Osobní zkušenost z transplantace vlasů v Turecku


Pro případné zájemce o transplantace vlasů v Turecku, přinášíme rozhovor s naším dalším klientem a jeho osobní zkušenost z transplantace vlasů v Istanbulu v nemocnici Medicana.

osobní zkušenost MedicanaNáš klient, který si přál zůstat v anonymitě, v rozhovoru popisuje, jaké měl ze začátku problémy na internetových fórech a diskuzích rozlišit příspěvky skutečných pacientů od nekalé reklamy a fiktivních příspěvků neprofesionálních agentur. Dále se v rozhovoru s naším pacientem dozvíte, jak je dle jeho propočtů transplantace vlasů v Turecku cenově levnější než podobné estetické zákroky v České republice.

Zajímá vás, jaká byla jeho osobní zkušenost s transplantací vlasů v Turecku a jak byl spokojen s péčí tureckých lékařů? To se právě dozvíte v rozhovoru níže.

Pokud Vás také zajímají transplantace vlasů v Turecku a chcete se dozvědět více informací, napište nám na info@ceskoturecko.cz

Jak dlouho jste uvažoval o transplantaci vlasů, než jste se pro ni rozhodl?

Myšlenku jsem měl v hlavě dlouho, ale až když jsem objevil finančně dostupný zákrok v Turecku, rozhodl jsem se ji uskutečnit, to už bylo poměrně rychlé cca tři měsíce rozmýšlení.

Kde jste hledal informace o transplantacích vlasů v Turecku?

Pochopitelně na internetu, informací se dá najít dost. Při pročítání diskuzí jsem na různých fórech objevil osobní zkušenosti lidí z Turecka. Objektivita těchto zkušeností může být samozřejmě různá, ale obecně mne přesvědčily, že to mám zkusit.

Moje osobní zkušenost je, že na těchto stránkách má každý čtenář stejný problém jako já, totiž rozlišit skutečné lidi s osobními zkušenosti od příspěvků zainteresovaných lidí ze všech stran, kteří pod různými nicky tvoří spousty příspěvků a vyrábí reklamu, ať už kladnou nebo naopak negativní na konkurenci. Takže tyto příspěvky na diskuzích a fóru si musí každý probrat a zhodnotit sám.

Proč jste se rozhodl pro transplantaci vlasů v Turecku?

První důvod byla cena. V Česku se platí cena za každý vlasový štěp a nechtěl jsem počítat, kolik vlasových štěpů si vlastně můžu dovolit, aby to mělo vůbec smysl. Rozsah transplantace v České republice by byl pro mě cenově neřešitelný a platit stejné peníze za pár štěpů mi nedává smysl. Další důvod je velký počet návštěvníků Turecka za účelem transplantace vlasů, což dává tureckým klinikám a lékařům hodně zkušeností.

Jaké jste měl před transplantací očekávání a představu o Turecku?

V Turecku už jsem byl na dovolené, Istanbul je samozřejmě něco jiného, ale rozhodně jsem neměl strach nebo obavy.

Lišila se následně nějak Vaše osobní zkušenost a realita v Turecku?

Istanbul je velké město, pokud ale nechcete tohle město poznávat, tak se Vás to vlastně netýká a poznáte jen letiště a kliniku.

Jak probíhala Vaše cesta do Turecka a pobyt v Istanbulu?

Letecky je cesta rychlá a pohodlná, celý pobyt proběhl velmi hladce. Pokaždé mě vyzvedl řidič a odvezl do hotelu, na kliniku a nakonec opět na letiště.

Jak jste byl spokojen s ubytováním v Istanbulu?

S ubytováním jsem byl spokojený, hezký hotel s bohatou snídaní.

Osobní zkušenost transplantace vlasů Istanbul

Jak jste byl spokojen s přístupem a péčí tureckých lékařů?

Celý personál kliniky, na které jsem podstoupil transplantaci byl velmi vstřícný a příjemný. Vše mi přišlo profesionální a na vysoké úrovni.

Interiér nemocnice Medicana

Jak jste byl spokojen s komunikací a přístupem ČeskoTurecko?

Rozhodně bylo řešení přes ČeskoTurecko ideální, dozvěděl jsem se vše, co jsem chtěl vědět o pobytu v Turecku a o samotném zákroku. Já jsem si zajistil pouze letenky a cestovní pojištění. Byl jsem „vybaven“ kontaktem pro případ problémů, ale naštěstí nebyl potřeba.

Měl jste s něčím během svého pobytu v Istanbulu problém?

Naštěstí ne, vše bylo velmi rychlé. Přijel jsem první den večer, druhý celý den probíhala transplantace vlasů a třetí den kontrola a odlet, takže nebylo moc co řešit. Je dobré znát aspoň trochu angličtinu, případně si zajistit tlumočníka.

Co byste doporučil všem, kteří přemýšlejí nad transplantací vlasů v Turecku?

Je brzy hodnotit výsledek transplantace, ale potvrdilo se mi to, co jsem četl o Turecku. Potkal jsem mnoho mužů po transplantaci, ať už na klinice nebo při odletu z Istanbulu. Věřím, že velký počet uskutečněných transplantací dává lékařům zkušenosti potřebné ke kvalitnímu zákroku.

Co dalšího byste chtěl sdělit čtenářům ČeskoTurecko?

Je na každém, zda podstoupí transplantaci vlasů nebo ne. Pokud se ale už pro ni rozhodnete, transplantace v Turecku mi přijde smysluplnější. Já věřím, že jsem udělal dobře a že budu do budoucna spokojen :-)

Výsledek transplantace vlasů nemocnice Medicana, Istanbul

Jak výsledek transplantace vlasů v Turecku v nemocnici Medicana hodnotí náš klient s odstupem asi 7 měsíců od transplantace vlasů? Zde jsou jeho vlastní slova a fotka před a potom.

„Vlasy rostou víceméně podle očekávání. S dosavadním výsledkem jsem velmi spokojen. Není poznat, že vlasy jsou transplantovány, takže u mě spokojenost. Pokud bude ještě nějaký pokrok do konce roku bude to samozřejmě super, ale i takto jsem s výsledkem velmi spokojen. Prosím vyřiďte do nemocnice Medicana moje poděkování a pochvalu.“

Jestliže se chcete podívat i na jiné osobní zkušenost našich klientů, kteří s námi letěli do Turecka na transplantaci vlasů, přečtěte si další rozhovory :

Pokud Vás zajímají další informace o transplantaci vlasů metodou FUE v Istanbulu nebo se na ni chcete rovnou objednat, podívejte se na odpovědi na často kladené otázky nebo nám napište na info@ceskoturecko.cz a rádi Vám vše vysvětlíme.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.