Neférové praktiky, které používají agentury lákající na transplantace vlasů, odhaleny!


Porovnáváte transplantace vlasů a nevíte, jak se rozhodnout? Nedokážete se zorientovat v široké nabídce a záplavě reklamy? Sledujete fóra, pročítáte si diskuse, ale stále váháte, pro co a jak se rozhodnout? Komu věřit a komu ne?

Pro někoho, kdo se v tomto oboru dlouhodobě nepohybuje, je velmi obtížné se v tom vyznat. Jedna nabídka bombastičtější než druhá a všechny „slibují zázraky“ na počkání. Se zvyšující se oblibou transplantací vlasů v Turecku také roste počet českých agentur, které se na tom chtějí přiživit. Skoro každý, kdo se z Turecka vrátí z úspěšné transplantace vlasů, jako by si hned zakládal agenturu na vlasy.

Jak ale poznat, kdo je seriózní a kdo naopak slíbí cokoliv, jen aby prodal? Jak oddělit ty dobré vlasové kliniky od pochybných? Jak se rozhodnout správně, a přitom neriskovat své zdraví a peníze? Koho tedy a podle čeho vybrat?

vlasové kliniky turecko

 

Praktiky neseriózních agentur nebo vlasových klinik:

 • Jsou netransparentní – typická prázdná fráze „provádíme transplantace vlasů na jedné z nejlepších klinik v Istanbulu“. Ale na jejich webu se nikde nedozvíte jméno kliniky. Pokud vám jej po naléhání prozradí, zjistíte, že se jedná o obyčejnou kliniku a rozhodně nepatří mezi špičky ve svém oboru.
 • Slibují 100% bezbolestný zákrok. Transplantace vlasů je chirurgický zákrok a jako takový není možné vyloučit nepohodlí. Nepříjemné tlaky a mírnou bolest můžete ucítit zejména na začátku zákroku, než začne působit lokální umrtvení. Lékaři vždy samozřejmě dělají vše pro to, abyste bolest necítili, ale vyloučit to úplně nelze. Aby se co nejvíce zmírnila případná bolest, také se používá tento znecitlivující sprej.
 • Garantují negarantovatelné – například doživotní záruka. Opravdu? Co to znamená a na co se vztahuje? Jaké jsou podmínky této záruky? Správná klinika může ručit jen za svou práci, že vám transplantované vlasy nevypadnou, ale nikdo vám nemůže zaručit, že vám postupem času nebudou ustupovat vaše vlastní vlasy.

 • Nabízejí slevu za nic – reklama typu kupte, zaplaťte hned, protože jsou Vánoce, Nový rok, Valentýn, Velikonoce anebo má svátek Josef… Proč? Seriózní klinika a agentura nemá potřebu se podbízet cenou a nějakými slevovými akcemi jako na rohlíky. Transplantace vlasů není jogurt, že si můžete koupit dva a třetí dostanete zdarma. Transplantace vlasů je chirurgický zákrok, takže si dejte pozor, do čích rukou se svěříte.

 • Prezentují nějakou konkurenční výhodu jako jedinečnou, přitom je v lepších klinikách považována za standard. Pozor na hlášky typu: „Garantujeme vám chirurga u zákroku“. A koho jiného? Kdo jiný by tu nejdůležitější část zákroku, kterou je návrh vlasové linie a tvorba vlasových kanálků, měl dělat? Nebo Sapphire Pen jako novinka? Vždyť ano, dnes je tento nástroj pro tvorbu kanálků pro vlasové štěpy brán jako standard.
 • Zakladatel české agentury se chlubí svým vlastním výsledkem transplantace vlasů a ostatním slibuje podobný zázrak. Seriózní agentura ví, že každý člověk je jiný a má také jinou výchozí pozici, a upozorní na možná rizika nebo limity transplantace vlasů.
 • Klinika se honosí jménem „slavného“ vlasového chirurga, ale přitom se s ním během zákroku vůbec nesetkáte a zákrok provádí někdo jiný.
 • Slibují stroj času – Typická reklamní sdělení typu: “Omládnete o 10 let, budete mít vlasy jako v 18.“ Blbost! Transplantace vlasů sice dokáže vrátit vlasy do míst, kde už dávno nejsou, ale rozhodně vás nevrátí o desítky let v čase nazpět. Je nutné si uvědomit, že i při nejlepší snaze nelze docílit hustoty vlasů, jakou jste měli v mládí, ale ty nejlépe provedené transplantace vlasů se tomu mohou velmi přiblížit.
 • Nemožné na počkání a zázraky do druhého dne – Slibuje vám někdo, že budete mít po transplantaci vlasy zpět již za 3 dny? Neříká vám celou pravdu! Cesta do Istanbulu a zpět může sice trvat 3-4 dny, ale na konečný výsledek transplantace vlasů si budete muset rozhodně počkat. Transplantované vlasy cca za 1-2 měsíce vypadají a až potom z přenesených vlasových lůžek vyrostou vlasy nové, které už nevypadávají. Nové vlasy uvidíte růst okolo 3.-4. měsíce a konečný výsledek je možné hodnotit asi až za 12 měsíců od zákroku.

