Výhodné letenky pro studenty od Turkish Airlines


ČeskoTurecko nabízí výhodné letenky pro studenty od tureckého leteckého dopravce Turkish Airlines. Tyto letenky nejvíce ocení studenti, kteří letí do Turecka na Erasmus, ale mohou je využít také turečtí studenti, kteří letí na studium do České republiky. Jelikož turecké aerolinky létají do více destinací než kterékoliv jiné letecké společnosti, mohou studenti využít výhodných letenek při cestách do celého světa.

Pokud máte zájem o studentské letenky, napište nám na info@ceskoturecko.cz místo a termín odletu a příletu, počet osob a případně další informace o vaší plánované cestě. Obratem vám připravíme individuální cenovou nabídku.

letenky pro studenty Turkis Airlines

Studentské letenky od Turkish Airlines jsou určeny všem studentům do 34 let věku. Studenti musí být držiteli platných studentských průkazů ISIC. U těchto studentských letenek od Turkish Airlines není přesně stanovená jednotná cena, takže cena každé letenky je individuální.

Výhodné letenky pro studenty

Výhodou těchto studentských tarifů je zejména 1. změna letenky zdarma a další jen za 50 USD + případný doplatek do aktuální ceny letenky a transakční poplatek. Tuto první změnu zdarma nejvíce ocení právě studenti, kteří při nákupu zpáteční letenky nedokáží dopředu přesně odhadnout termín návratu.

Další výhodou studentských letenek od Turkish Airlines je také stopover v Istanbulu zdarma. Stopover je krátké mezipřistání, při kterém vystoupíte z letadla v destinaci, a kde navazuje další letecký spoj do cílové destinace. Tato krátká přestávka na cestě můžete být jen pár hodin, ale také dnů a poté můžete ve své cestě pokračovat dál. Stopover v Istanbulu mohou tedy studenti využít pro prohlídku města a pak dále letadlem pokračovat do dalších tureckých univerzitních měst, jako je třeba Eskişehir, Izmir, Antalya, Ankara a další turecká města. Pro přesné podmínky stopover zdarma nás kontaktujte na info@ceskoturecko.cz

levné letenky pro studenty Turkish Airlines

Platnost studentské letenky od Turkish Airlines je 1 rok a storno stojí 100 USD. Prodej letenek je možný do vyprodání míst. Podmínkou výhodné studentské letenky je platný průkaz ISIC. ISIC neboli International Student Identity Card je celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta střední, vyšší odborné nebo vysoké školy. Tyto studentské průkazy většinou vydávají přímo školy, na kterých studenti studují.

Studentské letenky od Turkish Airlines:

  • Výhodný tarif na letenky do celého světa pro všechny studenty do 34 let včetně
  • Podmínkou je platný ISIC nebo ITIC průkaz
  • 1. změna letenky zdarma (další změna jen za 50 USD) + případný doplatek do aktuální ceny letenky a transakční poplatek
  • Stopover v Istanbulu zdarma
  • Storno letenky: 100 USD
  • Platnost letenky: 1 rok

Objednávka letenek na info@ceskoturecko.cz (napište nám termín a místo odletu a návratu)

Další výhodné letenky a akční letenky do celého světa si můžete vyhledat pomocí formuláře níže.

ČeskoTurecko je expert na Turecko a od roku 2013 spojuje Českou republiku a Turecko. ČeskoTurecko pomáhá studentům s překladem českých dokumentů do turečtiny a také překladem tureckých dokumentů do češtiny. Studenti letící na studium do zahraničí by také neměli zapomenout na cestovní pojištění. To si mohou snadno a rychle zakoupit online zde: Cestovní pojištění

Pokud máte zájem o studentské letenky od Turkish Airlines, neváhejte nám napsat na info@ceskoturecko nebo zavolat na +420 736 177 368.