Zkušenosti spokojených klientů, kteří úspěšně podstoupili transplantaci vlasů u doktora Kaya


Jak už nejspíš víte z našeho blogu, pan doktor Kaya, se kterým roky spolupracujeme, se osamostatnil a otevřel si svou klinikou pod vlastním jménem. Možná se teď ptáte, jak je to v novém místě s kvalitou služeb a zda jsou s touto změnou klienti spokojeni. Proto vám přinášíme osobní zkušenosti a hodnocení některých našich klientů, kteří již měli tu čest navštívit nové zařízení pana Dr. Kaya.

Zkušenosti Dr. Kaya

Pan Václav a transplantace vlasů v soukromé praxi pana doktora Kaya

Jedním z prvních byl pan Václav, který už od střední školy viděl, že mu vypadávají vlasy mnohem víc než jeho spolužákům. Nejdřív si koupil vitamíny, ale moc to nepomohlo. Na vysoké škole se ze stresu situace dále zhoršovala, a proto se rozhodl vyzkoušet Minoxidil. Užíval jej asi dva roky, ale vypadávání to nezastavilo, takže transplantace vlasů byla jediná cesta.

O transplantaci vlasů v Turecku se poprvé dozvěděl od svého otce, který když byl v Istanbulu, tak po celém městě viděl mnoho lidí se zarudlou hlavou po transplantaci vlasů. Když se o toto téma později více zajímal, tak zjistil, že mnoho lidí z celého světa podstupuje tuto operaci právě v Turecku, a to především kvůli ceně, ale i vysoké kvalitě. Po krátkém průzkumu zjistil, že cenové nabídky v ČR jsou mnohonásobně dražší.

Pan Václav také oceňuje, že se ČeskoTurecko nebojí ukázat cenu přímo na stránkách. Protože to podle jeho zkušenost často funguje tak, že musíte nejdříve podstoupit první konzultaci a výslednou cenu vám řeknou až po konzultaci. Vzhledem k tomu, že mu u konkurence vždy řekli vyšší cenu, rozhodl se pro ČeskoTurecko.

Pana Štěpána přesvědčila vysoká kvalita a nízká cena

Zkušenosti pana Václava také potvrzují slova pana Štěpána, který také začal oslovením českých klinik, ale s jejich přístupem nebyl moc spokojený. Takto pan Štěpán popsal situaci:

„Byl jsem nejprve konzultovat na českých klinikách. Nepůsobily na mě příliš profesionálně, protože jejich hlavní reklamou byla zpravidla plastika prsou či jiná podobná vylepšení. Z Turecka jsem měl nejprve trochu obavy a doktoři v česku se jej snažily démonizovat – že zde nejsou adekvátní hygienické standardy a podobně. Osobně jsem však dospěl k závěru, že v zemi, kde se tento zákrok provádí nesrovnatelně ve větším měřítku musí být i celý proces ověřenější a zajetý. To v kombinaci s fotodokumentací poskytnutou panem Hnátkem mě přesvědčilo, že je to správná volba. Svou roli hrála samozřejmě i cena, která je ve srovnání s ČR v podstatě poloviční.”

České klinika panu Štěpánovi nastavila cenu na neuvěřitelných 400 000 Kč! Změna byla potřeba…

Podobnou zkušenost, jako měl pan Václav a pan Štěpán, nám popsal i pan Luboš, který zákrok u pana Dr. Kaya podstoupil na začátku listopadu 2022.

„Při první a poslední konzultaci na klinice v Plzni, jsem dostal kompletní informace i předběžnou cenou, která byla spočítána asi kolem 200 000 Kč. Následně mi klinika zaslala nabídku, která byla nakonec spočítána na 400 000 Kč, s tím že by se musely udělat dva zákroky a u druhé transplantace bych dostal slevu 15%. Musím se také přiznat, že jsem odcházel z konzultace rozhodnutý, že bych tuto částku investoval. Druhý den jsem si vybavil, že konzultantka se mě zeptala, jestli jsem uvažoval o Turecku. Ke své škodě mi také sdělila, že Turci v této otázce nemají konkurenci minimálně co se finančních nákladů týká. Možná si to konzultantka ani neuvědomila a sdělila mi, že jsou i jejich výsledky na vysoké úrovni. Aniž bych sám vyhledával transplantace vlasů v Turecku, díky vyhledávání klinik v Čechách, se mi začaly nabízet i agentury, které tyto služby v Turecku nabízejí. Jsem poněkud prchlivý člověk, takže když jsem narazil na ČeskoTurecko, tak jsem ve vteřině vše přehodnotil a okamžitě vyplnil kontaktní formulář na stránkách www.ceskoturecko.cz.”

