Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Cestovní pojištění

button_pojisteni_uniqa

Při své pracovní, turistické nebo studijní cestě do Turecka byste rozhodně neměli zapomenout na cestovní pojištění. To si díky spolupráci ČeskoTurecko s UNIQA pojištovnou můžete jednoduše sjednat online.

Cestovní pojištění si můžete sjednat online třeba až na poslední chvíli na letišti, jelikož se cestovní pojištění nově vztahuje také na pojistné události nastalé ten samý den.

Při každé cestě do zahraničí je důležité mít sjednané cestovní pojištění, které pak v případě nutnosti hradí spoluúčast za lékařskou péči a léky. Díky cestovnímu pojištění získáte nárok na úhradu neodkladné lékařské péče jak ve veřejných, tak i v soukromých zdravotních zařízeních. S organizováním zdravotní péče vám pak v zahraničí pomůže asistenční služba, která je znalá místních poměrů a bude s vámi komunikovat v českém jazyce.

cestovní pojištění tureckoNení radno cestovat do zahraničí bez pojištění, jelikož ošetření v zahraničí vás může přijít mnohem dráže než samotná dovolená a budeme muset hradit všechny náklady na ošetření či transport do České republiky. V tomto článku se například dozvíte více podrobností o nákladech zdravotní péče v Turecku.

Statistiky jasně ukazují, že na cestovní pojištění se opravdu vyplatí nezapomenout. Cena cestovního pojištění je ve srovnání s náklady na možné následky nepříjemné události bagatelní. Například sjedná-li si rodina výhodné rodinné cestovní pojištění UNIQA, činí investice do cestovního pojištění méně než 1 % z ceny běžné dovolené.

Krátkodobé on-line úrazové pojištění pro sportovní aktivity jakéhokoli druhu, včetně adrenalinových a zážitkových činností (např. let balónem, zorbing, jízda na vodních lyžích, potápění, canonying, rafting nebo jachting), je nyní platné už následující den. Lze ho tedy sjednat až těsně před zamýšleným výkonem dané aktivity, a to v tuzemsku i v zahraničí.

Cestovatelka a velká milovnice Turecka Radka Tučková o cestovním pojištění řekla:

Na svých cestách nejen do Turecka využívám cestovní pojištění přes webové stránky ČeskoTurecko, které spolupracuje s UNIQA pojišťovnou. Sjednání cestovního pojištění online je velice jednoduché a rychlé.

UNIQA pojišťovna

  • rychlé sjednání pojištění ve 4 krocích
  • možnost úhrady kartou, příkazem k úhradě, přes internetové bankovnictví Raiffeisenbank
  • velký výběr tarifů – základní i komplexní tarify
  • pojištění pro jednotlivce i celou rodinu
  • do Evropy i celého světa
  • pojištěni na turistické i pracovní cesty
  • Sjednat cestovní pojištění online