Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Obchodní příležitosti v Turecku

obchodní příležitostiTurecko je velký a dynamicky se rozvíjející trh nabízející zajímavé obchodní příležitosti, které mohou české firmy s naší pomocí využít. V našem článku “Jak využít obchodní příležitosti, které nabízí Turecko” se například dozvíte, jak na turecké trhu uspět. V našem dalším článku se dozvíte zajímavé „Tipy pro úspěšné obchodní jednání v Turecku“ a také „Sedm důvodů, proč investovat v Turecku

Nejlepším způsobem, jak začít exportovat české výrobky do Turecka, je zde najít vhodného obchodního partnera nebo distributora, který turecký trh dobře zná a který má v oboru kontakty a zkušenosti. Tento turecký distributor pak bude výrobky na tureckém trhu distribuovat a případně řešit také reklamace či provádět marketingovou podporu.

Přehled aktuálních obchodních příležitostí, které se v Turecku českým firmám nabízí:

[add_posts category=obchodni-prilezitosti h=“2″ show=“10″ full=“false“ img=“false“]

Důležité však je se na tureckému trhu rychle zorientovat a porozumět mu. Velkou váhu v Turecku mají osobní kontakty, znalost prostředí a znalost turečtiny. Všechny tyto faktory mohou rozhodovat o získání obchodu a úspěchu na místním trhu.

 

 

ČeskoTurecko je spolehlivým partnerem českých firem a pomáhá jim s obchodováním z Turecku. V rámci komplexních služeb může českým firmám, profesním organizacím a jednotlivcům pomoci v nejrůznějších oblastech.

Pokud plánujete export do Turecka, nalezení obchodního partnera v Turecku, či dovoz zboží z Turecka, kontaktujte nás na info@ceskoturecko.cz nebo pomocí kontaktního formuláře níže.

Pokud nás chcete kontaktovat, napiště nám:

Položky označené * jsou povinné
obchodní příležitosti turecko