 • Agentury nemají své vlastní klienty a na webu a sociálních sítích se prezentují jen fotografiemi převzatými z kliniky. Oproti tomu na blogu ČeskoTurecko si můžete přečíst reálné hodnocení a reference našich klientů. Ale protože mnoho z nich nechce, aby jejich okolí nevědělo, že byli na transplantaci vlasů, tak ne vždy uvidíte jejich tvář, ale podle jejich hodnocení a zkušeností si jistě uděláte svůj vlastní obrázek.
 • Prezentují se tisíci provedenými vlasovými transplantacemi, ale přitom agentura funguje jen pár měsíců. Není tato kvantita vykoupena kvalitou? Dělají desítky transplantací vlasů denně jako na běžícím pásu, kde není čas na to, aby se vám chirurg dostatečně věnoval. My se zaměřujeme na kvalitu a můžete se spolehnout, že se vám chirurg bude během 6-8ti hodinového zákroku plně věnovat a vše bude probíhat pod jeho dohledem.

Setkali jste se s jedním z těchto neprofesionálních přístupů a reklamních sdělení? Co s tím tedy dělat? Nechte si poradit od někoho, kdo ke svým klientům přistupuje férově a v Turecku se skutečně vyzná a domluví. Jelikož je naší snahou také kultivovat celý obor transplantace vlasů a nevzbuzovat v klientech přehnané očekávání bombastickou reklamou, připravili jsme pro zájemce o transplantace vlasů v Turecku e-book, ve kterém píšeme o tomto estetickém zákroku na rovinu a bez marketingové omáčky nebo zbytečného přehánění.

 

Jestliže vás o zákroku cokoliv dalšího zajímá nebo se rovnou chcete do Turecka vydat, napište nám na info@ceskoturecko.cz a přesvědčte se, že své práci skutečně rozumíme a přistupujeme k ní profesionálně.

Transplantace vlasů v Turecku

Víte, že v Turecku se dělají nejlepší transplantace vlasů za rozumnou cenu, ale nejste si jisti, zda to vše zvládnete sami? Obáváte se jet bez přípravy do cizí země? S námi nemusíte! V Turecku se vyznáme. Turecko je pro nás druhý domov a jsme tam jako ryba ve vodě. Jádro týmu ČeskoTurecko tvoří manželé Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnátková. Ece pochází z Istanbulu a Milan v Turecku studoval a také pracoval. Oba se česko-tureckým aktivitám věnují již od roku 2013.

Jako jediní na českém trhu spolupracujeme s několika prověřenými vlasovými klinikami a dokážeme vám tak doporučit nejlepší řešení přesně pro Vás. Každá klinika má totiž trochu jiný přístup a nabízí trochu jiné metody transplantace vlasů. Jsme jako autosalon, ve kterém si můžete vybrat, zda potřebujete sporťáka, auto do terénu nebo k podnikání. Díky tomu vám dokážeme doporučit nejlepší transplantaci vlasů s ohledem na vaši potřebu a také peněženku. Napište nám na info@ceskoturecko.cz a rádi vám pomůžeme s výběrem.

