Jak vypadá výsledek transplantace vlasů v Turecku?


Než se pro transplantaci vlasů v Turecku rozhodnete, jistě vás také zajímá, jak vypadá výsledek transplantace vlasů s delším časovým odstupem. Pan Adam v minulosti řešil úplně stejný problém a hledal informace na internetu. Kromě vymazlených webů a fotek od vlasových kliniky nebo agentur, které transplantace vlasů v Turecku zařizují, moc reálných a autentických výsledků transplantace vlasů nenašel.

Rozhodl se to změnit a veřejně promluvit o své vlastní zkušenosti s transplantací vlasů v Turecku. Ve spolupráci s Milanem Hnátkem z ČeskoTurecko natočil sérií videí, kde růst vlasů, průběžný výsledek a konečný výsledek transplantace ukazuje a hodnotí. Na všechny 3 videa se můžete podívat zde.

Jak sám pan Adam říká: „Transplantaci vlasů jsem plánoval podstoupit již od mých 21-22 let, kdy mi část vlasů vypadala. Od té doby až do mých současných 26 let jsem nepozoroval žádnou změnu v hustotě vlasů. Domnívám se, že ztráta vlasů u mě tedy byla způsobena užíváním kombinací bylin na podporu testosteronu, které jsem zkoušel užívat právě někdy od 20. roku a kolem 22. roku jsem přestal. Toto je samozřejmě pouze můj neodborný úsudek.“

Proč tedy panu Adamovi začaly padat vlasy?

Proč se rozhodl svůj problém řešit prostřednictvím ČeskoTurecko?

„Chvíli jsem uvažoval o konkurenční nabídce jiné kliniky v Istanbulu, od které jsem však upustil kvůli podezřele nízké ceně a absenci českého zázemí, které právě ČeskoTurecko nabízí. O jiných klinikách jsem neuvažoval kvůli zbytečně vysokým cenám. Přesvědčil mě způsob, jak se ČeskoTurecko prezentuje ve srovnání s jinými subjekty, dále fakt, že má transplantace vlasů bude probíhat ve velké nemocnici pod dohledem pana doktora, chirurga.“

Ve svém prvním videu pan Adam mluví o bezprostředních zkušenostem po návratu z Turecka. Hlavně o tom, kolik jej transplantace vlasů v Turecku stála a na kolik by ho stejný zákrok vyšel na české klinice.

Transplantaci vlasů pana Adama prováděl pan doktor Kaya, se kterým ČeskoTurecko dlouhodobě spolupracuje a Milan Hnátek se s ním osobně zná.

Protože by pan Adam sám před transplantací vlasů velmi ocenil, kdyby stejně otevřeně někdo o transplantaci vlasů hovořil  jako on, natočil společně s Milan Hnátkem druhý rozhovor po asi 8 měsících od zákroku, kde už hodnotí průběžný výsledek transplantace vlasů a můžete se podívat na fotky před a po transplantaci vlasů.

Mnoho zájemců o transplantaci vlasů zajímá nejen samotný průběh transplantace, ale hlavně konečný výsledek a jak to vypadá s odstupem času. Možná si říkáte, zda nezačnou vlasy po transplantaci vlasů zase padat? Jak to vypadá po delší době? Jak se transplantované vlasy chovají během růstu a jak po zákroku vypadá darovací oblast?

Na to vše se můžete podívat z blízka ve třetím videu, které Milan Hnátek natočil s panem Adamem asi 21 měsíců po transplantaci vlasů v Turecku.

Chcete také podstoupit transplantaci vlasů u pana doktora Kaya a těšit se z nových vlasů, jako pan Adam? Začněte tím, že nám napíšete na info@ceskoturecko.cz, pošlete nám své fotky hlavy a o vše ostatní se už postaráme.

Pokud máte nějaké otázky ohledně transplantace vlasů, podívejte se na odpovědi na ty nejčastější dotazy. Také nám můžete zavolat na +420 736 177 368 a rádi vám na vše odpovíme a zákrok v Istanbulu zařídíme.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.