Organická transplantace vlasů – objevte výhody inovativní metody s úspěšností uchycení až 96 %


Uvažujete o vlasové transplantaci a chcete maximalizovat uchycení vlasových štěpů? Objevte všechny přínosy organické transplantace, která je inovativní má nejvyšší účinnost uchycení vlasových štěpů ze všech metod.

Obsah článku

5 hlavních výhod organické vlasové transplantace
Co je to organická transplantace vlasů
Ze zdravé pokožky rostou zdravé vlasy
Zkušenosti klientů s organickou vlasovou transplantací
Proč organická vlasová transplantace s námi?

organická transplantace vlasů

5 hlavních výhod organické vlasové transplantace

Mezi nejběžnější metody vlasové transplantace patří metoda FUE. Tradiční postupy jsou však nahrazovány novými přístupy a inovacemi, které přináší velmi dobré výsledky a naději na nové vlasy. I pro ty, kde by běžná transplantace vlasů nemusela vyřešit problém s vypadáváním vlasů.

Patentovaná organická transplantace vlasů s využitím vlastního tuku patří mezi ty nejmodernější a mezi hlavní přínosy patří:

 • Zvýšená úspěšnost uchycení vlasových štěpů 96 %.
 • Lepší výživa pro vlasové kořínky, což podporuje jejich růst.
 • Omlazení vlasové pokožky díky použití vlastního tuku.
 • Výrazné snížení ztráty vlasů.
 • Výrazně zdravější a silnější vlasy

Cena organické transplantace vlasů

Co je to organická transplantace vlasů

Organická vlasová transplantace je inovativní metoda, kterou vyvinula turecká klinika Estetik International. Díky ní získáte vlasy nejen v holých místech na hlavě, ale vlastní tuk navíc omlazuje pokožku hlavy a podporuje uchycení transplantovaných vlasových štěpů a růst vlasů.

Průběh organické transplantace vlasů je víceméně shodný s tradiční FUE transplantací vlasů – tedy odběr vlasových štěpů z dárcovské oblasti a jejich přesun do příjmové oblasti hlavy.

Rozdíl mezi klasickou metodou FUE a organickou vlasovou transplantací

Při klasické metodě vlasové transplantace se pro podporu růstu vlasů používá plazma bohatá na destičky (PRP), která se izoluje z klientovi krve.

Hlavní rozdíl a inovace organické vlasové transplantaci spočívá v aplikaci speciální směsi obsahující klientův tuk, který se získává z klientovi tukové tkáně.

Vytvořená směs obsahující vlastní tuk se pak aplikuje vpichem do pokožky hlavy. Tento “koktejl” má velmi pozitivní účinek na životaschopnost a uchycení vlasových štěpů. Příjmová oblast hlavy je tak omlazena a rychleji se regeneruje.

Organická vlasová transplantace funguje přirozeně a bez chemikálií

Díky tomu, že směs usnadňuje vlasovou transplantaci, není potřeba využívat další chemikálie. V transplantované oblasti tak regenerace a růst probíhají přirozeně a rychleji. Právě díky tomu je možné dosáhnout až 96 % úspěšnosti. Pokožka je zároveň méně náchylná k podráždění a zarudnutí.

Turecká estetická klinika Estetik

Díky organické vlasové transplantaci rostou ze zdravé pokožky zdravé vlasy

V klinice Estetik International, se kterou ČeskoTurecko spolupracuje, využívají při transplantaci vlasů vlastní tuk. Výzkumy totiž ukazují, že ztráta vlasů je mnohdy způsobena oslabeným zdravím vlasové pokožky.

Uchycení a růst transplantovaných vlasů tak velmi ovlivňuje zdraví příjmové oblasti. Proto se v klinice Estetik International nejdříve zaměřují na omlazení a zvýšení vitality příjmové oblasti, aby se v ní transplantované vlasy lépe uchytily a rostly.

Tuk získaný z klientovi tukové tkáně se před odběrem štěpů aplikuje do příjmové oblasti, což vede k regeneraci buněk a vytvoření vhodného “podloží” po transplantované vlasové štěpy.

Pokud si příjmovou oblast představíte jako půdu a vlasové štěpy jako semínka, tak vlastní tuk je hnojivo. Po aplikaci tuku následuje odběr vlasových štěpů z darovací oblasti a jejich přenesení pomocí Sapphire FUE metody do připravené příjmové oblasti.