 • Máme české zázemí, ale Turecko je náš druhý domov. Poradíme vám, na co se během pobytu v Turecku připravit a na co si dát pozor. Umíme v turečtině operativně vyřešit jakýkoliv problém. Víme, jak na to a známe místní mentalitu.
 • Domluvíme se česky, turecky, anglicky a francouzsky. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Můžete se na nás obrátit jak před samotným zákrokem, tak i během něho a k dispozici jsme vám také po vašem návratu z Turecka.
 • Cestu na transplantaci vlasů do Turecka organizujeme podle vás. Nemusíte se trefit do nějakého turnusu, ale naopak my se přizpůsobíme vám. Na zákrok můžete letět v jakémkoliv termínu podle vašeho přání. Chcete letět sami nebo s doprovodem? Nic není problém. Vše zařídíme.
 • Na cestu do Turecka vás perfektně připravíme, vše zařídíme a naplánujeme. Díky tomu se o nic nemusíte starat. Pokud budete chtít, pomůžeme Vám také s rezervací letenky. Zajištění ubytování a transfer z letiště je samozřejmostí. V Istanbulu se tedy neztratíte.
 • Odpovíme na jakékoliv vaše dotazy ohledně transplantace vlasů. Základní odpovědi na časté dotazy najdete v sekci FAQ. Pokud jste ale nenalezli odpověď na svou otázku, napište nám na info@ceskoturecko.cz

Kromě transplantací vlasů v Turecku pro naše klienty zajišťujeme také další estetické a lékařské zákroky. Když umíme zajistit náročnější plastickou operaci, tak transplantace vlasů, je pro nás hračka.

Jsme lidé z masa a kostí. Můžete se s námi seznámit osobně, nebo online na našich sociálních sítích. Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368 a pojďte si popovídat o tom, co vás trápí a jak to můžete transplantací vlasů vyřešit. Věřte svému úsudku a prvnímu dojmu.

Jaká je naše nabídka transplantací vlasů a jejich cena?

Ve spolupráci s našimi partnery nabízíme transplantace metodou FUE:

Cena transplantace vlasů je včetně transferu z letiště na hotel, kliniku a zpět. Nemusíte se tedy o nic dalšího starat. V ceně je také ubytování na 2 noci podle vybrané kliniky. Dále pak krevní testy. Cena transplantace vlasů je konečná bez ohledu na počet štěpů. Cena se nepočítá podle toho, kolik je přeneseno vlasových štěpů, ale za provedení zákroku.

 • Na transplantaci vlasů můžete jet v termínu, který se hodí vám. Neorganizujeme hromadné zájezdy a nemusíte se trefit do nějakého turnusu. O každého našeho klienta je postaráno individuálně. S plánováním cesty a výběrem letenek Vám velice rádi pomůžeme.
 • Nevybíráme rezervační poplatek nebo zálohu dopředu
 • Za transplantaci zaplatíte až na místě těsně před zákrokem
 • Možnost změny termínu transplantace bez poplatku

Proč je naše cena lepší v porovnání s konkurencí?

Zdají se vám naše ceny v porovnání s konkurencí nízké a ptáte se, jak je to možné? My nesnižujeme z kvality, ale rozhodli jsme se nabízet velmi dobré transplantace vlasů za rozumnou cenu. Jsme jako Žluté autobusy, kde dostane kávu a noviny zdarma a jedete pohodlným vozem za rozumnou cenu. To stejné platí i pro naše služby.

Nabízíme lepší kvalitu a vysoký standard za dostupnou cenu.

Díky naší přímé spolupráci s klinikami a osobním kontaktům se nám podařilo vyjednat velmi dobré podmínky. Naše ceny také nezahrnují letenky, které většinou tvoří velkou část konkurenčních balíčků. U nás si vybere nejlepší letenku podle svého přání a aktuální ceny na trhu. Zajímá vás více podrobností? Napište nám na info@ceskoturecko.cz

Pokud se tedy chcete do Turecka vydat na transplantaci vlasů, neriskujte a důvěřujte profesionálům, kteří vám zařídí transplantaci vlasů na prověřených a důvěryhodných zařízeních. Díky tomu se vyhnete komplikacím po cestě a také ztrátě času s výběrem vlasové kliniky. Rádcem vám bude Mgr. Milan Hnátek Ph.D., který vám zprostředkuje komunikaci s tureckými lékaři a transplantaci vlasů v Istanbulu pro vás ochotně zařídí.

Čím dříve se pro transplantaci vlasů v Turecku rozhodnete, tím dříve vám začnou růst nové vlasy. Dejte nám vědět a pomůžeme vám váš sen o nových vlasech zrealizovat.

Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo nám zavolejte na +420 736 177 368 a vše pro vás zařídíme. Také odpovíme na jakékoliv vaše dotazy.

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.