Kroky k transplantaci vlasů a novému začátku opět s vlasy


Koketujete s myšlenkou, že byste podstoupil transplantaci vlasů? Již jste se skoro rozhodl, ale stále váháte? Víte, že vodičky nefungují a vyzkoušel jste všelijaké babské rady? Stále nic? Pořád se jen rozhodujete, zvažujete možnosti a mezitím jen zoufale pozorujete postupující řídnutí vlasů? Změňte to a zbavte se svých mindráků z řídnutí vlasů!

Stačí jediný krok, který musíte udělat, a o vše ostatní se už postaráme my. Tento krok vás nic nestojí a k ničemu nezavazuje. Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420736177368. Rádi vám poskytneme podrobné informace o tom, jak transplantace vlasů probíhá, kolik stojí a na co vše se musíte připravit. Na základě vašich fotografií lékař rozhodne, zda je pro vás transplantace vlasů vhodná, kolik bude potřeba transplantovat vlasových štěpů a jakou metodu transplantace vlasů zvolit.

Spolupracujeme s několika vyhlášenými zařízeními, a proto vám dokážeme nabídnout to nejlepší pro přesně vás. Nejsme nadháněči jen jedné kliniky, ale soustředíme se na Turecko jako takové. Jde nám o to, abyste byl s konečný  výsledkem spokojený.

transplantaci vlasů v Turecku

Preferujete velmi kvalitní zákrok za rozumnou cenu? Nebo naopak chcete to nejlepší a na penězích vám až zas tak nesejde? Chcete jet na transplantaci vlasů společně s kamarádem, nebo naopak preferujete soukromí a individuální péči? Chcete vzít s sebou jako doprovod manželku, přítelkyni, milenku, partnera či sourozence? Není problém. Vše umíme a zařídíme od zajištění letenek, ubytování a transferů. Také vás připravíme na pobyt v Istanbulu a jsem vám kdykoliv k dispozici.

Čím dříve se rozhodnete a transplantaci vlasů podstoupíte, tím dříve se budete těšit z růstu nových vlasů. Co tedy musíte udělat jako první a co bude následovat? Níže naleznete jednotlivé kroky, které vedou k vašemu spokojenému já a vyřeší vaše mindráky s vlasy. Neslibujeme zázraky za tři dny, negarantujeme negarantovatelné, ale můžete se spolehnout na to, že pro vás uděláme to nejlepší.

Přesvědčte se a napište nám na info@ceskoturecko.cz Nebo nám rovnou zavolejte na +420736177368 a udělejte si vlastní názor z prvního dojmu a způsobu, jakým komunikujeme.

Kdo jsme a proč nám můžete věřit?

Za projektem Transplantace vlasů ČeskoTurecko stojí manželský pár Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnátková. Společně se česko-tureckým aktivitám věnují od roku 2013. Neděláme jen vlasy, ale umíme vše, co se týká Česka a Turecka. Věnujeme se jak estetickým zákrokům, tak zprostředkování obchodu, překlady a tlumočení, vzdělávání a také kulturním a společenským aktivitám. Naše zkušenosti, znalost Turecka a praxi dokážeme využít ve váš prospěch. Jsme rodinná firma a jde nám hlavně o spokojenost našich klientů, než o krátkodobý zisk.

Jak začít podnikat v Turecku vám poradí ČeskoTurecko

Naší snahou je kultivovat celý obor transplantace vlasů a nevzbuzovat v klientech přehnané očekávání bombastickou reklamou typu „nové vlasy za 3 dny“, „vlasy jako za mlada“. „doživotní záruka“ atd. O transplantaci vlasů hovoříme na rovinu bez marketingové omáčky. Proto také Milan Hnátek napsal 67 stránkový e-book, kde se o tomto zákroku dozvíte pravdu a s reálnými příklady našich klientů včetně dalších praktických informací a rad.

