Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Cestovní pojištění


Cestovní pojištění je dobré mít uzavřené vždy, když cestujete do zahraničí. Nezáleží na tom, zda je to cesta jen na pár dní nebo na delší dovolenou v zahraničí. Nikdy nevíte, co se vám může v zahraničí stát a kdy budete potřebovat vyhledat lékařskou pomoc. Ani v Evropě se nemůžete při své cestě za hranice spoléhat jen na evropskou kartičkou EHIC.

Na ČeskoTurecko si můžete cestovní pojištění zakoupit online bez nutnosti navštívit pobočku pojišťovny a můžete jej zaplatit snadno bezhotovostně platební kartou. V naší nabídce najdete cestovní pojištění od přední evropské pojišťovny UNIQA nebo zdravotní pojišťovny PVZP. Na našich stránkách si tedy můžete cestovní pojištění porovnat a rozhodnout se pro to, které vám vyhovuje nejvíce.

logo uniqa pojišťovna PVZP pojištění cizinců
Koupit cestovní pojištění Koupit cestovní pojištění

Obě cestovní pojištění si můžete sjednat online na počítači nebo chytrém telefonu, klidně cestou na letiště. Cestovní pojištění se totiž u UNIQA pojišťovny vztahuje také na pojistné události nastalé ten samý den, kdy pojištění uzavíráte. Není však dobré uzavření cestovního pojištění nechávat na poslední chvíli. Pojišťovna VZP nabízí 3 typy cestovního pojištění: Basic, Comfort nebo Excelent.

Při cestě do třetích zemí, mezi které patří i Turecko, je uzavřené cestovní pojištění pro zodpovědné cestovatele samozřejmostí.

Výhody zakoupení cestovního pojištění online:

  • Snadné zakoupení v několika málo krocích
  • Možnost uhrazení ceny pojištění platební kartou
  • Okamžité sjednání pojištění bez nutnosti navštívit pobočku pojišťovny
  • Velký výběr tarifů pojištění, možnost sjednání připojištění a volba limitu pojištění
  • Cestovní pojištění do Evropy a celého světa (Turecko je většinou pojišťoven zahrnuto do cestovního pojištění po Evropě)

Cestovní pojištění je dobré mít uzavřené při každé cestě do zahraničí, jelikož v případě nutnosti hradí spoluúčast za lékařskou péči a léky. Díky cestovnímu pojištění získáte nárok na úhradu neodkladné lékařské péče jak ve veřejných, tak i v soukromých zdravotních zařízeních. S organizováním zdravotní péče vám pak v zahraničí pomůže asistenční služba, která je znalá místních poměrů a bude s vámi komunikovat v českém jazyce.

Pokud byste v zahraničí byli bez cestovního pojištění a potřebovali v cizině vyhledat lékaře, může vás ošetření přijít mnohem dráž než samotná dovolená a budeme muset hradit všechny náklady na ošetření či transport do České republiky.
O tom, proč byste si při cestě do zahraničí měli vždy uzavřít cestovní pojištění, se dozvíte také v našich dalších článcích na blogu:

Pokud se chcete na cokoliv ohledně cestovního pojištění zeptat, napište nám na info@ceskoturecko.cz a rádi vám poradíme. Na ČeskoTurecko se také můžete podívat na nabídku dovolené v Turecku, výhodných letenek do celého světa nebo si rezervovat ubytování.