Ještě lepší služby transplantace vlasů v nové soukromé praxi Dr. Mahmut Alan Kaya


Pan doktor Mahmut Kaya, se kterým při transplantaci vlasů velmi úzce spolupracujeme, se rozhodl změnit své působiště. Zjistěte, co to znamená pro klienty a jaké výhody jim to přináší.

Přímá spolupráce s prověřeným, profesionálním a vstřícným doktorem

Naší jedinečností mezi agenturami zprostředkovávajícími transplantace vlasů v Turecku je perfektní znalost tureckého kulturního prostředí. Jsme výjimeční tím, že v Turecku máme nejen část rodiny, ale také osobní kontakty. Domluvíme se turecky a perfektně se tam orientujeme.

S našimi partnery spolupracujeme léta a máme pevné obchodní a přátelské vazby. Svět se ale dynamicky mění a my se musíme měnit s ním. Otřepaná fráze, ale život je změna.

Po letech práce v nemocnici Memorial se pan doktor Mahmut Kaya rozhodl osamostatnit a otevřít si svou soukromou praxi a provádět transplantace vlasů pod svým jménem. Protože věříme jeho schopnostem a je nám blízký jeho smysl pro detail a profesionální přístup, rozhodli jsme se jej v nové praxi podpořit a spolupracovat s ním přímo.

Mahmut Alan Kaya
C
o se týče transplantací vlasů, navazujeme tedy ještě bližší spolupráci s panem doktorem Mahmut Kaya. Jsme s ním v přímém kontaktu a nemusíme se ohlížet na nemotorné procesy velké nemocnice.

Jedinečné schopnosti, které se vyplatí následovat

Milan Hnátek, který má v rámci projektu ČeskoTurecko na starosti transplantace vlasů, byl osobně u mnoha transplantací vlasů, sledoval pana doktora Kaya a jeho tým během práce. Doslova jim viděl pod ruce.

Víme, že se pan doktor Kaya neustále vzdělává a aplikuje nové metody a přístupy k transplantacím vlasů. Pokud je to pro klienta přínosem, kombinuje metodu FUE s metodou DHI, a navíc kromě vlasů pro zahuštění porostu hlavy používá také vousy.

Pan doktor má neskutečnou praxi a transplantace vlasů jsou jeho denní chleba. Navíc provádí také transplantace vousů a obočí. Doktor Mahmut Kaya je členem Turecké lékařské asociace i Světové lékařské asociace a dalších odborných institucí.

Ještě více flexibility a osobního přístupu

V oboru se bohužel vyskytuje mnoho lidí, kteří preferují okamžitý zisk před spokojeností zákazníků a budováním dobrého jména. Někteří se za doktory jen vydávají a přitom nemají lékařské vzdělání. Pan doktor Mahmut Kaya získal své odborné vzdělání na lékařské fakultě Harranské univerzity v městě Şanlıurfa na jihovýchodě Turecka. Transplantacím vlasů se věnuje každodenně od roku 2015.

Díky tomu, že nebude pan doktor Mahmut Kaya podřízen „velkému molochu“, jakým nemocnice Memorial je, může si více věcí dělat „po svém“ a získat tak flexibilitu. Jelikož i my jsme malá rodinná firma, víme, jak je důležitá pružnost a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Věříme, že díky přímé spolupráci s panem doktorem Kaya se ještě zvýší spokojenost našich klientů a budeme jim moci nabídnout to nejlepší, co je na trhu dostupné.

Mahmut Alan Kaya

Rychlejší průběh transplantace ve stejné kvalitě

Jinak kromě místa transplantace vlasů se průběh zákroku nemění. Dokonce se vše zrychlí. A při dobrém leteckém spojení je možné transplantaci vlasů stihnout za 2 noci. Krevní testy se dělají ráno před zákrokem. Mezitím, co se čeká na výsledky testů, probíhá konzultace s panem doktorem Kaya a upřesňuje se plán zákroku.

Doktor Kaya provádí osobně ty nejdůležitější úkony, kterými je návrh vlasové linie, rozvržení štěpů a také tvorba kanálků safírovým perem Sapphire Pen. Ostatní úkony transplantace, jako je například odběr vlasových štěpů a jejich vkládání, pak dělají specialisté, kteří se na to zaměřují a mají praxi a velmi zručné ruce. Na celý průběh transplantace vlasů samozřejmě vždy dohlíží pan doktor Kaya.

rozhovor o transplantaci vlasů

Podívejte se na hodnocení a osobní zkušenosti našich klientů s panem doktorem Kaya

Jak podstoupit transplantaci vlasů s prvotřídním doktorem Kaya

Pokud vás zajímá, kolik transplantace vlasů provedená panem doktorem Mahmutem Kaya stojí, podívejte se na naši nabídku zde.
V případě dotazů nebo zájmu o transplantaci se na nás neváhejte kdykoliv obrátit na info@ceskoturecko.cz nebo +420 736 177 368.

Proč si pro transplantaci vlasů v Turecku vybrat nás?

ČeskoTurecko jako expert na Turecko, pomáhá českým klientům s realizací transplantací vlasů v Turecku. Transplantace vlasů jsou v Turecku poměrně častý zákrok, proto s nimi mají turečtí lékaři velké zkušenosti a používají moderní metody. Jednou z moderních metod transplantací vlasů je FUE (Follicular Unite Extraction).

 • Zastupujeme ty nejlepší soukromé turecké kliniky a přímo spolupracujeme s vybranými doktory.
 • Spolupracujeme s více klinikami, takže vám doporučíme to nejlepší zařízení pro řešení vašeho problému s vypadáváním vlasů.
 • Konzultace a poradenství týkající se transplantace vlasů je u nás zdarma.
 • Neplatíte za “výlet delegáta”, ale opravdu jen za transplantaci vlasů nebo další služby (ubytování, letenky).
 • Na transplantaci vlasů můžete jet do Turecka kdykoliv. S ČeskoTurecko nejste závislí na skupině a turnusech cestovních kanceláří.
 • Na všechny vaše dotazy odpovíme v českém jazyce.
 • V případě nutnosti se v Turecku domluvíme turecky.

Získejte špičkovou transplantaci vlasů. Pojďme na věc s námi.

Kontaktujte nás. Vyplňte kontaktní formulář, ozvěte se na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368.

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.