Dámy, neboje se odhodit svou hrdost a zabojujte o svou korunu krásy


Paní Eva, zdravotní sestra, je tak trochu od fochu. Už před 17 lety ji byla diagnostikována alopecie. Jak sama říká: „Príčina sa nenašla. Využila som odporúčané procedury, napr. tzv. sneženie, šampóny, vlasové vody apod. s minimálnym výsledkom.“ Proto se po dlouhém rozmýšlení spojeném také s její profesí rozhodla oslovit ČeskoTurecko a podstoupit transplantaci vlasů v Turecku.

V polovině srpna 2022 podstoupila s ČeskoTurecko klasickou FUE transplantaci vlasů u pana doktora Kaya. Jelikož transplantace vlasů vyžaduje ostříhání vlasů, není to pro ženu tak snadné, jako u mužů, kde jejich na krátko střiženou hlavu nikdo moc neřeší.

„Na letisku som si všímala mužov po transplantácii a v ich prípade mi neprišlo nič do očí bijúce. Nikto si nevšíma muža s vykosenou hlavou. Pre ženu je to naozaj iné a som vďačná za klobúčik, ktorý som dostala. Pre ženu to znamená nielen transplantáciu ako takú, ale aj zahodiť hrdosť a prekročiť svoj tieň. Tak snáď niekomu môj prípad a skúsenosti pomôžu. A o toto sa rada podelím s inými ženami trpiacimi alopéciou.“

Po zákroku jsme se ji také zeptali na pár otázek, abychom její zkušenost přiblížili dalším případným zájemkyním, které transplantaci vlasů teprve zvažují.

transplantace vlasů pro ženy

Proč se tedy nakonec rozhodla pro transplantaci vlasů?

Veľa rokov som používala príčesok, parochňu alebo krycie prostriedky. Pred niekoľkými mesiacmi som si uvedomila, že ktorákoľvek z týchto možností je pre mňa už neprijateľná.

Proč jste se rozhodla transplantaci vlasů podstoupit v Turecku?

Porovnávala som možnosti trnasplantácie na Slovensku a Turecku a Turecko bolo jednoznačne lepšou voľbou.

Porovnávala jste nabídku transplantací vlasů v Turecku od ČeskoTurecko také s konkurenčními nabídkami?

Siahla som po ponuke ešte od jednej agentury.

Proč jste se pro transplantaci vlasů rozhodla využít služeb od ČeskoTurecko?

Agentúra ČeskoTurecko na mňa pôsobila seriózne.

Jak jste byla spokojená se spoluprací s ČeskoTurecko a podporou, kterou Vám na dálku poskytl Milan Hnátek?

Spolupráca bezproblémová, promptná komunikácia, ochota, bolo cítiť osobný záujem na mojom prípade. P. Hnátek dáva najavo pocit spolupatričnosti.

Odpověděl Milan Hnátek na všechny Vaše dotazy?

Jednoznačne áno.

Istanbul Turecko

Jak jste byla spokojena s přístupem a prací pana doktora Kaya a dalších kolegů?

Celý tím zdravotníkov na mňa pôsobil vysoko erudovane, tiež bola dobre badateľná zohratosť celého odborného tímu.

Doporučila byste služby ČeskoTurecko ostatním a proč?

Na základe vlastnej skúsenosti by som Vašu agentúru určite odporučila, za mňa hlavným dôvodom seriózny prístup.

Co byste doporučila všem, kteří přemýšlejí nad transplantací vlasů v Turecku?

Pokiaľ má človek záujem o transplantáciu, treba si naštudovať v prvom rade čo najviac informácií, napozerať videá, čítať recenzie atď.

Co dalšího byste nám nebo čtenářům blogu ČeskoTurecko chtěla sdělit?

Transplantácia vlasov pre ženu je neporovnateľne náročnejšia ako pre muža najmä po psychickej stránke. Napriek tomu neľutujem svoje rozhodnutie a trpezlivo očakávam výsledky. Čaká má ešte niekoľkomesačné obdobie, počas kterého budem chodiť pred svetom s kratučkými šedivými vlasmi a očakávam nie vždy chápavé, skôr hodnotiace pohľady okolia. Napriek tomu apelujem na všetky dámy, aby sa nebáli zahodiť svoju hrdosť a zabojovali o svoju korunu krásy.

 

My držíme paní Evě palce a přejeme, ať se jí psychicky náročné období po zákroku, kdy se pokožka hlavy hojí a první vlasy začínají rašit až s odstupem času, podaří snadno překonat. Budeme společně sledovat růst vlasů jejích vlasů a budeme se těšit na průběžné zprávy o jejím pokroku.

Pokud vás o transplantaci vlasů zajímá více informací, nebo byste ji jako paní Eva chtěli v Turecku podstoupit, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368. Také se můžete podívat na další článek věnovaný transplantaci vlasů pro ženy: Je transplantace vlasů pro ženy jediným řešením na vypadávání vlasů?

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.