Zuby nebudou vaše noční můra. Pomůžeme vám splnit sen o novém zářivém úsměvu


Přestože si to neuvědomujeme, zuby o nás prozradí skoro vše. Hned je na našemu okolí jasné, zda se o své zuby staráme nebo ne. Zuby také snadno odhalí, co jíme a pijeme. Na zubech se podepíše kouření, káva, černý čaj nebo červené víno. Zuby jsou naší vizitkou a říkají okolí, jak si sami sebe vážíme. Dost věcí můžeme svou péčí o chrup ovlivnit sami, ale za špatný stav zubů mohou také vrozené predispozice či nemoc.

Nejste spokojeni se svým úsměvem a trápí vás, jak vypadají vaše zuby? Bojíte se usmát a stydíte se za svůj úsměv? Naštěstí pro vás je tu řešení. Moderní zubní lékařství si dovede poradit s jakýmkoliv chrupem a vše se dá spravit nebo vylepšit. Dokonce to nemusí být ani tak drahé, kolik stojí nové zuby v Česku nebo v západní Evropě.

Turecko disponuje moderní soukromou zdravotní péčí, za kterou jezdí klienti z celého světa. Zákroky na místních klinikách a v nemocnicích přitom stojí mnohem méně. Můžete zde také dostat mnohem lepší péči a kvalitu za srovnatelné peníze. Díky ČeskoTurecko je stomatologická péče v Turecku dostupná také českým a slovenským klientům.

 • Doporučíme vám nejlepšího zubaře s ohledem na vaše potřeby a rozpočet.
 • Vysvětlíme vám, co bude potřeba pro nové zuby udělat a co bude zákrok obnášet (bělení zubů, keramické fazety, zubní plomba, zubní implantát, zubní můstek atd.).
 • Sestavíme pro vás rozpočet a uzpůsobíme jej vašim přáním a peněžence.
 • Pomůžeme vám naplánovat cestu do Turecka a připravíme pro vás přesný harmonogram.
 • Zajistíme vám transfer z letiště, ubytování, případné tlumočení atd.
 • Budeme vám kdykoliv k dispozici před zákrokem, ale také po něm.

Jsme česká agentura s českým zázemím a zajišťujeme dentální zákroky v Turecku. Česko-tureckým aktivitám se věnujeme už od roku 2013, od té doby jsme si vybudovali síť důležitých kontaktů a dokážeme tedy doporučit nejlepší řešení pro vás. Pokud se o nás chcete dozvědět více, podívejte se na náš Instagram, Facebook a YouTube. Jádro ČeskoTurecko tvoří česko-turecký manželský pár Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnátková. Díky tomu máme stejně blízko k Česku, tak k Turecku. Domluvíme se turecky, anglicky, francouzsky a můžete se na nás česky kdykoliv obrátit na info@ceskoturecko.cz. Rádi vám pomůžeme vyřešit problém s vaším úsměvem.

Zuby před a po

Pro stomatologické zákroky v Turecku spolupracujeme s několika partnery, ale mezi nejoblíbenější patří stomatologické ordinace estetické kliniky Estetik International. Tato vyhlášená mezinárodní klinika má hlavní pobočku v největším tureckém městě Istanbul. Druhá pobočka se pak nachází v městě Bursa, které leží asi 150 km na jih od Istanbulu.

Výhodou zubní ordinace v Burse je mnohem nižší cena stomatologických zákroků než v Istanbulu a současně velmi dobrá dostupnost z druhého istanbulského letiště Sabiha Gökçen. Transfer z letiště na kliniku a hotel pro vás zařídíme.

zuby Turecko

Stomatologické zákroky v Burse provádí mladá zubní lékařka Melike Kasap. Její specializací je zejména vsazování zubních implantátů, estetická stomatologie (Hollywood Smile), dentální hygiena, bělení zubů a další zákroky. Pro více podrobností nám napište na info@ceskoturecko.cz

Nové zuby v Turecku - Melike Kasap

Zubní ordinace se na nachází v moderní nově postavené budově estetické kliniky Estetik International. Tato estetická klinika je vyhlášena profesionálním přístupem a přátelským personálem. Zubař pro vás nebude noční můrou, naopak vám pomůže splnit sen o dokonalém úsměvu. Díky tomu vás bude pohled do zrcadla těšit a s radostí se budete smát na celé kolo. Vše pro vás zařídíme a o vše se postaráme.

Nabídka a orientační cena stomatologických zákroků v Turecku:

 • Ošetření zubních kanálků: 80–120 EUR
 • Ošetření dásně: 125–150 EUR
 • Bělení zubů: 200–250 EUR
 • Celokeramická korunka: 230–300 EUR
 • Keramická fazeta: 250–360 EUR
 • Zubní implantát 500–850 EUR

Ceny jsou orientační a mohou se lišit podle značky nebo typu použité korunky, implantátu a dalších materiálů. Pokud chcete znát přesnou cenovou nabídku pro vás, napište nám na info@ceskoturecko.cz a pošlete nám fotky svého chrupu. Nejlépe foto s otevřenými ústy a zavřenými vyceněnými zuby. Ideální bude, když nám také pošlete rentgenový snímek zubů. Snímky posoudí paní zubařka nebo zubař a v rámci nezávazné konzultace vám sdělíme přesnou cenu nových zubů a také načrtneme plán celého zákroku.

Na další konkrétní příklady našich klientů a kolik je nové zuby v Turecku stály se můžete podívat v tomto článku. Výsledná cena zubů je vždy individuální a záleží na značce implantátu, zubního materiálu a také složitosti celého zákroku. V čím horším stavu zuby jsou, tím je jejich oprava nákladnější.

nové zuby Turecko

Díky ČeskoTurecko získáte:

 • Úvodní nezávaznou konzultaci zdarma a v českém jazyce
 • 24/7 podporu během pobytu v Turecku
 • Možnost výběru termínu podle toho, jak se to hodí vám
 • Bezplatné zrušení nebo přesunutí rezervovaného termínu
 • Pomoc s rezervací letenky a ubytováním

Jestliže chcete získat zářivý úsměv, který jste si vždy přáli, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368. Jsme tu kdykoliv pro vás a o vše se postaráme. Je to snadnější a příjemnější, než si myslíte. Nechte se hýčkat a vydejte se na cestu za svými novými zuby. Každá cesta začíná prvním krokem. Ten první krok je nám napsat na info@ceskoturecko.cz a o vše ostatní se už postaráme my.

Podívejte se, jak jsme splnili sen o nových zubech naší klientce Lucii: Můj sen o hezkém úsměvu mi v Turecku splnili bez problému

V Turecku se perfektně vyznáme. Klienti s námi létají do Turecka nejen na stomatologické zákroky, ale také na transplantace vlasů, operace nosu, plastické operace prsou nebo hýždí a další estetické a lékařské zákroky.

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.