohovky.

Úspěšnost transplantace ledviny se dlouhodobě pohybuje okolo 99 % a úspěšnost transplantace jater je asi 93.5 %. Úspěšnost umělého oplodnění (IVF) je asi 65 %.

pokoj v turecké nemocnici

Zdravotní péči nemocniční skupiny Memorial každoročně využijí asi 50 tisíc zahraničních pacientů z více než 90 zemí světa, což z Memorial činí jednu z největších a nejlepších nemocnic nejen v Turecku, ale také v celém regionu blízkého a středního východu. Ročně je v nemocnicích Memorial provedeno asi 550 transplantací orgánů. Memorial ročně ošetří asi 2 miliony pacientů. Síť nemocnic Memorial disponuje kapacitou více než 1300 lůžek, 60 operačními sály a má asi 6000 zaměstnanců, z toho více než 1000 stálých lékařů.

Nemocnice Memorial využívá při léčbě a operacích těch nejnovějších lékařských postupů a nejmodernější vybavení (například operační robotický systém da Vinci).

Pokud se chcete o nemocnici Memorial dozvědět více informací nebo se rovnou zeptat na možnosti léčby, na nabídku zdravotní péče, napište nám na info@ceskoturecko.cz, nebo nás kontaktujte pomocí formuláře níže.

Medicana Health Group

Medicana logo turecká nemocniceMedicana Health Group byla založena v roce 1992. Do zdravotnické skupiny Medicana patří celkem 13 nemocnic, které se nacházejí ve městech Istanbul, Ankara, Konya, Samsun, Sivas a Bursa. Medicana Health Group má celkem asi 6500 zaměstnanců. Nemocnice Medicana splňují nejpřísnější světové normy a standardy a také mají akreditaci od Joint Commission International (JCI), což je zárukou té nejlepší kvality lékařské péče. V soukromých nemocnicích Medicana najdete moderně vybavené pokoje splňující přísné norny pro CIP a VIP.

nemocniční pokoj nemocnice Medicana Turecko

Lékařská péče turecké sítě nemocnic se zaměřuje zejména na zákroky týkající se transplantace vlasů, plastické operace prsou (zvětšení poprsí, zmenšení prsou), operace nosu (Rhinoplastika), aplikace zubních implantátů a rekonstrukce chrupu nebo transplantaci orgánů od příbuzných živých dárců.

turecká nemocnice Medicana budova

Pokud vám zajímají některé lékařské zákroky, které nemocnice Medicana nabízejí pacientům a klientům z České republiky, neváhejte nám napsat na info@ceskoturecko.cz nebo nás kontaktujte pomocí kontaktní formuláře níže.

Hisar Hospital Intercontinental

Logo turecká nemocnice Hisar InterncontinentalTurecká nemocnice Hisar Hospital Intercontinental se nachází v Istanbulu a jedná se o jednu z největších soukromých nemocnic poskytující komplexní lékařskou péči. Mezinárodní nemocnice Hisar poskytuje nejkomfortnější a nejpříjemnější zdravotní péči začínající vstupní diagnózou a konče úspěšnou léčbou. Nemocnice Hisar se nachází jen asi 20 minut od istanbulského letiště Sabiha Gökçen v asijské části Istanbulu.

Mezinárodní soukromá nemocnice Hisar poskytuje zdravotní péči na nejvyšší úrovni a disponuje kapacitou 170 lůžek, z toho 36 lůžek intenzivní péče a 7 operačních sálů. Nemocnice Hisar poskytuje mezinárodním pacientům nejrychlejší a nejlepší zdravotní péči a každý den je zde v průměru obslouženo více než 50 pacientů ze zahraničí. Turečtí i mezinárodní pacienti mohou využít heliport nacházející se přímo v areálu nemocnice.

Turecká nemocnice Hisar Intercontinental

Díky ČeskoTurecko je teď lékařská péče nemocnice Hisar také dostupná českým pacientům. S každým pacientem je v Hisar nemocnici zacházeno jako s členem rodiny, takže se zde všichni čeští pacienti budou cítil jako doma.

Pokud máte zájem využít prvotřídních služeb nemocnice Hisar, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo nás kontaktuje pomocí formuláře níže.

ČeskoTurecko – expert na lékařskou péči v Turecku

ČeskoTurecko je prověřený partner v Turecku. Od roku 2013 spojujeme Českou republiku a Turecko a nabízíme profesionální služby zaměřené na zprostředkování obchodu s Tureckem, ověřené překlady a tlumočení do turečtiny, zdravotní pojištění pro cizince a cestovní pojištění, dovolenou v Turecku a v neposlední řadě také pomáháme českým klientům a pacientům s lékařskou péčí v Turecku. Všechny výše uvedené turecké nemocnice jsme osobně navštívili a máme s nimi uzavřenou smlouvu o spolupráci, takže můžeme českým pacientům garantovat vysokou kvalitu jejich služeb a nadstandartní lékařskou péči.

Proč je dobré vyžít lékařskou péči v tureckých nemocnicích?

  • Krátké čekací lhůty
  • Vysoká kvalita lékařské péče na světové úrovni
  • Moderní vybavení nemocnic a profesionální lékaři
  • Levnější zdravotní péče a lékařské zákroky v porovnání s klinikami v ČR či EU
zdravotní péče v turecku operace zákroky

Turecké nemocnice a kliniky, se kterými ČeskoTurecko spolupracuje provádějí například tyto lékařské zákroky:

Pokud vás cokoliv zajímá ohledně lékařské péče v Turecku nebo potřebujete v Turecku s čímkoliv pomoci, neváhejte se na nás obrátit na info@ceskoturecko.cz

Chcete do Turecka za zdravím a krásou? Kontaktujte nás:

Položky označené * jsou povinné