Nepořádáme hromadné zájezdy na transplantace vlasů, ale každý klient je VIP


Přinášíme vám další rozhovor s klientem, který v nemocnici Memorial s námi podstoupil transplantaci vlasů metodou FUE. Jelikož se jedná o veřejně známou osobu, klient si nepřál být jmenován, a proto je rozhovor anonymní. Nechali jsme však jeho odpovědi bez redakčních úprav a tak, jak nám je klient poslal.

Zpětná vazba od našich klientů je pro nás velice důležitá. Vážíme si každého jejich hodnocení transplantace vlasů a našich služeb, protože jen díky se můžeme neustále zlepšovat.

Na základě čeho jste se rozhodl pro transplantaci vlasů v Turecku přes ČeskoTurecko?

Na základě internetových rešerší, které mě dovedly až k Vaší společnosti. Pak už to byla otázka velmi vstřícného a profesionálního jednání s panem Hnátkem.

Co bylo tím impulzem, že jste se rozhodl pro transplantaci vlasů?

Chtěl jsem svůj problém s vlasy řešit. A jsem člověk, který dělá rychlá rozhodnutí. Možná i tato doba, která, i když je náročná na cestování a bezpečnost, urychlila moje rozhodování. V zimních měsících, zvláště v lockdownu, je možná lepší a efektivnější rekonvalescence.

Jak dlouho vám trvalo, než jste se rozhodl pro transplantaci vlasů?

Díky zmíněným parametrům to byla v mém případě otázka několika málo dní. A další týden jsem letěl.

Čeho jste se před transplantací vlasů nejvíce obával?

Samozřejmě zhoršených kvalit cestování, ubytování a zřejmě i samotného zákroku v rámci pandemie. Vše se ale zvládlo hezky a díky Vaší společnosti i velmi komfortně.

zájezdy transplantace letadlo

Jak jste byl spokojen s ubytováním v Istanbulu?

Naprosto v pořádku. Vše probíhalo bez problémů.

Jak jste byl spokojen s přístupem a péčí tureckých lékařů a celkově se zákrokem?

Velmi spokojen. V mém případě šlo o špičkovou nemocnici s přístupem tamních lékařů o mnoho lepším než některých v ČR.

Odpověděli na všechny naše dotazy a byly poskytnuté informace dostatečné?

Ano, dokonce i několikrát v rámci různých internetových odkazů a dokumentů.

Jak jste se domluvil s panem doktorem a jak probíhala komunikace během zákroku?

Velmi pohodově. Hovořím anglicky a většina personálu rovněž. Takže komunikace byla příjemná a obohacující. Během zákroku bylo vše konzultováno dostatečné.

Jak jste byl spokojen s komunikací a přístupem ČeskoTurecko?

Může to působit, jako „hraný rozhovor“ s vnucujícími otázkami. Ale s čistým srdcem mohu říct, že kdyby většina lidí a společností tady u nás jednala takto se svými klienty, byli bychom o mnoho dál. Opravdu. ČeskoTurecko, konkrétně pan Hnátek, po celou dobu jednal velmi mile, otevřeně a hlavně profesionálně. Byl po celou dobu mého pobytu ve dne/v noci „online“, aby zodpověděl jakoukoli moji otázku a obavu. A že jich bylo…

Celkově to byla jedna z mých nejpozitivnějších zkušeností v rámci jednání společnost/klient. S ČeskoTurecko bych rád byl v kontaktu i nadále už jen kvůli bohatým zkušenostem s Tureckem. Jde totiž mimo jiné o velmi krásnou zemi, kterou s rodinou velmi brzy rád prozkoumám hlouběji.

Uvažoval jste také o konkurenčních agenturách? Jakých?

V rámci výběru zákroku jsem samozřejmě narazil na několik českých agentur i klinik. Ty jsem po podrobnějším přezkoumání eliminoval ihned. V Turecku mají o poznání více zkušeností, když si vezmete, že denně přilétá do Istanbulu na tisíc klientů kvůli transplantaci vlasů z celé Evropy. V mém případě jsem se rozhodoval mezi dvěma kandidáty a zcela jasně „vyhrálo“ ČeskoTurecko.

Proč jste se nakonec rozhodl pro služby ČeskoTurecko? Čím Vás ČeskoTurecko přesvědčilo?

Do jisté míry za to může celková nenásilná kampaň této společnosti. Za většinu mého rozhodnutí ale může i holý fakt, že pan Hnátek opravdu ví, co dělá. Zná Turecko, je mi sympatický a říká věci upřímně. Podá informace, doporučí a další rozhodnutí je na vás. Nenutí Vás do ničeho nad rámec.

Doporučil byste služby ČeskoTurecko také ostatním?

Ano a mám to v plánu.

Byly poskytnuté informace ze strany ČeskoTurecko dostatečně?

Byly a nadmíru. Dokonce i takové, které úplně nesouvisely se zákrokem. Došlo i na tipy na hezké výlety a památky v Istanbulu od pana Hnátka.

Co byste doporučil všem, kteří přemýšlejí nad transplantací vlasů v Turecku?

Ať jednají rychle nebo bude s touhle společností brzy tak plno, že budou na termíny čekat i několik měsíců, možná i let. Kromě samotného zákroku šlo i o velmi zajímavé životní dobrodružství.

 

Nemusíte být zrovna veřejně známá osoba, ale i tak budete pro nás VIP klient. Jelikož nepořádáme hromadné zájezdy s mnoha účastníky, ale pro každého připravujeme individuální program, budete se cítit hýčkáni. Velice rádi odpovíme na vaše jakékoliv dotazy jak před samotným zákrokem, tak po něm a také během procesu regenerace po transplantaci vlasů.

Naší předností je individuální přístup a znalost Turecka. Dokážeme pro vás doporučit to nejlepší řešení s ohledem na vaše potřeby a peněženku. Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420736177368 a udělejte první krok za novými vlasy.

Sledujte Transplantace vlasů ČeskoTurecko na Facebooku nebo Instagramu.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.