Kroky k novým vlasům

 1. Dejte nám o sobě vědět. Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář níže.
 2. Pošlete nám fotky hlavy z několik úhlů (zepředu, z profilu, seshora a nezapomeňte na foto zátylku – darovací oblasti). Pan doktor tyto snímky zhodnotí a rozhodne, zda jste vhodný kandidát na transplantaci vlasů, kolik bude potřeba transplantovat vlasových štěpů a zda jich máte v darovací oblasti dostatek. Zajímá vás více detailů? Můžeme se také domluvit na online konzultaci přímo s lékařem, který bude transplantaci vlasů provádět a vše vám do detailu vysvětlí. Pokud se chcete přesvědčit, že jsme lidé z masa a kostí, můžeme se potkat osobně a Milan Hnátek vám ochotně vysvětlí vše co se týče organizace vaší cesty a zákroku.
 3. Napište nám, v jakém termínu byste chtěli do Turecka letět. Co nejdříve? Necháte to na léto, nebo naopak na podzim? A třeba až na příští rok na jaře? Je to na vás. Termín své cesty určujte vy a ne skupina. My nemáme nějaké pevné turnusy, do kterých se musíte trefit. U nás můžete letět do Turecka kdykoliv.
 4. Společně naplánujeme vaši cestu do Turecka a přesný termín transplantace vlasů. Pomůžeme vám také s rezervací a nákupem zpátečních letenek. Ty si můžete zakoupit na internetu sami, nebo to necháte na nás a my se už o vše postaráme, včetně vašeho online odbavení atd.
 5. Zajistíme pro vás ubytování a dopravu z letiště na hotel, kliniku a zpět. Chcete se v Istanbulu zdržet déle? Není problém. Chcete dvoulůžkový pokoj místo jednolůžkového? Stačí říct a vše je předem splněno.
 6. Změnily se vaše plány? Nemůžete v domluveném termínu do Turecka odletět? Žádný problém. Dejte nám včas vědět a zajistíme pro vás jiný vhodný termín. Jelikož nevybíráme žádné rezervační poplatky nebo zálohy, o své peníze nepřijdete. Za zákrok se platí až na místě, a to hotově nebo kartou.
 7. Než do Turecka na transplantaci vlasů poletíte, poskytneme vám co nejvíce informací jak o samotném průběhu zákroku, tak přesném programu na místě, a také o tom, na co si dát pozor a jak se o transplantované vlasy starat. Také pravidelně sledujeme podmínky cestování do Turecka. S námi vás žádné nemilé překvapení nepotká.
 8. Ptejte se nás. Rádi vám na všechno odpovíme. Žádný dotaz není hloupý. Chceme, abyste věděli, co váš čeká a na co se máte připravit. O transplantaci vlasů mluvíme bez příkras a zbytečných frází. Vše vám řekneme na rovinu. Podívejte se, na co jiné agentury lákají své klienty. My ale víme, že transplantace vlasů není stroj času, ale jedná se o lékařský zákrok, a proto je nutné k němu tak přistupovat. Honí se vám hlavou plno otázek, podívejte se na nejčastější odpovědi na nejčastější dotazy ohledně transplantací vlasů. Pokud vás zajímá cokoliv navíc, zeptejte se nás. Napište nám na info@ceskoturecko.cz
 9. V domluvený den poletíte do Istanbulu a na letišti vás bude čekat náš člověk a řidič vás doveze rovnou na hotel nebo na kliniku.
 10. Nastává den D. Den vaší transplantace vlasů. Pan doktor si vás osobně prohlédne a na základě prohlídky stanoví nejlepší postup. Navrhne vlasovou linii a také ochotně odpoví na vaše poslední dotazy. Jde se na věc! Jak probíhá transplantace vlasů se můžete podívat v našem videu. Na našem YouTube kanálu najdete také další autentická videa z Turecka a transplantace vlasů.
 11. Po celou dobu, co budete v Istanbulu, se na nás můžeme kdykoliv obrátit na WhatsApp, emailu, nebo nám jednoduše zavolat. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu a je jedno, jestli je zrovna svátek nebo víkend, protože víme, jak je důležité mít se na koho obrátit, když jej potřebujete. V Istanbulu se také perfektně vyznáme a domluvíme se nejen anglicky a česky, ale hlavně turecky. Turecko je náš druhý domov a Istanbul známe jako své boty.
 12. Transplantací vlasů to nekončí. Ba naopak. Právě začíná růst nových vlasů. Váš pokrok společně sledujeme, fotky od vás posíláme dále ke kontrole a hodnotíme společně růst vašich vlasů. Nadále se na nás můžete kdykoliv obrátit s dotazem nebo žádostí o radu. Vítejte v klubu našich klientů, se kterými prožíváme jejich cestu.

Na tuto cestu se společně vydáme prvním krokem, kterým je nám napsat na info@ceskoturecko.cz nebo zavolat na +420736177368.

Proč se vydat na transplantace vlasů do Turecka s ČeskoTurecko?

 • Jsme česká agentura a Turecko je nás druhý domov.
 • Spolupracujeme s více zařízeními a doporučíme pro vás tu nejvhodnější metodu transplantace vlasů.
 • O transplantaci vlasů mluvíme na rovinu bez prázdných marketingových frází.
 • Každý klient je VIP a pro každého plánujeme individuální program.
 • Odpovíme na všechny vaše dotazy a na zákrok vás dopředu připravíme.
 • Mnoho informací se také dozvíte na našem blogu, YouTube a Instagramu

kroky k transplantaci vlasů

Ještě stále váháte, zda nám napsat na info@ceskoturecko.cz? Tak se podívejte na naše další články a reference našich klientů:

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.