Často kladené dotazy – Transplantace vlasů Turecko


Jak poznám, že jsem vhodný kandidát na transplantaci vlasů?

Každý klient je jedinečný a záleží na mnoha faktorech. Záleží hlavně na věku, pohlaví, životním stylu, důvodu padání vlasů atd. Pošlete nám fotky hlavy na info@ceskoturecko.cz a po poradě s lékařem vás budeme informovat, zda je pro vás transplantace vlasů nejlepším řešením, nebo je možné zvolit jiné možnosti léčby, jako je například Regenera Activa.

Kdy je vhodný čas na transplantaci vlasů?

U každého je to jinak, ale ideální čas na transplantaci vlasů je v období, kdy je vypadávání vlasů stabilní a nějakou dobu je stav neměnný. Napište nám na info@ceskoturecko.cz a po poradě s lékařem vás budeme informovat, zda je vhodné transplantaci vlasů podstoupit nebo je vhodnější jiné řešení – například Regenera Activa atd. Jinak transplantaci vlasů můžete podstoupit celoročně a roční období nemá vliv na výsledek transplantace vlasů.

Jakou metodu transplantace vlasů používají nemocnice, se kterými spolupracujete?

Nemocnice Memorial a Medicana používají výhradně Follicular Unite Extraction (FUE) metodu transplantace vlasů. Jedná se o moderní ruční techniku přesazování vlastních vlasů z míst, kde je vlasový porost ještě dostatečně hustý do míst, kde již vlasy řídnou nebo nejsou. FUE metoda transplantace vlasů je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

Co je to PRP?

PRP je zkratka anglického názvu platelet-rich plasma terapie, což znamená plazma bohatá na destičky. Tato plazma s vysokým obsahem krevních destiček (PRP) se získává speciálním laboratorním postupem přímo z pacientovi krve.

PRP má velké regenerační účinky, které při aplikaci do pokožky hlavy podporují růst vlasů. Jelikož aplikace PRP během transplantace vlasů vede k lepšímu uchycení a regeneraci vlasového štěpu (vlasové cibulky). Proto se PRP aplikuje v průběhu transplantace vlasů metodou FUE.

Je PRP také součástí balíčků transplantace vlasů v Turecku?

Ano, PRP je součástí nabízených balíčků a v ceně transplantace vlasů v Turecku. Obě nemocnice (Memorial a Medicana), se kterými v Turecku spolupracujeme na transplantacích vlasů metodou FUA, aplikují automaticky PRP v závěru implantace (přenosu) vlasových štěpů.

Jak dlouho dopředu mám plánovat svou transplantaci vlasů a cestu do Turecka?

Čím dříve, tím samozřejmě lépe. Ale díky tomu, že nepořádáme zájezdy, ale přímo spolupracujeme s tureckými nemocnicemi a klinikami, tak můžete letět do Istanbulu na transplantaci vlasů prakticky hned. Jakmile vybereme termín, který se vám hodí, můžete si koupit letenku.

Kde si mohu koupit letenky do Istanbulu na transplantaci vlasů?

Letenky do Istanbulu si můžete koupit online přímo na našem webu: Letenky do Istanbulu a zpět Tam si můžete vybrat z bohaté nabídky letenek. Pokud potřebujete pomoci nebo poradit s nákupem letenky, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368

Zprostředkováváte také transplantace vlasů pro ženy?

Ano, transplantace vlasů je také vhodná pro ženy. U žen je důležité zjistit pravou příčinu vypadávání vlasů. Proto doporučujeme nejdříve podstoupit krevní testy a po poradě s lékařem se rozhodnout pro nejlepší řešení. Alternativou pro transplantace vlasů pro ženy může být například Regenera Activa. Napište nám na info@ceskoturecko.cz a rádi vám zdarma poradíme.

Když pojedeme na transplantaci vlasu s kamarádem, dostaneme „množstevní slevu“ na transplantaci?

Pokud chcete jet na transplantaci vlasů ve skupině nebo s kamarádem, napište nám na info@ceskoturecko.cz a připravíme pro vás individuální cenovou nabídku.

Proč bych měl na transplantaci vlasů jet přes ČeskoTurecko a ne si vše zařídit sám?

Jsme experti na Turecko. Hovoříme česky a turecky. Zprostředkování transplantace vlasů v Turecku je u nás zdarma. Je to díky naší exklusivní spolupráci s tureckými nemocnicemi, které v Česku a na Slovensku zastupujeme. U nás máte stejnou cenu transplantace vlasů, jako nabízí přímo turecká nemocnice. Máme v Turecku osobní kontakty a vyznáme se tam. Jsme na telefonu 24/7. Můžete nám kdykoliv napsat v češtině na info@ceskoturecko.cz

Proč bych měl na transplantaci vlasů jet s ČeskoTurecko a ne jet s nějakou cestovkou?