Aby chirurg mohl u klasické metody vlasové transplantace pracovat s pokožkou hlavy a vytvořit vlasové kanálky, je nejdříve nutné do ní aplikovat chemický roztok, který ji mírně zduří.

Tento chemický roztok je v případě organické vlasové transplantace nahrazen právě výše zmíněným tukovým “koktejlem”, takže současně usnadňuje práci chirurga a také má příznivý vliv na kvalitu a zdraví příjmové oblasti.

Cena organické transplantace vlasů

organická transplantace vlasů turecko

Zkušenosti klientů s organickou vlasovou transplantací

Velmi si ceníme ohlasů našich klientů, kteří se rozhodli pro organickou vlasovou transplantaci.

Velmi zajímavý je například příběh pana Lukáše, kterému klasická transplantace moc šancí na nové vlasy nedávala, ale díky vyššímu procentu uchycení transplantovaných vlasů v případě Organické transplantace vlasů bylo možné dosáhnout velmi dobrého výsledku i s velmi slabou darovací oblastí.

Takto popsal situaci pan Lukáš

„Celé mi to přijde jako velice zajímavá věda a před zákrokem i po něm čtu o dané problematice dost článků. Překvapil mě průběh operace a preciznost, s jakou se vše dělá. Není se opravdu čeho bát. Každý člověk je individuálně posouzen, zhodnocen lékařem a na základě toho je navržen doporučený postup operace.”

„V Turecku jsem se cítil jako v nějakém luxusním hotelu. Po návratu jsem byl navštívit kamaráda po operaci v ČR a prostředí se nedá vůbec srovnat. Hned od příjezdu jsem se na klinice cítil vždy velice komfortně a jako vážený host.”

Přečíst celý Lukášův příběh

A výsledek? Takhle pan Lukáš hodnotí vlasovou transplantaci po roce

„Musím říct, že regenerace po operaci probíhala naprosto v pořádku. Neměl jsem žádné problémy. Samozřejmě byl pro mě nezvyk to, že jsem nějakou dobu nemohl sportovat a cvičit. Týden po operaci člověk nesmí pít ani kávu a má nějaká drobná omezení. Není to však nic, co by se nedalo za účelem žádaného výsledku vydržet.”

„Nové vlasy začaly nejvíce růst cca 3 měsíce po transplantaci. Zároveň jsem měl pocit, jako kdyby některé štěpy ani nevypadaly a spojily se s těmi novými vlasy…”

Přečíst celý rozhovor s Lukášem

Proč organická vlasová transplantace s námi?

ČeskoTurecko jako expert na Turecko, pomáhá českým klientům s realizací vlasové transplantace v Turecku. Transplantace vlasů jsou v Turecku poměrně častý zákrok, proto s nimi mají turečtí lékaři velké zkušenosti a používají moderní metody.

 • Zastupujeme ty nejlepší soukromé turecké kliniky a spolupracujeme přímo s lékaři
 • Spolupracujeme s více partnery, takže vám doporučíme to nejlepší zařízení pro řešení vašeho problému s vypadáváním vlasů.
 • Konzultace a poradenství týkající se transplantace vlasů je u nás zdarma.
 • Neplatíte za “výlet delegáta”, ale opravdu jen za transplantaci vlasů nebo další služby (ubytování, letenky).
 • Na transplantaci vlasů můžete jet do Turecka kdykoliv. S ČeskoTurecko nejste závislí na skupině a turnusech cestovních kanceláří.
 • Na všechny vaše dotazy odpovíme v českém jazyce.
 • V případě nutnosti se v Turecku domluvíme turecky.

Využijte výhodné balíčky, které zahrnují

 • Organická transplantace vlasů
 • 2 noci v jednolůžkovém pokoji se snídaní
 • Všechny transfery (z letiště na hotel, z hotelu do nemocnice, odvoz na letiště)
 • Předoperační vyšetření lékařem a krevní testy
 • Konzultace s lékařem před zákrokem a po zákroku
 • Pooperační léky
 • Balíček vlasové kosmetiky
 • Anglické nebo německé tlumočení do turečtiny

Cena organické transplantace vlasů

Zjistěte, jak začít s vlasovou transplantací. Podívejte se na kroky, které vedou k transplantaci vlasů.

Napište na info@ceskoturecko.cz či zavolejte na +420 736 177 368 a vše vám rádi vysvětlíme.

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.