Takový luxus jste ještě neviděli! 5* nemocnice Memorial v Istanbulu


Milan Hnátek z ČeskoTurecko vás osobně provede budovou nemocnice Memorial Bahçelievler v Istanbulu. Ukáže vám zákoutí této moderní nemocnice, která spíše vypadá jako luxusní 5* hotel než sterilní nemocnice, jak je známe z České republiky.

Nemocnice Memorial

Současně více představíme zdravotnickou skupinu Memorial Healthcare Group (MHG). Tuto vyhlášenou tureckou značku soukromého zdravotnictví není nutné Turkům představovat, ale rozumíme tomu, že pro Čechy začínající se zajímat o zdravotní péči v Turecku to může být velká neznámá. Nevadí, proto jsem tady my ČeskoTurecko, abychom všem našim klientům pomohli se zorientovat a doporučili jim nejlepší zařízení.

S prestižní tureckou zdravotnickou skupinou Memorial úzce spolupracujeme zejména na transplantacích vlasů, ale můžete s námi do Turecka letět také na další lékařské a estetické zákroky.

Pro další lékařské a estetické zákroky navštivte tuto stránku: Za zdravím a krásou do Turecka nebo nás kontaktujte na info@ceskoturecko.cz nebo telefonem +420 736 177 368 a rádi vám poskytneme více informací.

Nahlédněte s Milanem Hnátkem do istanbulské nemocnice Memorial Bahçelievler

Nemocnice Memorial Bahçelievler je plně vybavená nemocnice, která poskytuje komplexní služby na nejrůznějších odděleních. Tato nemocnice je zejména vyhlášená svými lékařskými úspěchy na poli transplantace orgánů, umělého oplodnění či v onkologické péči.

Mezi českými a slovenskými klienty jsou však nejvíce oblíbené transplantace vlasů, plastické operace nosu, zubní implantáty a také Bariatrická chirurgie pro léčbu obezity a problémů s nadváhou.

Budova nemocnice Memorial Bahçelievler byla postavena v roce 2018 s ohledem na životní prostředí a splňuje normy a standardy pro lékařskou péči. Nemocnice Memorial Bahçelievler se pyšní titulem A+ nemocnice. Plocha nemocnice je asi 72 000 m2 a disponuje 340 lůžky, 15 operačními sály a 49 pokoji s intenzivní péčí. V budově nemocnice také najdete kavárnu Starbucks či restauraci BigChefs.

Věhlasná turecká nemocniční skupina s dlouholetou tradicí

Skupina Memorial Healthcare Group (MHG) byla založena v roce 2000, ale má svou historii už od roku 1995, kdy byl zahájen první projekt nemocnice Memorial Şişli v Istanbulu, která byla dokončena v roce 1999 a první pacienty přivítala v roce 2000.

Skupina Memorial také aktivně sponzoruje sport, a to konkrétně tureckou basketbalovou ligu Tahincioğlu Basketbol Süper nebo fotbalový tým Antalyaspor, ve kterém také působí český střední obránce Ondřej Čelůstka. Rozhovor s Ondřejem Čelůstkou si můžete přečíst na našem blogu: Český fotbalista Ondřej Čelůstka a jeho život v Turecku

Nemocniční skupina Memorial Healthcare Group (MHG), poskytuje zdravotní péči jak domácím, tak zahraničním pacientům v síti nemocničních zařízení, které najdete v Istanbulu, Ankaře, Antalya, Diyarbakır, Kayseri a dalších tureckých městech.

 • Moderní interiér nemocnice
 • Prvotřídní lékařské vybavení
 • Profesionální lékaři s mezinárodními zkušenostmi a věhlasem
 • Připravenost pro mezinárodní pacienty
 • Vyhlášená turecká pohostinnost a přívětivost

Reference klientů, co s námi byli v nemocnici Memorial

Podívejte se také na naše další články a hlavně reference dalších klientů, co s námi bylo na transplantaci vlasů v nemocnici Memorial.

Proč pro zajištění zákroků v Turecku zvolit ČeskoTurecko?

Jsme experti na Turecko a zprostředkováváme estetické a lékařské zákroky na tureckých soukromých nemocnicích a estetických klinikách. Naší jedinečností je, že Turecko velmi dobře známe, spolupracujeme s těmi nejlepšími lékařskými zařízeními a máme v portfoliu zákroky, které nikdo jiný nenabízí, nebo ve velmi omezené míře.

 • V česko-tureckých vztazích jsme aktivní již od roku 2013
 • Turecko je náš druhý domov a máme zde osobní kontakty
 • Domluvíme se turecky, česky, anglicky a francouzsky
 • Spolupracujeme s těmi nejlepšími partnery
 • Máme individuální a profesionální přístup
 • Po konzultaci s lékaři vám sestavíme individuální plán na míru
 • Naše komunikace je férová a otevřená

Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368 a přesvědčte se o našich prvotřídních službách a cenách jednotlivých estetických a lékařských zákroků.

Chcete do Turecka za zdravím a krásou? Kontaktujte nás:

Položky označené * jsou povinné