Nejsme cestovní kancelář a nepořádáme výlety. Pomůžeme vám v komunikaci s tureckou nemocnicí provádějící transplantace vlasů a další lékařské zákroky. Přes nás neplatíte za „výlet“ českého delegáta, ale opravdu jen za transplantaci vlasů. Celkově vás tedy transplantace vlasů v Turecku bez cestovky vyjde asi o ½ levněji než s nějakou cestovkou.

S jakými nemocnicemi v Turecku spolupracujete?

Jsme pyšni na to, že spolupracujeme s těmi nejlepšími soukromými nemocnicemi v Turecku. V České republice a na Slovensku exklusivně zastupujeme a pro transplantace vlasů v Turecku spolupracujeme s nemocnicí Memorial a nemocnicí Medicana.

Memorial Hospitals Group má celkem 11 nemocnic po celém Turecku a ročně obslouží 40 000 mezinárodních pacientů z 92 zemí světa. Istanbulská nemocnice Memorial Bahçelievler, kde se provádějí transplantace vlasů, je nejmodernější nemocnice v Evropě. Medicana Health Group má celkem 13 nemocnic a je průkopníkem ve zdravotním turismu v Turecku. Obě nemocnice mají se zahraničními pacienty bohaté zkušenosti a stará se o ně speciální tým lidí.

turecké nemocnice lékařská péče

Která nemocnice je lepší? Memorial nebo Medicana?

Každá z nemocnic, které zastupujeme, má své výhody a přednosti. Nemocnice Memorial disponuje nově postavenou A+ nemocnicí, která má lepší dopravní spojení z Atatürkova letiště v evropské části Istanbulu. Nemocnice Medicana se nachází v asijské části Istanbulu, takže je tam rychlejší spojení z letiště Sabiha Gökçen. Na cenu transplantace vlasů v Turecku a porovnání jednotlivých balíčků se můžete podívat zde: Jak probíhá a kolik stojí transplantace vlasů v Turecku?

Čím dalším se odlišujete od konkurence na českém trhu?

Na český trh přinášíme úplně nový standard služeb a nabízíme špičkové výsledky transplantace vlasů za rozumnou cenu. Je to díky našim znalostem Turecka a osobním kontaktům. Nikdo z českých agentur zprostředkovávajících transplantaci vlasů v Turecku nezná Turecko tak dobře jako my.

Spolupracujeme s plnohodnotnými nemocnicemi a ne s nějakou ordinací na transplantaci vlasů, co si pod svým jménem otevřel pan doktor. Transplantace vlasů v našich nemocnicích provádí zkušený chirurg a jeho tým, ne dermatolog, jak bývá zvykem v jiných klinikách. Naše služby vynikají svou komplexností a profesionalitou.

S kým budu v kontaktu?

Kontaktní osobou pro české klienty je Mgr. Milan Hnátek, Ph.D., který s vámi naplánuje vaši cestu do Turecka a také odpoví na jakékoliv vaše dotazy týkající se transplantace vlasů a Turecka. Můžete mu také rovnou napsat na hnatek@ceskoturecko.cz.

V nemocnici pak bude v kontaktu se zaměstnanci nemocnice a s týmem profesionálů pro zahraniční pacienty a případě místním tlumočníkem. Mgr. Hnátek je také 24/7 na telefonu a může vám díky jeho znalostem turečtiny a Turecka pomoci.

Pojedeme na transplantace vlasů v nějaké skupině?

Neorganizujeme skupinové zájezdy na transplantace vlasů. Program transplantace vlasů Vám bude „ušit na míru“. U nás také neplatíte za výlet delegáta. Zajistíme Vám transplantaci vlasů v Turecku podle Vašich představ. U nás nemusíte čekat, až se zaplní turnus nebo něco podobného. Můžete jet kdykoliv se to hodí Vám. Pokud chcete jet s přítelkyní, manželkou nebo kamarádem, je to možné. Napište nám na info@ceskoturecko.cz a domluvíme se na plánu vaší cesty.

Kde najdu nějaké vaše reference a reálné klienty?

S ohledem na ochranu soukromí našich klientů nemůžeme na internetu uveřejňovat celá jména našich klientů a fotografie před a po transplantaci vlasů v Turecku. Na našem blogu si však můžete přečíst rozhovory s našimi pacienty a také jejich reference:

Podle vašeho webu vidím, že nezprostředkováváte jen transplantace vlasů v Turecku, ale poskytujete také další služby. Je to tak?

Ano je to tak. Jsme experti na Turecko jako takové. Českou republiku a Turecko spojujeme již od roku 2013 a v současnosti jsme jednička v tomto oboru, co se týče šíře a komplexnosti našich profesionálních služeb. Umíme toho opravdu hodně, ale hlavními pilíři našich služeb jsou zejména zdravotnictví, univerzitní vzdělávání, mezinárodní obchod a cestovní ruch.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám na info@ceskoturecko.cz a rádi vám na dotaz odpovíme.

Chcete do Turecka za zdravím a krásou? Kontaktujte nás:

Položky označené * jsou povinné