O transplantaci vlasů na rovinu a bez prázdných frází


Náš další klient léta zkoušel různé kofeinové šampony a tonikum na vlasy, nic z toho ale nezabralo. Transplantace vlasů tedy byla jedinou možností, jak vyřešit jeho problém s vypadáváním vlasů. Než se pro zákrok nakonec rozhodl, dlouho nad tím přemýšlel. Zvažoval různé možnosti, ale přitom své rozhodnutí nekonzultoval s nikým ze svého okolí ani blízkých.

Po transplantaci vlasů jsme jej vyzpovídali a níže vám přinášíme jeho upřímné odpovědi.

Na základě, čeho jste se rozhodl pro transplantaci vlasů v Turecku?

Na základě informací z internetu, webových stránek. Porovnal jsem více nabídek a ta Vaše byla nejlepší z těch, co jsem našel.

Jak dlouho vám trvalo, než jste se rozhodl pro transplantaci vlasů?

Celkem dlouho, než jsem prošel nabídky, zjistil, o čem vlastně transplantace je a jak probíhá, a hlavně jsem musel zvolit vhodný termín.

Co bylo tím impulzem, že jste se rozhodl pro transplantaci vlasů?

Impulzů bylo několik. Každé ráno pohled do zrcadla, informace z různých zdrojů (převážně internet) a zkušenosti známých a kolegů.

rozhovor o transplantaci vlasů

Jak jste byl spokojen s ubytováním v Istanbulu?

Velmi pěkný hotel. Původně jsem si chtěl trochu prohlídnout Istanbul, ale nakonec jsem zůstal celou dobu v hotelu.

Jak jste byl spokojen s přístupem lékaře a dalšího personálu?

Setkal jsem se s Dr. Mahmut Kaya, který mi vše vysvětlil a několikrát zopakoval, co je možné pokrýt z odebraných vlasů. S průběhem zákroku jsem byl spokojený. Kromě trochu bolestivého začátku, kdy aplikovali anestetika, vše probíhalo bez problémů.

Jak jste spolu komunikovali?

Domluvili jsme se anglicky. Pan doktor nebyl přítomen během celého zákroku, ale jen u těch nejdůležitějších částí. Komunikace při samotném zákroku byla minimální.

Odpověděl lékař na všechny vaše dotazy a byly poskytnuté informace dostatečné?

Myslím, že ano. Možná bych ještě více zdůraznil informaci, že se odebrané vlasy neobnoví a tím se zredukuje množství vlasů v dárcovské oblasti.

Jak jste byl spokojen s komunikací a přístupem ČeskoTurecko?

S Vámi jsem byl velmi spokojen. Poskytli jste mi dostatek informací a naplánovali jste vše potřebné.

Uvažoval jste také o konkurenčních agenturách? Jakých?

Jak už jsem zmínil, porovnával jsem více nabídek, ale už si nevzpomínám, které to byly. Jakmile jsem se rozhodl pro ČeskoTurecko, ty ostatní mě přestaly zajímat.

Proč jste se nakonec rozhodl pro služby ČeskoTurecko?

Váš přístup, poskytnuté informace a cena.

 

Zpětná vazba od našich klientů je pro nás velice důležitá a jen díky tomu se můžeme neustále zlepšovat a také porozumět potřebám a přáním našich klientů. Zkušenosti našich klientů také pomohou ostatním se lépe seznámit s průběhem transplantace vlasů a mají možnost se na rovinu dozvědět, jak to doopravdy probíhá. Nejsme jako ostatní agentury, které slibují nesplnitelné a garantují negarantovatelné. Transplantace vlasů není stroj času, aby vás vrátila do mládí, ale lékařský zákrok, který může mnoha lidem pomoci. Na druhou stranu má své limity a nelze očekávat zázraky za 3 dny.

Než se pro transplantaci vlasů rozhodnete, přečtěte si tak náš další článek o tom, jaké nekalé praktiky používají jiné agentury k tomu, aby nalákaly klienty.

Pokud se chcete o transplantaci vlasů dozvědět více informací a přečíst si další reference našich klientů, podívejte se třeba tady:

Také nám můžete kdykoliv napsat na info@ceskoturecko.cz nebo zavolat na +420736177368 a rádi vám poskytneme více informací nebo pro vás transplantaci vlasů v Turecku rovnou zařídíme. Také můžete Transplantace vlasů ČeskoTurecko sledovat na Instagramu a Facebooku.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.