A jaký dojem udělala klinika pana Dr. Kaya na pana Štěpána?

Pan Štěpán doslova říká: „Klinika byla úplně nová a působila na mě velmi profesionálně. Vše bylo moderní, čisté a účelné. Dojem byl mnohem lepší než na navštívených klinikách v česku. Pan doktor i jeho kolegové se mi pečlivě věnovali a byli ochotní mi zodpovědět všechny dotazy. Byl jsem nadmíru spokojen.“

Pan Luboš si práci pana doktora Kaya nemohl vynachválit

„Klinika je ve velmi lukrativní oblasti v Istanbulu. Klinika byla velmi čistá, personál neskutečně příjemný a velmi všímavý. U vchodu mě přivítal sám pan doktor a vždy mě doprovodil i do auta na cestu zpět. Od začátku jsem srovnával kolektiv kliniky se zdravotnickým personálem v ČR. Určitě jsme mnozí z nás zažily české přepracované a vyhořele zdravotníky. Pan doktor Kaya a jeho tým, byl soustředěný, bez známek nervozity. Celý tým se drží svých vlastních úkolů. Každý z nich má na starosti určitou část procedury. Některé kroky dělá sám pan doktor, jiné zase jeho tým. U mě zákrok trval necelých šest hodin, a i přesto, že paralelně na vedlejším sále probíhala druhá transplantace a mezitím pan doktor vykonával další činnosti, jako konzultace, kontroly a některé chirurgické výkony, tak se pravidelně objevoval u mé operace a neustále dozoroval, aby práce proběhla maximálně kvalitně.”

Pan Patrik by neměnil…

Pan Patrik, který má plešatění dědičné v rodině, k tomu doplňuje: Maximálně prozákaznický přístup, stále se ptají, zda je všechno v pořádku, jak se cítíte a zda něco nepotřebujete. Snaží se maximálně informovat i v průběhu zákroku.“

Díky panu Hnátkovi bylo vše v pořádku, popisuje situaci pan Bartoloměj

Dále pan Bartoloměj také oceňuje spolupráci s Milan Hnátkem: „Byl jsem velice spokojený a překvapený, ochotou řešit problém za klienta. Pan Hnátek byl k dispozici kdykoliv, na mé zprávy odpovídal okamžitě, poskytl dostatek informací a stále byl připraven pomoci, kdybych to potřeboval. Také mi zařídil letenky.“

Když se řekne Turecko, tak má mnoho lidí obavy z bezpečnosti, hygieny a také samotné cesty letadlem do Istanbulu. Všichni naši klienti se pak po návratu z Turecka shodují, že tyto obavy byly zbytečné a nikdo je tam „nerozřezal na orgány“, jak se někteří posměšně o Turecku vyjadřují.

Svou zkušenost na všechny shrnuje pan Jabub, který se do Istanbulu vydal se svou přítelkyní a udělali si společný výlet:

Podle pana Jakuba je transplantace vlasů v Turecku jistota

„Byli jsme velmi příjemně překvapení i co se týče lidí (přítelkyně a hlavně její mamka měli obavy, jelikož je blondýna s modrýma očima), ale skoro nikdo se na ní ani nepodíval, takže naprostá pohoda. Město je krásné, jídlo Boží a hlavně večer ty výhledy stojí za to. Taktéž věřím, že s vlasy bude vše ok, pečlivě dodržuju vše, co mám od Dr. Kaya, takže jsem nedočkavý, až se ukážou výsledky.“

Ozvěte se nám a dopřejte si špičkovou kvalitu soukromé praxe Dr. Kaya

Pokud se také chcete zařadit mezi naše spokojené klienty a vyřešit svůj problém s vypadáváním vlasům, napište nám na info@ceskoturecko.cz

Nebo zavolejte na +420 736 177 368. Zařídíme vám transplantaci vlasů u Dr. Kaya a jeho týmu. S Dr. Kaya se známe již roky a oceňujeme, že kromě Klasické transplantace vlasů také aplikuje nové metody a přístupy. Pokud je to přínosné pro klienta, tak například kombinuje metodu FUE s metodou DHI a navíc kromě vlasů používá také vousy.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.